Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Noemi

Mój chłopak niedochodzi

Polecane posty

Hej, 

Z góry mówię, że jestem tu nowa i po prostu szukam porady, a nie oceny, itp. 

Więc tak mój chłopak ma 18 lat i jestem jego już 6 dziewczyną. Natomiast w sprawach łóżkowych pierwszą. Przyznaje przed nim też nie miałam nikogo w ten sposób. W łóżku mówi, że jest mu ze mną cudownie. Uwielbia to ze mną robić. Ale jest problem ponieważ robimy to mniej więcej raz na 1/2 tyg i niestety od samego początku ani razu nie doszedł. Czasami nasz czas dochodzi do rekordowych liczb jak nawet 80 min. Najczęściej po takim czasie po prostu dajemy sobie już spokój bo wiemy, że z tego i tak nic nie będzie. Przyznaję często marzy mi się szybki 5/10 min "numerek" no ale nic na to nie poradzę. Mój chłopak również przeraźliwie boi się, że zajdę w ciążę oraz czy nie zrobi mi krzywdy podczas stosunku (cierpiałam na pochwicę). 

PS. Bardzo bym prosiła o porady co może być skutkiem i brak jakichkolwiek wyśmiewających komentarzy. 

PPS. Chciałabym jeszcze dodać, że ja sama biorę antykoncepcje, a on nie przyjmuje żadnych leków. 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams

Prezerwatywę stosujecie? Jeśli nie, może to uleczy jego strach przed ciążą.

Jeśli się masturbuje - też niech przestanie. Może się przyzwyczaił. I żeby doszedł, nie możecie za często przerywać, bo jak opada napięcie, to kolejnym razem można dłużej (jak opada napięcie w trakcie seksu, nie po orgazmie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosujemy prezerwatywy i tak masturbował się mniej więcej do 3 razy w tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bierzesz tabletki dodatkowo prezerwatywy i nie umiecie się cieszyc z sexu??? Czego tu sie bać??? Ludzie podwójne zabvezpieczenie i boicie sie ciąży?? W takich warunkach nie dziwie sie że on dodatkowo boi sie spuśćić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lęk niszczy wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłam o rady, a nie o żałosne komentarze. W dodatku napisałam dokładny problem i nie przypominam sobie żebym przywiązała szczególną uwagę do ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams

Może nie umawiaj się z nim konkretnie, a zaskocz go i nakręć? Jeśli ja nie jestem napalony/jestem zestresowany, to też się mogę kochać bardzo długo i jedynie bardzo dziki seks mi wtedy pomaga dojść po dłuższym czasie, ale zdecydowanie dłuższym. Może w tym jest klucz? Stres/podniecenie ma naprawdę wielki wpływ. A nawet lęk przed ciążą może być tak mocny, że on przez to nie chce dojść. Może niech idzie do seksuologa, jeśli Wam zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj mu drugą dziurkę. Tam jest ciaśniej i nie ma ryzyka ciąży. Oczywiście odpada też pochwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Spróbujcie raz się oboje przy sobie masturbować. Zobaczysz jakie ruchy i niego powodują wytrysk. Następnym razem już rób to sama dłońmi/ustami. W końcu go przełamiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×