Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anonimowaaa

Jak się go teraz zapytać czy chce się spotkać?

Polecane posty

Gość anonimowaaa

Ostatnio nie mogłam się spotkać z chłopakiem, a bardzo mi zależało na spotkaniu i jemu tez, i niestety musiałam odmówić, bo nie mogłam. Zapytałam się go, czy nie miałby nic przeciwko temu żebyśmy przełożyli spotkanie. Napisał ze nie, ale mam wrażenie ze się na mnie obraził.  Do teraz się nie odzywa, a ja chciałbym się z nim bardzo spotkać, dodam ze nie odmówiłam i przełożyłam tego spotkanie celowo, po prostu nie mogłam się z nim spotkać. Z racji tego ze ja odmówiłam i przełożyłam spotkanie to teraz chciałabym wyjść z inicjatywa spotkania. I teraz pytanie: Jak się go teraz zapytać czy chce się spotkać? Dodam iż jestem osoba bardzo nieśmiała 😐 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hej, mam wolne popołudnie. Czy Twoja propozycja spotkania jest nadal aktualna? ja chętnie się przejdę na spacer" - prosto, luźno

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.05.2019 o 08:21, Gość anonimowaaa napisał:

Ostatnio nie mogłam się spotkać z chłopakiem, a bardzo mi zależało na spotkaniu i jemu tez, i niestety musiałam odmówić, bo nie mogłam. Zapytałam się go, czy nie miałby nic przeciwko temu żebyśmy przełożyli spotkanie. Napisał ze nie, ale mam wrażenie ze się na mnie obraził.  Do teraz się nie odzywa, a ja chciałbym się z nim bardzo spotkać, dodam ze nie odmówiłam i przełożyłam tego spotkanie celowo, po prostu nie mogłam się z nim spotkać. Z racji tego ze ja odmówiłam i przełożyłam spotkanie to teraz chciałabym wyjść z inicjatywa spotkania. I teraz pytanie: Jak się go teraz zapytać czy chce się spotkać? Dodam iż jestem osoba bardzo nieśmiała 😐 

po co chcesz się z nim spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×