Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jajko Pisanka

Artystyczne hobby

Polecane posty

Macie może jakieś arystyczne hobby? Może ktoś maluje albo pisze wiersze? Może lubicie robić swetry na drutach albo zajmujecie się fotografią? Jakie są wasze ulubione tematy waszej sztuki? Interesujecie się jej historią? Publikujecie czy wszystko jest "do szuflady"? 

 

Piszcie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

dużo śpiewam...

przede wszystkim pod prysznicem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś nauczę się robić na drutach żeby się nauczyć cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś nauczę się robić na drutach żeby się nauczyć cierpliwości.

i jeszcze mieć szalik z tego!

Mnie ostatnio zainteresowało robienie na szydełku, czasem przerabiam ubrania i fajnie byłoby móc samodzielnie zrobić na przykład cały szalik 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sądzę że rzucilabym po tygodniu jak i wszystko co zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Mnie ostatnio zainteresowało robienie na szydełku, 

💟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sądzę że rzucilabym po tygodniu jak i wszystko co zaczynam.

ale przez tydzień miałabyś zabawę, więc dlaczego nie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

W szkole lubilam plastykę i w takim kierunku później sie edukowalam... A teraz pod bacznym okiem : ) ucze sie fotografii... chyba macro czy tam makro najbardziej mnie interesuje... ale na razie raczkuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
13 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

ale przez tydzień miałabyś zabawę, więc dlaczego nie? 🙂

Pociągają mnie dojrzałe polonistki. To hobby artystyczne. Kiedyś mnie uczyła polonistka na którą wołali Lodzia (wyłącznie od nazwiska) i była bardzo sympatyczno-seksowna, choć bezpośrednio tego nie pokazywała. Chcę się do niej tulić. Myślę że by mnie zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Jan napisał:

Pociągają mnie dojrzałe polonistki. To hobby artystyczne. Kiedyś mnie uczyła polonistka na którą wołali Lodzia (wyłącznie od nazwiska) i była bardzo sympatyczno-seksowna, choć bezpośrednio tego nie pokazywała. Chcę się do niej tulić. Myślę że by mnie zrozumiała.

A jak to się ma do moich drutów drogi janie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedziana panda

Ja piszę marną poezje do poduszki. Z nikim się nią nie dziele bo wstyd, ale tutaj mogę coś chlapnąc anonimowo, heh.

 Znów SPOGLĄDA na mnie niestrudzony wiecznym monologiem, UMYSŁ mój nad przyszłosci nekrologiem. Wszystkie te myśli, uparte wspomnienia..

Czy wyjdą kiedyś z tego więzienia?

Jest i ONO, w kącie STOI...Jak kostium po odegranej już roli. "Coraz mniej czasu mi pozostało" ze smutkiem poczuło ludzkie me CIAŁO. W zwierciadle życia odbija się postać...

Gdzie będzie mi dane na zawsze pozostać?

A pośród nich wzruszająca ONA, może przez samych bogów tchniona. Jak samotny ptak w dzikiej głuszy, tam tylko słychać krzyk mej DUSZY. Leci, galopuje niczym konie.

Czy pofrunie czy utonie?

A teraz STOJĘ, SPOGŁADAJĄC w otchłań...i

Chyba już mnie nie WZRUSZA...mòj UMYSŁ, CIAŁO i dusza.

Mam troche megalomanskie zapedy, wiec wybralam ten ce...acy sie tym mniej, heh. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa

Lubie poezje. Twoja calkiem niezła.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne

Podoba mi sie szczegolnie pomysl konstrukcji on ono ona jako umysl cialo i dusza , umysl spoglada,cialo stoi dusza wzrusza a na koncu sam autor stoi spoglada i nie wzrusza go ten umysl dusza i cialo ciekawe ciekawe fajne tez te koncowe pytania czesto jestesmy wiezniami przykrych mysli drugie gdzie fizycznie zostaniemy po smierci czy ktos w ogole bedzie o nas pamietal gdy spoczniemy tam na zawsze moze  sienie ma swojego miejsca i dusza zawsze bywa zagubiona wzloty i upadki mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ain
2 godziny temu, Jajko Pisanka napisał:

Macie może jakieś arystyczne hobby? Może ktoś maluje albo pisze wiersze? Może lubicie robić swetry na drutach albo zajmujecie się fotografią? Jakie są wasze ulubione tematy waszej sztuki? Interesujecie się jej historią? Publikujecie czy wszystko jest "do szuflady"? 

 

Piszcie 🙂

Tak, maluje, fotografuje, tworze bizuterie. Kiedys pisalam opowiadania. Zaprojektowalam i uszylam kilka strojow. Raczej juz nie publikuje. Tematy: ludzie, przyroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Ain napisał:

Tak, maluje, fotografuje, tworze bizuterie. Kiedys pisalam opowiadania. Zaprojektowalam i uszylam kilka strojow. Raczej juz nie publikuje. Tematy: ludzie, przyroda

Jestem pod ogromnym wrażeniem! Zwłaszcza umiejętności szycia i projektowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×