Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość serwisu

Do facetów. Czy ma to dla was znaczenie jak wasza kobieta traktuje innych ludzi?

Polecane posty

Gość Gość serwisu

Chodzi mi o to czy np jeśli wasza żona lub konkubina jest dla was milutka i wchodzi wam w dupe, i dla waszych dzieci jest dobra matka to czy ma to dla was znaczenie jeśli jest chamska i gnoi innych ludzi czy macie na to wywalone? Znam wiele kobiet które właśnie takie są. Cudownie dla mężów a France dla innych. Kiedyś usłyszałam, że niektórzy faceci nawet się cieszą mówiac, że jego baba przynajmniej w kaszę nie da sobie dmuchać i jest taka pyskata że wszystko załatwi,a to że innych gnoi to nie ich problem tylko tych których gnoi. A jakie jest wasze zdanie w tym temacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość serwisu

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem fajna czasem wredna

Zależy z jakich powodów gnoi...czasem ludzie są podli,nie respektują granic innych,kłamią,obgadują,wtrącają się na chama do cudzego życia,cudzych wyborów..wtedy winni są sami sobie że ktoś zaczyna Ich poniewierać...ja np dbam o moje dzieci i nie jestem wredna dla ludzi obcych którzy są mili dla mnie natomiast potrafię być chamska i zawzięta na tych którzy w przeszłości mnie krzywdzili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daissy

Jak kobieta jest atrakcyjna to może być najgorszą s..ką a i tak faceci na nią polecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

FACET TAKIEJ LARWY POWINIEN MIEĆ Z TYŁU GŁOWY  świadomość, że jak larwa przestanie go (z jakichś powodów) lubić - to będzie miał przeje/bane.

Więc panowie - 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie. Jak dobrze dupy daje to może być franca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oMIJAJCIE TARWY ZŁE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca lubiąca seks

Dla jednych może być franca dla innych do rany przyłóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet rzadko ma coś z tyłu głowy. Teraz jest moda na pyskate, chamskie i wstrętnie rozwydrzone babska. Takie pokolenie 500plus. Wielka ... i wielka morda wszędzie wejdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No właśnie mówię o takiej zaklamanej suce. Do męża do rany przyłożyć a innymi poniewiera. Mnie by było wstyd mieć taką partnerkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość Gość serwisu napisał:

Chodzi mi o to czy np jeśli wasza żona lub konkubina jest dla was milutka i wchodzi wam w dupe, i dla waszych dzieci jest dobra matka to czy ma to dla was znaczenie jeśli jest chamska i gnoi innych ludzi czy macie na to wywalone? Znam wiele kobiet które właśnie takie są. Cudownie dla mężów a France dla innych. Kiedyś usłyszałam, że niektórzy faceci nawet się cieszą mówiac, że jego baba przynajmniej w kaszę nie da sobie dmuchać i jest taka pyskata że wszystko załatwi,a to że innych gnoi to nie ich problem tylko tych których gnoi. A jakie jest wasze zdanie w tym temacie? 

Czym innym jest bycie chłodnym dla obcych, a czym i innym wrednym. Chyba z osobą wredną z natury dla każdego oprócz mnie raczej bym się nie  zadawał. Pierwszy konflikt i relacje przestaną być cywilizowane.

To raz. A dwa. Wolę by moja partnerkę traktowani z szacunkiem bo na to zasługuje, a nie schodzi jej z drogi bo jest yebni3ta. Zadawanie się z kimś o takiej reputacji byłoby dla mnie czymś umniejszającym.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość serwisu

Nie chodzi mi o bycie chłodnym dla obcych, ale bycie .... Teraz w obecnych czasach dużo takich suk. Wystarczy się dobrze rozejrzeć. Wielka morda, a facet myśli że ten jego dzban wszystko zalatwi przez ten rozwydrzony 🐽 ryj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Jak jest kulturalna i rozumna, nie ględzi co zrobić na obiad (robi z tego co jest w lodówce), pierze bez zastanawiania się czy to sperma czy jogurt, prasuje aby nie było zagniotków na koszuli, latem wekuje dżemy na zimę, potrafi zrobić kiełbasę słoikówkę, szarlotkę z kruszonką, faworki, pączki i pierogi leniwe, oraz jest radosna po prcy, to wtedy to jest dobra i uczynna kobieta.

