Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaMai

dieta mż zapraszam:) odświeżam wątek

Polecane posty

Hej dziewczyny, od dziś zaczynam diete mż, a to kilka słów o mnie

mam 36 lat, wzrost 161 cm, waga 62,4 wielką oponkę na brzuchu, tłuszcz na plecach i udach buzię jak księzyc...i szafę pełna ciuchów w które sie nie mieszczę... teśknię za figurą sprzed 6 lat, bo tyle zajeło mi doprowadzenie sie do obecnego stanu...stanu klęski i rozpaczy, 6 lat temu wazyłam 53-54 kg i czułam sie dobrze, nie powiem tłuszczyk na brzuchu miałam zawsze, nawet jak byłam szczuplejsza, widocznie taka moja uroda ale litości nosiłam rozmiar 36 a teraz ledwo mieszczę się w 40, zreszta wszystko żle na mnie lezy, mam dośc mały biust, więc brzucha i masywnych plechów cięzko nie zauwazyc, postanowiłam załozyc ten watek bo juz kilka razy próbowałam cos zrobic ze swoja waga ale przez słomiany zapał sukcesów brak, w tym roku nie jadłam słodyczy chipsów i nie piłam gazowanych słodkich napojów przez cały POSt, czyli prawie 50 dni, schudłam w tym czasie 2,5 kg wiem nieduzo ale pogodziłam sie ze u mnie widocznie tak to wygląda, małymi kroczkami do celu... nie złamałam sie ani razu przez ten czas.....az w koncu w świeta pofolgowałam, i wpadłam w ciąg..bo potem były 3 dni w białowezy a w majówkę dom pełen gości i żarcia full, efekt odrobiłam 2,1 kg... i dzis powiedziłam dość!!! I chce zgubic conajmniej 6 kg, bede pisać o swoich poczynaniach, zapraszam do wspólnej walki o fajna figure, o zdrowie, o marzenia!!!!! fajnie byłoby jakbysmy dzieliły sie swoimi emocjami, pisały o zmaganiach o sukcesach może grzeszkach, o tym co jadłysmy w ciagu dnia, troche o sobie wg wlasnego uznania...no wiec walczymy?????? Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×