Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość początk99999

Polećcie najlepszy poradnik przygotowujący do macierzyństwa, jaki czytałyście w ciąży.

Polecane posty

Gość początk99999

Chciałabym sprawić mojej siostrze jakiś dobry poradnik przygotowujący do bycia mamą.
Chciałabym jej wysłać jakąś ciekawą książkę, fajnie napisaną. Nie jestem znawczynią tematu.
Nie musi być taki stricte naukowy, może coś lżejszego? 
Proszę o wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mogę polecić książki Heidi Murkoff. Jeśli jest w ciąży, to warto zacząć od "W oczekiwaniu na dziecko", potem są 3 książki dotyczące już typowo dziecka "Pierwszy rok życia dziecka", drugi i trzeci

Mi ta pierwsza bardzo pomaga przejść przez ciążę, kolejną czytam równolegle, żeby wiedzieć, co mnie czeka po porodzie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie się zdarzyło przejrzeć kilka czasopism, ale to głównie w poczekalni u ginekologa :) poradników jako takich nie czytałam z wyjątkiem jednej z wyszczególnionych wyżej pozycji, tj. "W oczekiwaniu na dziecko". Kolejnych części nie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelli88

Ja ci polecam stronę poradnikową naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 6.05.2019 o 07:59, Gość Gość napisał:

Ja mogę polecić książki Heidi Murkoff. Jeśli jest w ciąży, to warto zacząć od "W oczekiwaniu na dziecko", potem są 3 książki dotyczące już typowo dziecka "Pierwszy rok życia dziecka", drugi i trzeci

Mi ta pierwsza bardzo pomaga przejść przez ciążę, kolejną czytam równolegle, żeby wiedzieć, co mnie czeka po porodzie 😛 

Też polecam. Oprócz tego "Język niemowląt" Tracy Hogg. Chyba dzięki tej książce moje dziecko numer 2 było bezkolizyjnym maluchem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×