Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktoria 1990

problem z seksem

Polecane posty

Gość Wiktoria 1990

Hej, mam taki problem, osobom które chcą się nabijać od razu dziękuję, szukam pomocy więc proszę o szczere komentarze.

Z moim partnerem jestem już od 2 lat, nie chciałam tego związku zwodziłam go ale w końcu zaczęło mi zależeć i tak zostaliśmy parą... Bardzo długo nie dochodziło do zbliżenia... całowaliśmy się pieściliśmy ale nie dochodziło do seksu... na wspólnym wyjeździe jemu po prostu nie stanął ale wiem że był na mnie napalony bo przez ponad dwie godziny się do mnie kleił... tłumaczył to tym że się przeprogramował, że dawno tego nie robił itd... okazałam pełne zrozumienie... później zaczęło nam wychodzić... sprzęt stał, seks nie był mega długi ale to mi wystarczało... problem w tym że nie wiem czy przyczyna nie tkwi gdzie indziej... mój facet ma obecnie 34 lata ja 29, przede mną miał z tego co mówił tylko dwie dziewczyny jedną z którą zaliczył pierwszy raz, drugą z którą był przez jakiś czas ale się rozstali... mówił że nie miał dużego doświadczenia, że nie robili tego często, że dopiero ze mną zaczyna próbować różnych innych rzeczy typu seks w samochodzie, w plenerze itd... ja się od jego byłej diametralnie różnie - ona była mega szczupła, niska, ja znów wysoka i niestety gdzie nie gdzie mam zbyt wiele ale ogólnie nie jestem gruba... wiem że jemu się podobam lub po prostu nie mówi mi niektórych rzeczy... problemem jest to że mimo że od X czasu już normalnie się kochamy nie mieszkamy razem więc seks uprawiamy zazwyczaj 3 - 4 razy w tygodniu... on nie zawsze dochodzi... lub w trakcie mu opada... fakt na początku zdarzało się to częściej teraz mniej ale mimo wszystko się zdarza a ja chciałabym to wyeliminować... proszę napiszcie czy wy też mieliście podobny problem jak z tym walczyć co robić? wiem że mój facet faktycznie nie ma dużego doświadczenia i że mnie kocha... ale wiadomo seks zaczyna się w głowie, wydaje mi się że miał jakieś przykre doświadczenie z poprzednią dziewczyną ale nie chce mi o tym powiedzieć.. czasem w trakcie tego ja po protu źle się czuję tracę poczucie atrakcyjności itd ale staram się tego nie okazywać, kocham go ponad życie i nie chce robić mu przykrości z tego że czasem nie wychodzi... co myślicie, co mogę zrobić, gdzie szukać problemu, przyczyny? Czasem mimo że się kochamy czuję że on nie jest do końca napięty...

Mój facet ogólnie ma troszkę krzywy sprzęt ale czytałam że to nie ma znaczenia jeżeli chodzi o seks... Wiem że napisane bez ładu i składu, ale z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może zbyt stresująca praca, może pali papierosy, może ma cukrzycę, może bierze jakieś leki, może ma siedzący tryb życia, za mało ćwiczeń fizycznych i ogólnie 'sflaczał', może za mało testosteronu.

Można spróbować jakieś środki wspomagające, małe dawki są teraz bez recepty. 

Należy iść do lekarza i zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

On po prostu ma słaba kondycję, ze zmęczenia mu opada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×