Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chłopak

Miałem 4 dziewczyny, ale nie uprawiałem jeszcze seksu

Polecane posty

Gość Chłopak

Jedyne co robiłem to całowanie, przytulanie i trzymanie dziewczyny za rękę. Mam 25 lat. Co o mnie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Nie widzę w tym nic dziwnego ani nienormalnego. Przecież nie musiałeś w każdej sytuacji schodzić z pieszczotami poniżej pasa. Dziwię się tylko, że całowałeś się z dziewczynami, a nie pieściłeś ich piersi. Przecież to powinno iść w parze. Ja nie wyobrażałem sobie takiej sytuacji abym całował się z dziewczyną przez kilka godzin i to wszystko. Zawsze prędzej czy później dobierałem się do piersi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy

 Czyli nie miałeś żadnej. Co o tobie sądzę? Żeś ciapa i fajtłapa, czekasz aż któraś ci go sama wyjmie i sobie włoży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że spoko. To ile razy i czy wgl uprawiałeś seks nie definiuje jakim jesteś mężczyzną. Co prawda jest to jakiś opis ciebie, ale serio to nic złego, że jeszcze tego nie robiłeś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam 26 lat jeśli wejdę kiedyś w związek to głównie będę się ograniczał przez pierwszy rok do całowania,przytulania i wspólnych wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
43 minuty temu, Gość gość napisał:

Mam 26 lat jeśli wejdę kiedyś w związek to głównie będę się ograniczał przez pierwszy rok do całowania,przytulania i wspólnych wyjść.

To nie przejdzie. Całując się z dziewczyną nie będziesz się mógł powstrzymać przed tym aby rozpiąć jej stanik, albo chwycić za cipkę. Raz, drugi może wytrzymasz. Potem chce się już coraz więcej. Może być też tak, że będziesz tygodniami i miesiącami tylko się całował z twoją dziewczyną, a ona będzie oczekiwać w końcu czegoś więcej. Gdy nie będziesz przechodził do kolejnego etapu, dziewczyna uzna ciebie za jakąś łamagę i ciebie zostawi. Jeden z moich kumpli przez kilka miesięcy chodził z dziewczyną tylko za rączkę i się przytulał. Nie było nic więcej,nawet pocałunków. On po prostu nigdy wcześniej się nie całował i nie był w stanie się przełamać gdyż bał się, że mu nie wyjdzie. Dziewczyna po paru miesiącach chciała z nim z tego powodu zerwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Pal licho przeszlosc, ale jak sie nie wezmiesz za kolejna partnerke konkretniej to ona bedzie myslala co z nia lub z Toba jest nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Całowanie nie wystarczy, nową musisz macać, dla dziewczyny macanie jest jak dla was walenie konia, bez tego nie może się udać. No i nie żadne cycki chociaż one też, ale w kroku musisz macać, stymulować do skutku aż dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E...
50 minut temu, Gość Sabina napisał:

Całowanie nie wystarczy, nową musisz macać, dla dziewczyny macanie jest jak dla was walenie konia, bez tego nie może się udać. No i nie żadne cycki chociaż one też, ale w kroku musisz macać, stymulować do skutku aż dojdzie

Ja kocham M nawet bez macania, to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×