Nie musi robić Loda codziennie, byle bym czysty chodził i najedzony, a ja jej będę kupował składniki, proszki i płyny, dawał poczucie że smakuje mi i że umiem TO robić w nocy, aby ona też coś miała zadowolenia i wiedziała że dzisiaj jest właśnie ta noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Piaskun napisał:

Czym innym jest bycie chłodnym dla obcych, a czym i innym wrednym. Chyba z osobą wredną z natury dla każdego oprócz mnie raczej bym się nie  zadawał. Pierwszy konflikt i relacje przestaną być cywilizowane.

To raz. A dwa. Wolę by moja partnerkę traktowani z szacunkiem bo na to zasługuje, a nie schodzi jej z drogi bo jest yebni3ta. Zadawanie się z kimś o takiej reputacji byłoby dla mnie czymś umniejszającym.

 

 

Ty chyba se jaja robisz z kafeteriuszy. Sam jesteś największym skùrwysynem bez szacunku do innych i ich zdania, każdej ciśniesz mając je za głupie a chcesz kobiety z klasą? Nawet już nie śmieszne a godne politowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Jan napisał:

Jak jest kulturalna i rozumna, nie ględzi co zrobić na obiad (robi z tego co jest w lodówce), pierze bez zastanawiania się czy to sperma czy jogurt, prasuje aby nie było zagniotków na koszuli, latem wekuje dżemy na zimę, potrafi zrobić kiełbasę słoikówkę, szarlotkę z kruszonką, faworki, pączki i pierogi leniwe, oraz jest radosna po prcy, to wtedy to jest dobra i uczynna kobieta.

Nie musi robić Loda codziennie, byle bym czysty chodził i najedzony, a ja jej będę kupował składniki, proszki i płyny, dawał poczucie że smakuje mi i że umiem TO robić w nocy, aby ona też coś miała zadowolenia i wiedziała że dzisiaj jest właśnie ta noc.

Ale wy jesteście żałosni haha. Po co ogarniętej i fajnej kobiecie taka kaleka życiowa ze stosem wymagań? Ręce masz amputowane sieroto? Oblechy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanująca tych którzy szan

A co?może mam być miła do faceta który latami kłamał manipulował,okradał mnie z prywatności,urządzał mi życie bez szacunku do mojej woli,kazał robić ze mnie schizofreniczke,wiele razy narażał na silny stres doprowadzając mnie do choroby i nie potrafił obronić przed złym facetem tylko jeszcze obgadywał w necie i przed innymi?może mam być miła dla ludzi którzy w tym uczestniczyli doprowadzając mnie do załamania nerwowego i depresji?może mam być kochana dla męża alkoholika który latami pastwil się psychicznie nade mną,krzyczał,nie dbał i przynosił mi wstyd przed ludźmi?zanim ocenicie dlaczego ktoś poniewiera innymi zastanówcie się czy czasem nie ma powodów,czy to głębokie krzywdy i urazy nie sprawiły że ta czy tamta osoba tak się zachowuje wobec tych czy innych osób...może nie jest podła z natury tylko konkretne sytuacje i zachowania innych ludzi sprawiły że taka się stała,że po prostu jest niemiła nawet gdy nie ma podstaw do bycia niemiłą...może zanim mazowieckie kobietę su...ą zastanowicie się w jaki sposób ludzie Ją wcześniej traktowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ty chyba se jaja robisz z kafeteriuszy. Sam jesteś największym skùrwysynem

Dziękuję za komplement.

