Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny w małżeńśtwie i nie powiedzcie czy wg was z mojej strony to byłą zdrada czy nie

Polecane posty

Gość gość

Jestem w malzenstwie kilka miesiecy, do tego w 3 mc, przed slubem chodzilismy ze soba 2lata.Przez ten czas nigdy nie zdradzilam mojego faceta,a mialam do tego okazje bardzo czesto ale nigdy nie uprawialm sexu,ale nie taka jak ostatnio..... Pojechalam na weekend do mojej siostry ciotecznej na urodziny(do innego miasta).Mialy byc trzy pary malzenskie ja i jeszcze jedna jej kolezanka. W trakcie imprezy okazalo sie,ze wpadlo dwoch jej kolegow(w tym jeden z ktorym jest ona dosyc blisko cos miedzy nimi iskrzy). Zaistniala taka sytuacja,ze ja,jej kolezanka i tych dwoch facetow mielismy u niej nocowac.Wyszlo na to,ze ona spala na jednym lozku z jednym kolega,a ja na drugim wiekszym z jej kolezanka.No i ten drugi chlopak nie mial gdzie spac ,wiec musial sie polozyc kolo nas. Podczas nocy chwycil mnie z reke i tak lezelismy z pol godziny,bardzo chcial sie przytulic,glaskal mnie po wlosach,i twarzy....bardzo mnie sie to podobalo,ale postanowilam mu powiedziec zeby tego nie robil,wiedzial,ze mam meza i nie chce byc nie w porzadku, ale jakos zabraklo mi odwagi, tylko powiedzialam ze jestem po prostu zmęczona bardzo..Wtedy on przestal,przeprosil i zasnal tylko z reka na moim tulowiu.Mnie srasznie walilo serce,bardzo chcialam sie przytulic,chcialam zeby mnie piescil,ale jednoczesnie nie prowokowalam go,nie chcialam do tego dopuscic.Kiedy sie obudzil,zapytal sie czy moze sie przytulic,nie potrafilam mu odmowic i powiedzialam,ze tak,ale tylko przytulic i nic wiecej.Po chwili zaczal mnie glaskac po rece,po plecach....Odsunelam jego reke,walczylam sama ze soba. Zavczelismy po cichu rozmawiac,patrzylismy sie na siebie w ciemnosci(bardzo chcialam tego,ale wiedzialam ze nie powinnam).Rozmawialismy tak kolejne pol nocy,patrzac na siebie.... Jednak potem on znowu mnie dotknal i przytulil(probowalam mu wytlumaczyc,ze mam meza i go kocham i nie moge ale bylo mi straszno).Co chwile mnie przepraszal,ale za moment znowu lapal mnie za reke,przez chwile uleglam mu i pozwolilam sie dotykac,tak jakby widzial moja slabosc,ze mi sie to podoba i chcial to wykorzystac, Wlozyl mi posliniony palec miedzy nogi i robil mi palcowke, ale kiedy kiedy wlozyl reke pod koszulke przez chwile nie moglam wytrzymac i mu pozwolilam,ale za moment sie ocknelam i powiedzialam stop.Mial wyjsz o piatej rano, i wlasnie dochodzila ta godzina,powiedzialam,ze najlepiej by bylo,zeby juz poszedl.Przytulil mnie ostatni raz, zapytal sie czy moze moglabym mu zwalic bo mu sie podobam, ale powiedzialam ze raczej chyna nie wiec i wstal i poszedl.Chcial bardzo zebym sie jeszcze z nim spotkala,ale powiedzialam,ze nie. Najgorsze w tym wszystkim jest to,ze nie bylo innego pokoju,bylismy na siebie skazani,oraz fakt,ze ten facet nawet mi sie specjlanie nie podobal,tylko mial w sobie taki niesamowity magnez,ja wrecz czulam sie tak,jakby mi ktos dolal cos do drinka....Po tym wszystkim mialam straszne wyrzuty sumienia,naprawde nie chcialam tego!!!!!!!!!!!!!!! Teraz on mnie znalazl na fejsie i sie spytal czy mozemy sie jeszcze spotkac i ze on obiecuje ze maz sie o niczym nie dowie. Zalamana jestem 

 

Cytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg

Nieudolne kopiuj wklej. Prowo 1/10. Punkt za watek erotyczny. Bo tych prowo o tesciowych i szwagierkach jest masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I to wszystko przy tej koleżance, nieźle... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

3 mies ciazy i pijesz drinki? Gratuluje braku MUZGU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×