Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ręce mi opadają, poszarpałam się z teściową i nie wyobrażam sobie dalej wychowywać dzieci w takiej atmosferze

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj miałam kłótniej z jej synem przy teściowej, nie wytrzymałam i uderzyłam go w twarz z otwartej ręki. On wyszedł, teściowa była obok nas i się nie wtrącała. Po jego wyjściu wzięła i mnie uderzyła. A potem się na mnie wydarła a jak ją chciałam uderzyć to zazceła mnie dusic krzycząc że zniszczyłam życie swojemu byłemu mężowi ale ona nie pozwoli abym zniszczyła i jej synowi życie, poszrpałyśmy się, az ona po prostu siła mnie wepchnela to tego pokoju co mieszkamy u niej. Aż sie cała trześłam z tego i naprawde jestem zła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Patola, patola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oiiijolkaaa

Jesteś nienormalna.Mąż powinien ci oddać!tylko patologia się tak zachowuje.nie cierpię takich bab.jak chłop uderzy to pakuj się i wiej a baba może lać?ktoś kto rozwiązuje problemy przemocą nie jest normalne.szkoda dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Oiiijolkaaa napisał:

Jesteś nienormalna.Mąż powinien ci oddać!tylko patologia się tak zachowuje.nie cierpię takich bab.jak chłop uderzy to pakuj się i wiej a baba może lać?ktoś kto rozwiązuje problemy przemocą nie jest normalne.szkoda dzieci.

Maz wie ze mam taki charakter, on to akceptuje tesciowej naprawde nic do tego tocze sama swoje wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
17 minut temu, Gość gość napisał:

zazceła mnie dusic krzycząc że zniszczyłam życie swojemu byłemu mężowi

Po co zniszczyłaś swojego męża (syna teściowej)? Teraz będziesz sama, a dodatkowo ryzykujesz wywalenie Cię z domu teściowej? Jesteś zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skb

Hiena niczego nie potrafi się nauczyć, zniszczyła swoje pierwsze małżeństwo, a teraz niszczy życie konkubentowi. Facet powinien zgłosić na Policję naruszenie nietykalności cielesnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Skb napisał:

Hiena niczego nie potrafi się nauczyć, zniszczyła swoje pierwsze małżeństwo, a teraz niszczy życie konkubentowi. Facet powinien zgłosić na Policję naruszenie nietykalności cielesnej.

Sorry ale moze twoj facet to lalus, ale prawdziwy facet pożąda kobiety z charakterem, ktora walczy o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość gość napisał:

Wczoraj miałam kłótniej z jej synem przy teściowej, nie wytrzymałam i uderzyłam go w twarz z otwartej ręki. On wyszedł, teściowa była obok nas i się nie wtrącała. Po jego wyjściu wzięła i mnie uderzyła. A potem się na mnie wydarła a jak ją chciałam uderzyć to zazceła mnie dusic krzycząc że zniszczyłam życie swojemu byłemu mężowi ale ona nie pozwoli abym zniszczyła i jej synowi życie, poszrpałyśmy się, az ona po prostu siła mnie wepchnela to tego pokoju co mieszkamy u niej. Aż sie cała trześłam z tego i naprawde jestem zła. 

maltretujesz męża. spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skb

Przemoc fizyczna - to walczenie o swoje? Wyrazy uznania. facet potrzebuje kobiety a nie furiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo

Prowo ale kafe de/bilki przeżywają i już nóżkami przebierają, że teraz będzie jatka i babie nawtykają. Jesteście równie żałosne jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snik

Ostygnij i dogadaj sie z mężem. Z tesciową tylko dzien dobry i do widzenia i sprawy czysto techniczne. Musisz panować nad sobą to podstawa.  Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
6 minut temu, Gość Snik napisał:

Z tesciową tylko dzien dobry i do widzenia i sprawy czysto techniczne.

? Przecież to teściowej mieszkanie. Wolnoć Tomku. Jak nie będzie teściowej szanować, to teściowa rzeczywiście powie "do widzenia -i autorka może lecieć tulipany ścinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×