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

bez szacunku do innych i ich zdania, każdej ciśniesz mając je za głupie

Moja droga każdego traktuję jak na to zasługuje. Inteligentne kobiety komplementuję.

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

a chcesz kobiety z klasą? 

Jeśli uważasz się za kobietę z klasą, to owszem, twojego kalibru klasy u swego boku mi nie trzeba.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Jan napisał:

Jak jest kulturalna i rozumna, nie ględzi co zrobić na obiad (robi z tego co jest w lodówce), pierze bez zastanawiania się czy to sperma czy jogurt, prasuje aby nie było zagniotków na koszuli, latem wekuje dżemy na zimę, potrafi zrobić kiełbasę słoikówkę, szarlotkę z kruszonką, faworki, pączki i pierogi leniwe, oraz jest radosna po prcy, to wtedy to jest dobra i uczynna kobieta.

Nie musi robić Loda codziennie, byle bym czysty chodził i najedzony, a ja jej będę kupował składniki, proszki i płyny, dawał poczucie że smakuje mi i że umiem TO robić w nocy, aby ona też coś miała zadowolenia i wiedziała że dzisiaj jest właśnie ta noc.

A wy co od siebie dajecie? Rola służacych skończyła się w XX wieku. 😂Mamy XXI, feminizm i równouprawnienie. Obudż się 😜 Dziś wy gotujecie, pierzecie, lepicie pierogi...🤣 I DOBRZE WAM TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość szanująca tych którzy szan napisał:

A co?może mam być miła do faceta który latami kłamał manipulował,okradał mnie z prywatności,urządzał mi życie bez szacunku do mojej woli,kazał robić ze mnie schizofreniczke,wiele razy narażał na silny stres doprowadzając mnie do choroby i nie potrafił obronić przed złym facetem tylko jeszcze obgadywał w necie i przed innymi?może mam być miła dla ludzi którzy w tym uczestniczyli doprowadzając mnie do załamania nerwowego i depresji?może mam być kochana dla męża alkoholika który latami pastwil się psychicznie nade mną,krzyczał,nie dbał i przynosił mi wstyd przed ludźmi?zanim ocenicie dlaczego ktoś poniewiera innymi zastanówcie się czy czasem nie ma powodów,czy to głębokie krzywdy i urazy nie sprawiły że ta czy tamta osoba tak się zachowuje wobec tych czy innych osób...może nie jest podła z natury tylko konkretne sytuacje i zachowania innych ludzi sprawiły że taka się stała,że po prostu jest niemiła nawet gdy nie ma podstaw do bycia niemiłą...może zanim mazowieckie kobietę su...ą zastanowicie się w jaki sposób ludzie Ją wcześniej traktowali

Chodzi o ogólne nastawienie a nie o bycie ciętym na jedną konkretną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A wy co od siebie dajecie? Rola służacych skończyła się w XX wieku. 😂Mamy XXI, feminizm i równouprawnienie. Obudż się 😜 Dziś wy gotujecie, pierzecie, lepicie pierogi...🤣 I DOBRZE WAM TAK

Nikt nie każe być usłużną kobietą. I nikt i zdrowych zmysłach nie zwiąże się z feministką. Takie są co najwyżej do pump&dump routine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Nikt nie każe być usłużną kobietą. I nikt i zdrowych zmysłach nie zwiąże się z feministką. Takie są co najwyżej do pump&dump routine.

Ogarnij się, to był w pewnym sensie żart. Ale faktycznie czasy się zmieniły. To co przedstawił Jan to obraz minionych czasów. Kobiety nie potrzebują facetów po to żeby ich nianczyć i robić kolo nich, a jasnie pan nic od siebie nie daje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Piaskun napisał:

Dziękuję za komplement.

Moja droga każdego traktuję jak na to zasługuje. Inteligentne kobiety komplementuję.

Jeśli uważasz się za kobietę z klasą, to owszem, twojego kalibru klasy u swego boku mi nie trzeba.

