Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 4-6TYS TYS

CAŁKOWICIE NIEZALEZNA PRACA NA SEX CAM

Polecane posty

Gość 4-6TYS TYS

Cześć dziewczyny!Sama pracuje na niemieckim czacie , który jest wymagający jeśli chodzi o założenie profilu , we wszystkim pomogę ale za to pracujesz sama dla siebie , blokujesz dostęp z polski , masz możliwość sprzedaży zdjęć oraz filmików jak i również dostajesz pieniadze za pisanie wiadomości. 
Jeśli chcesz być niezależna , mieć wgląd do własnych statystyk , zarabiać sama tylko dla siebie napisz do mnie! 
A co ja z tego mam ? Opcja promolink , z której po założeniu konta tez będziesz mogła korzystać. 
  Ja pracuje na niemieckich czatach. Siędzę godzine dziennie czasem dłużej jak mi się w nocy zachce siedzieć. Zarabiam 4-6 tyś. Ale serio a nie jak oferują firmy zarobki od 3 do 15 tyś gdzie zarabiasz tak naprawde ledwo 3 tyś a żeby pracować na 15 tyś musisz siedzieć od rana do wieczora i wyglądać jak perełka. podaje swoj  email deszczowapogodawsercu1@wp.pl tutaj podam wam wszystkie szczegóły. Dodam , że niemieckie czaty to nie freechaty gdzie siedzą sępy i jak im sie zachce to dają żetony. Koleś wchodzi na Twój czat i w tym momencie lecą mu z konta eurosiki na Twoje konto. 
Do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×