Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ggg

Życie bez miłości jest smutne

Polecane posty

Gość Ggg

Szukam i chciałabym przeżyć, poczuć odwzajemnione uczucia ale wszyscy potencjalni kandydaci których spotykam raczej zainteresowani są płytka znajomością. Nie chodzi już nawet o seks. Ale o po prostu miłe spędzenie czasu bez zagłębiania się w szczegóły, bez głębszych uczuć. Już dłuższy czas trwam w tej pustyni emocjonalnej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam
2 minuty temu, Gość Ggg napisał:

Szukam i chciałabym przeżyć, poczuć odwzajemnione uczucia ale wszyscy potencjalni kandydaci których spotykam raczej zainteresowani są płytka znajomością. Nie chodzi już nawet o seks. Ale o po prostu miłe spędzenie czasu bez zagłębiania się w szczegóły, bez głębszych uczuć. Już dłuższy czas trwam w tej pustyni emocjonalnej..

Rozumiem Ciebie i Twoje pragnienia ale wiedz o tym, że nie jesteś sama, naprawdę bardzo dużo ludzi ma takie pragnienia. Jednak w dzisiejszym świecie ciężko o takie uczucie, brak współczucia, chęci pomocy jak i lojalności. Mimo wszystko życzę aby Właśnie Ciebie spotkało długo oczekiwane szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jaki jest powód jesteś mało atrakcyjna nie kręcą się wokół ciebie amanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

No właśnie niby jestem atrakcyjną,tak mówią,ale chyba to nie prawda skoro się nie kręcą..fakt jest też taki,że nie poznaje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Ggg napisał:

No właśnie niby jestem atrakcyjną,tak mówią,ale chyba to nie prawda skoro się nie kręcą..fakt jest też taki,że nie poznaje... 

To może sama się zakręć. Bierz sprawy w swoje ręce ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
1 godzinę temu, lonelyman napisał:

To może sama się zakręć. Bierz sprawy w swoje ręce ☺

Tylko nie wiem jak.. jest powiedzmy taka sytuacja, że ktoś mi się spodoba ,ja być może też komuś wpadłam w oko, spotkaliśmy się przypadkiem na gruncie zawodowym. Mamy swoje numery. No i co dalej? Szczerze mówiąc jakoś te inicjowanie kontaktu średnio mi wychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×