 

 

Nie nie uważam się. Znowu stosujesz swoją żałosna manipulacje. To że napisałam na ten temat nie oznacza z automatu że się za nią uważam. Schlebiasz sobie myśląc że każda kobieta z która piszesz chce mieć cokolwiek z Tobą wspólnego. Inteligentna kobieta nie równa się kobieta która pisze to co ty chcesz przestasz. Kolejna manipulacja. Podnieca cie cudze zdanie na twój temat że jesteś skùrwysynem? Ależ jesteś mroczny i silny.  Uważaj bo się zesrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przeczytać *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi osobiście by to przeszkadzało.  Nie chciałbym się z taką zadawać.  Ale wiem.tez że inne osoby, w tym chyba autorka, są przewrazliwione i każde zachowanie innej kobiety uznają za chamskie. Każde nie po jej myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mamy XXI, feminizm i równouprawnienie. 

Dokładnie, ja sam to robię, bo gdybym miał mieć taką moją, która czyta kosnopolitana, przychodzi z parcy i jest wyżuta i rzuca się na łóżko, a w czasie wolnym robi mi jazdy o serek homogenizowany na majtkach, to rzeczywiście wysłałbym ją do ruchu feministycznego z życzeniem rychłego równouprawnienia, głównie w uczuciach do płci przeciwnej. Jak jest baba normalna to jest kulturalna i rozumna, a jak jest feministyczna to jest chamska i wrzeszcząca. Dlatego dość dyktatury kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Kobieta

"Dlatego dość dyktatury kobiet!"

X

Made my day 😂😂😂😂🤣 "Seksmisja 2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Jan napisał:

Dokładnie, ja sam to robię, bo gdybym miał mieć taką moją, która czyta kosnopolitana, przychodzi z parcy i jest wyżuta i rzuca się na łóżko, a w czasie wolnym robi mi jazdy o serek homogenizowany na majtkach, to rzeczywiście wysłałbym ją do ruchu feministycznego z życzeniem rychłego równouprawnienia, głównie w uczuciach do płci przeciwnej. Jak jest baba normalna to jest kulturalna i rozumna, a jak jest feministyczna to jest chamska i wrzeszcząca. Dlatego dość dyktatury kobiet!

O kúrwa jaki trol. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kobiety nie potrzebują facetów po to żeby ich nianczyć i robić kolo nich, a jasnie pan nic od siebie nie daje. 

Oczywiście, że nikt nikogo, prócz swoich dzieci, niańczył nie będzie. Natomiast sprawiać przyjemność ukochanemu należy. Co wy tam wiecie o miłości, skoro się pojawiają takie wpisy. Mając na myśli "wy" mam na myśli osoby zimne, nieczułe i nieempatyczne, jakich tu wiele wśród wypowiadających się. Kto jaki jest to zdrowy POTRAFI ocenić sam.

Natomiast feministki uważają że potrzebują faceta do niańczenia, ale mają zasady, aby żadnego nie niańczyć, dlatego z żadnym nigdy nie będą, bo gdyby odważyły się być to mogłoby je narazić na podejrzenie podważania swoich racji przez same siebie, a do tego nie mogą dopuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Schlebiasz sobie myśląc że każda kobieta z która piszesz chce mieć cokolwiek z Tobą wspólnego.

Daleko odsunięta nadinterpretacja.

17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Inteligentnakobieta nie równa się kobieta która pisze to co ty chcesz przestasz.

Po wnioskowaniu powyżej widać że do tej grupy się nie zaliczasz.

Niezależnie czy się zgadzasz że mną czy 

17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kolejnamanipulacja. Podnieca cie cudze zdanie na twój temat że jesteś skùrwysynem? Ależ jesteś mroczny i silny.  Uważaj bo się zesrasz.

"Jeśli wrogowie nam złorzeczą znaczy że robimy dobrze." Józef Stalin.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po tym się poznaje z kim ma sie do czynienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×