Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem nie wiem

Pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość Nie wiem nie wiem

Mam problem oraz pytanie do kobiet ... W jaki sposób i jak wam się to udało żeby o seksie i mezczyznach myśleć w inny sposob tj bezuczuciowo, po prostu bez jakiś większych zobowiązań bez rozczarowań jak coś nie wyjdzie, trochę tak przedmiotowo myśleć o mężczyznavh  ... Chciałabym zrobić choc mały kroczek w tym kierunku ... Mam mętlik w głowie nie wierzę w związki nie wierzę w mężczyzn, nie mam zaufania jednak Moja natura jest niestety wierność, uczuciowość i tego nie potrafię przeskoczyć a wiem że ta wierność itp to utopia mam już swoje lata jestem dobrym obserwatorem i wszystko widzę jak wyglądają związki, mam 30 lat i jestem niestety dziewica (nie komentujcie tego podaje ta informacje dla naświetlenia mojej sprawy tj. Zero kroczków na przód jak widac 😞 ) pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wciąż warto się nie poddawać i szukać sobie mężczyznę, który podziela twoje wartości. To, że dużo jest zdrad, niedobranych par, egoistów i oszustów, nie oznacza, że nie ma ludzi wartościowych. Po prostu brud zawsze najbardziej rzuca się w oczy.

Wierz mi też mam takie momenty zwątpienia. Momenty gdy tracę wiarę w kobiety, Chwile gdy nie chce mi się już wierzyć w sens bycia z kimś, każdy tak czasem ma, życie pełne jest rozczarowań i każdy z nas je doświadcza.

Jeśli masz taką naturą jak piszesz, tj. cenisz sobie wierność i uczciwość, zaangażowanie emocjonalne, to nie wierzę byś potrafiła to w sobie zagłuszyć.

Zawsze będzie ci tego brakować. Nawet ludzie bez wartości, którzy całe życie się bawili kosztem innych z czasem zaczynają szukać stabilizacji - wtedy często zostają z ręką w nocniku, mocno poranieni psychicznie przez swoje dotychczasowe życie - niezdolni, mimo szczerych chęci, do zmiany i ułożenia sobie życia - dlatego nie warto zatrać się, wyrzekać tych dobrych cech.

Masz 30 lat, jesteś wciąż młodą osobą i uważam, że nie warto się w tym wieku poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Narodowy zmieniles plec czy jestes kobieta udajaca faceta?🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On się czuje wieloplciowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Narodowy zmieniles plec czy jestes kobieta udajaca faceta?🤣

Identyfikuję swoją płeć jako "myśliwiec przewagi powietrznej F-22 Raptor" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Narodowy napisał:

Identyfikuję swoją płeć jako "myśliwiec przewagi powietrznej F-22 Raptor" 😉

Chyba się trochę uniosłeś.🎈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Chyba się trochę uniosłeś.🎈

Trochę? Bez problemu przełamuję barierę dźwięku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Narodowy napisał:

Trochę? Bez problemu przełamuję barierę dźwięku 😉

Rozdmuchane ego i wybujala wyobraznia może wszytko.😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Rozdmuchane ego i wybujala wyobraznia może wszytko.😜

W końcu jak przystało na amerykańskiego, ultra drogiego myśliwca piątej generacji... muszę mieć wybujałe ego 😛😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem

Dziękuję bardzo za odpowiedź ... Jednak ja już młoda osoba nie jestem wiele kobiet w moim wieku ma różne przeżycia ja nie mam żadnych ... problem tkwi właśnie w tym co napisałam u góry ... Myślałam też o np związku bez zobowiązań ale no boje się mam te barierę że mogę np się zaangażować albo ktoś się zaangażuje że skrzywdzę kogoś skrzywdzę że będę się z tym źle czuć ... A jest dużo kobiet które potrafią pójść do łóżka z mężczyzną ot tak i chciałabym Wiedzieć jak one to robią czy miały taką barierę przełamały ja ale w jaki sposób czy się nie bały ... A to że uczuciowego związku nie chce tworzyć to podjęłam już taka decyzje to nie ma sensu, ale dziękuję za wypowiedź 😉 jesteś mężczyzną więc raczej mi nie pomożesz ... Może jakaś kobieta się wypowie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Narodowy napisał:

W końcu jak przystało na amerykańskiego, ultra drogiego myśliwca piątej generacji... muszę mieć wybujałe ego 😛😄

Nie chcesz, ale musisz czy chcenie Cie przymusza? 😛 Chyba nie ma nic gorszego niz coś musieć.😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Gość Nie wiem nie wiem napisał:

Mam problem oraz pytanie do kobiet ... W jaki sposób i jak wam się to udało żeby o seksie i mezczyznach myśleć w inny sposob tj bezuczuciowo, po prostu bez jakiś większych zobowiązań bez rozczarowań jak coś nie wyjdzie, trochę tak przedmiotowo myśleć o mężczyznavh  ... Chciałabym zrobić choc mały kroczek w tym kierunku ... Mam mętlik w głowie nie wierzę w związki nie wierzę w mężczyzn, nie mam zaufania jednak Moja natura jest niestety wierność, uczuciowość i tego nie potrafię przeskoczyć a wiem że ta wierność itp to utopia mam już swoje lata jestem dobrym obserwatorem i wszystko widzę jak wyglądają związki, mam 30 lat i jestem niestety dziewica (nie komentujcie tego podaje ta informacje dla naświetlenia mojej sprawy tj. Zero kroczków na przód jak widac 😞 ) pozdrawiam 

 

Napisz do czego Ci ten facet potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
14 minut temu, Gość Nie wiem nie wiem napisał:

Dziękuję bardzo za odpowiedź ... Jednak ja już młoda osoba nie jestem wiele kobiet w moim wieku ma różne przeżycia ja nie mam żadnych ... problem tkwi właśnie w tym co napisałam u góry ... Myślałam też o np związku bez zobowiązań ale no boje się mam te barierę że mogę np się zaangażować albo ktoś się zaangażuje że skrzywdzę kogoś skrzywdzę że będę się z tym źle czuć ... A jest dużo kobiet które potrafią pójść do łóżka z mężczyzną ot tak i chciałabym Wiedzieć jak one to robią czy miały taką barierę przełamały ja ale w jaki sposób czy się nie bały ... A to że uczuciowego związku nie chce tworzyć to podjęłam już taka decyzje to nie ma sensu, ale dziękuję za wypowiedź 😉 jesteś mężczyzną więc raczej mi nie pomożesz ... Może jakaś kobieta się wypowie ? 

Czemu nie chcesz otworzyć uczuciowego w związku Jakie są twoje powody strach przed zdrada faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem

Do czego mi potrzebny ... Ja to sobie wyobrażam w dużym skrócie tak: mamy związek bez zobowiazan, więc jak jesteśmy razem to jesteśmy dla siebie ale gdy aktualnie każdy robi coś innego to ma wolną rękę ja i on robimy co chcemy po prostu luźny związek oczywiście uprawiamy seks jeśli on chce może uprawiać go też z kimś innym nie będzie musial mi się z tego tlumaczyc ja równiez mam wolną rękę ( choć osobiście twierdzę że uprawiała bym go tylko z nim, nie będą mi potrzebni inni mezczyzni) 😉 ... Brzmi to może trochę dziecinnie i niezrozumiale chodzi też o to że jak już wspomniałam nie wierzę w wierność itp. Wiec stąd taki pomysł myślę że w taki sposób nie byloby rozczarowan itp Tylko potrzebny jest do tego poważny dojrzały mężczyzna 😊 który by mnie rozumial ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Roxcxrujesz sir tym...wiec ty chcesz być wierna a on może nie być byle by nie było rozczarowań ...jesteś romantyczna u ciebie to nie przejdzie nawet jeśli logicznie nie wierzysz w miłość to Irak emocjonalnie wiezysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem

Geniusz to nie tak ... Ja nie będę mu wierna, ja mu nawet bym o tym nie powiedziała że nie sypiam z innymi, zostawiłabym to dla siebie ... 😉 nie chcę sypiać z innymi z własnej woli i Tyle mi wystarczy ... Ten mężczyzna którego bym sobie wybrała byłby miły kochany rozmawiałyśmy na różne tematy ... Szczerze to rozmarzylam się hehe i myślę że właśnie to by mi bardzo odpowiadało a rozczarowała  bym się związkiem gdzie po jakimś czasie dowiedziałabym się że zdradza mnie mój ukochany ... Wiesz jaki to jest smutek dla kobiety ... Ja chcę grać w otwarte karty a mężczyźni są jacy są po prostu, sami tutaj piszą o tym wszystkim to mi się wydaje takie smutne i przykre ... Myślę że cieszylabym się z takiego otwartego związku 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem

Czy któraś z kobiet była lub jest w takim związku? Czy byłyście zadowolone? Udało się to w ogóle? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
1 godzinę temu, Gość Nie wiem nie wiem napisał:

Mam problem oraz pytanie do kobiet ... W jaki sposób i jak wam się to udało żeby o seksie i mezczyznach myśleć w inny sposob tj bezuczuciowo, po prostu bez jakiś większych zobowiązań bez rozczarowań jak coś nie wyjdzie, trochę tak przedmiotowo myśleć o mężczyznavh  ... Chciałabym zrobić choc mały kroczek w tym kierunku ... Mam mętlik w głowie nie wierzę w związki nie wierzę w mężczyzn, nie mam zaufania jednak Moja natura jest niestety wierność, uczuciowość i tego nie potrafię przeskoczyć a wiem że ta wierność itp to utopia mam już swoje lata jestem dobrym obserwatorem i wszystko widzę jak wyglądają związki, mam 30 lat i jestem niestety dziewica (nie komentujcie tego podaje ta informacje dla naświetlenia mojej sprawy tj. Zero kroczków na przód jak widac 😞 ) pozdrawiam 

 

Ja też mam mętlik w głowie..nieudane relacje za sobą..ale wciąż mam wiarę  w ludzi i w swoje zasady moralne...Każda znajomość mnie czegoś nauczyla,głównie cierpliwości. I nigdy nie potraktowalabym faceta przedmiotowo.Oni też mają uczucia,potrzeby..Nie tędy droga.Chcesz odreagować szukaj takiego co chce sie bawic..i sie zabaw.Zawsze będziesz sobą, i te   wartosci w Tobie nie zginą, wiem po sobie...dlatego nie warto udawać zimnej wyrachowanej jak taka nie jesteś..Jestem od Ciebie starsza,i nie warto zmieniać SIEBIE  i dopasowywać do zepsutego świata..Trzymaj się 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

czyli boisz się rozczarowania ale gdyby nie to to byś chciała 2 i racjonalne lęk ale w ten sposób ciężko ci będzie coś znaleźć faceci którzy szukają seksu układów i nie są tacy jak myślisz nie są tacy żeby sobie pogadać po wszystkim i tak dalej to już lepiej poszukaj też jakiegoś romantyka na pewno są tacy faceci próbuj i prędzej poharatać się seks układem niż zwykłym związkiem kobiety jak ty się do tego nie nadaję i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
36 minut temu, Gość Geniusz napisał:

Roxcxrujesz sir tym...wiec ty chcesz być wierna a on może nie być byle by nie było rozczarowań ...jesteś romantyczna u ciebie to nie przejdzie nawet jeśli logicznie nie wierzysz w miłość to Irak emocjonalnie wiezysz

