Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonim

Czy opisane poniżej moje relacje z moją najlepszą przyjaciółką są na dobrej drodze do miłości? Jak się przełamać i porozmawiać z nią o chodzeniu i miłości? A może jednak pozostać jeszcze przy przyjaźni?

Polecane posty

Gość Anonim

Prawie trzy lata temu poznałem taką jedną koleżankę(a może raczej przyjaciółkę), która jest ode mnie 3 lata młodsza, ma 16 lat i chodzi do 3 klasy gimnazjum. Mam z nią idealne relacje, jeszcze nigdy nie miałem z nią żadnych zatargów, nigdy się z nią nie pokłóciłem. Jest bardzo miła i sympatyczna wobec mnie. Bardzo dużo ze sobą rozmawiamy, nigdy nie brakuje nam ciekawych tematów do rozmowy, lubimy sobie pożartować. Czuję, że mogę jej zaufać, zwierzyć się jej z problemów. Zawsze mnie pocieszy, kiedy mam doła, oraz kiedy jestem w trudnej sytuacji(ona też mi się nieraz zwierza), zrozumie mnie, doradzi, nie wyśmiewa mnie, lubi mnie takiego jakim jestem. Czuję, że dzięki niej zapominam o problemach i mogę na nią liczyć, jest szczera i lojalna wobec mnie. Zawsze przyjemnie nam się rozmawia. Cieszę się z każdego jej sukcesu, tak samo jak ona z moich sukcesów. Trzyma kciuki, żebym zdał matmę, ja też trzymam kciuki, żeby miała średnią 5.0 na koniec roku. Spędzam z nią dużo czasu, nieraz na wakacjach chodziłem z nią na lody, pizzę, na spacer czy na zakupy w weekendy. Mieszkamy niedaleko siebie, więc pozwalamy sobie na odwiedziny, pouczymy się razem. Często ze sobą piszemy na Messengerze, nieraz powiemy sobie coś miłego, zazwyczaj na powitanie i na pożegnanie się przytulimy. Ona ma 16 lat, ale odnoszę wrażenie, że mam do czynienia, z prawdziwą i dojrzałą damą. Nigdy nie miałem tak wspaniałej przyjaciółki, ona jest dla mnie jak młodsza siostra. Różnica w wieku mi nie przeszkadza, ale trochę wstydzę się tego, że ona jest piątkową uczennicą, każdego roku ma średnią powyżej 5.0 i pasek na świadectwie, a ja jestem zwykłym przeciętniakiem, co roku mam średnią około 3.5. Poza tym niewiele nas różni. Bardzo chciałbym wyznać, co do niej czuję, ale jestem nieśmiały i mam pewne obawy: że to może zniszczyć naszą idealną przyjaźń, albo zawróci jej to w głowie i przeze mnie opuści się w nauce(chyba, że jej to nie będzie przeszkadzać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja

A masz od niej sygnały że jej się podobasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Raczej nie, od zawsze nasze relacje są czysto przyjacielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zboczeniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerość

Porozmawiaj z nia o przyszłości.. spróbuj się ją podpytać czy ma kogoś na oku? Czy się jej ktoś podoba ? Ale najlepiej pogadajcie sobie szczerze... bo szczerość to podstawa 😉 sama mam przyjaciela do którego coś czuje i gadamy sobie otwarcie o naszych uczuciach do siebie 😉 wiem że to trudne gadać o uczuciach, bo sama jestem osobą nieśmiałą 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×