Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olekk

czy kobietę może urzec nieśmiały, uczuciowy, przystojny mężczyzna

Polecane posty

Gość olekk

oczywiście nie całkowita ciipa która boi się odezwać ale tako który szanuje kobiety, ma ją za bóstwo i trochę go ona onieśmiela z początku. Czy zawsze ten przebojowy maczo który bierze co chce będzie pierwszym wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Nie, bo ja taki jestem i nic, bo jak przystojny to chce poznac ladna a ladne juz dawno nie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
4 godziny temu, Gość olekk napisał:

Czy zawsze ten przebojowy maczo który bierze co chce będzie pierwszym wyborem

Tak.

4 godziny temu, Gość olekk napisał:

czy kobietę może urzec nieśmiały, uczuciowy mężczyzna

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzę

To zależy od jej wrażliwości..czasem urzeka nas coś ( nieliczne ) co jest głęboko  ukryte i pozornie zadna inna nie zwróciłaby na to uwagi.  Ale dla dziewczyn liczy się aktualnie kasa, drogi samochód ,lans i szpan. To co ona ma dostrzegać i po co ?  @le tak, jestem na tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Jak ja poznałam mojego był cichy, nieśmiały hahaha i przystojny. Jesteśmy już trzy lata razem ale szczerze to zależy od kobiety jaki typ faceta lubi lub ja pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknabestia

do autora. może ! ja wybieram, ja rozgrywam, skoro nie do końca jestes bierny odpowiesz na zachęte to wszystko mozliwe, sraczo maczo to działa mi na nerwy 🙂 mnie nie da sie zdobyc, jak mówie ja wybieram, i od pierwszych sekund wiem czy chce czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×