Słowa w punkt😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem

Różnimy się Tajemnicza Kobietko super że masz wiarę ja jej nie mam i nic z tym nie zrobię ... A szukać już niczego nie będę bo jak można szukać coś w co się nie wierzy po pisemnej rozmowie z Wami jest mi lepiej jak się wypisałam i teraz już raczej jestem pewna że chce ten otwarty związek ... Nie znoszę kłamstwa i obłudy więc po prostu nie dam rady żyć w zwykłym związku ... A co do romantyczności to nie wiem czy taka jestem jesli chodzi o sam seks wyobrażam sobie namiętny wręcz czasem dziki hehe ... Teraz kwestia aby znaleźć takiego mężczyznę fakt jest taki że większość szukających otwarte związki to są właśnie tacy jak opisał Geniusz a ja się takich zwyczajnie boje ... Fizycznie się boje ze cos mi zrobi taki kozaczek heh (może to dziwne ale ja tak mam, nigdy nie wsiadam np do samochodu z nieznajomymi rzadko zostaje sam na sam z mężczyznami których w ogóle nie znam) teraz będę miała zagwostke jak znaleźć takiego o którym myślę 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuu

Uu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem

Gosc Uuuu chcesz coś podpowiedzieć może na ten temat? 😉 Niewiele osób się wypowiada więc chyba niewiele jednak tworzy takie związki 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Nie wiem nie wiem napisał:

Gosc Uuuu chcesz coś podpowiedzieć może na ten temat? 😉 Niewiele osób się wypowiada więc chyba niewiele jednak tworzy takie związki 😃

To chyba ja pisałam 🤣 nie chce. Wolę pozostawić inny obraz swojej osoby w niektórych umysłach 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem

Gość Uuuu szkoda chętnie  bym sobie jeszcze poczytała coś na ten temat a i tak jesteśmy anonimowi 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Nie wiem nie wiem napisał:

Gość Uuuu szkoda chętnie  bym sobie jeszcze poczytała coś na ten temat a i tak jesteśmy anonimowi 😀

na kilometr zalatujesz i capisz krętactwem, oszukiwaniem ,

tak się zachowuje kobieta biseksualna 'książkowo o sobie opisujesz' a faceta to tylko potrzebujesz jako PARAWAN , jako zasłonę dymną aby pokazać ciotkom i babciom, że wszystko jest OK !

spotkanie rodzinne z facetem a następnego dnia luźna przyjaźń z lesbijką i kolacja połączona ze śniadaniem razem w łóżku, 

dla Ciebie szkoda faceta, 

przerabiałem ten temat w realu z krętaczką !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, amBrożyk napisał:

na kilometr zalatujesz i capisz krętactwem, oszukiwaniem ,

tak się zachowuje kobieta biseksualna 'książkowo o sobie opisujesz' a faceta to tylko potrzebujesz jako PARAWAN , jako zasłonę dymną aby pokazać ciotkom i babciom, że wszystko jest OK !

spotkanie rodzinne z facetem a następnego dnia luźna przyjaźń z lesbijką i kolacja połączona ze śniadaniem razem w łóżku, 

dla Ciebie szkoda faceta, 

przerabiałem ten temat w realu z krętaczką !

 

Za ile można pana wynająć w celach ozdobno reprezentacyjnych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem

Ambrozyk skąd w ogóle taka myśl? Chyba masz jakieś niemiłe przeżycia ... Jak bym była less to bym szukała tutaj innej porady 😊☺ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Nie wiem nie wiem napisał:

Ambrozyk skąd w ogóle taka myśl? Chyba masz jakieś niemiłe przeżycia ... Jak bym była less to bym szukała tutaj innej porady 😊☺ 

'A jest dużo kobiet które potrafią pójść do łóżka z mężczyzną ot tak i chciałabym Wiedzieć jak one to robią czy miały taką barierę przełamały ja ale w jaki sposób czy się nie bały ... A to że uczuciowego związku nie chce tworzyć to podjęłam już taka decyzje to nie ma sensu'

- dla mnie sprawa jest prosta i koniec dyskusji,  z takim podejściem do życia nie kombinuj z facetami !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem

Ambrozyk hehe a z kim mam niby kombinować? Jestem heteroseksualna dziwny jesteś 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×