Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bonla

jestem w ciąży a on kłamie.

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dziwne, bo facet od kobiet potrzebuje przrcuec tylko seksu, a dzieci nie chce albo za 10 lat.

I to de facto facet prowadzi dom. Bo zona przecież nie potrafi. Nawet nie wie jak zapłacićrachunek za prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

I to de facto facet prowadzi dom. Bo zona przecież nie potrafi. Nawet nie wie jak zapłacićrachunek za prąd.

😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dziwne, bo facet od kobiet potrzebuje przrcuec tylko seksu, a dzieci nie chce albo za 10 lat.

Jesteś mało inteligentna, że ciebie to dziwi. Od baby która nie daje jak powinna, będzie wymagał tego co od gosposi i niańki. Albo wywali ja z domu. Baba do kuchni i do dziecka, czasami seks, a poza nią kochanki. Układ jak za patriarchatu😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Rescator555 napisał:

Jesteś mało inteligentna, że ciebie to dziwi. Od baby która nie daje jak powinna, będzie wymagał tego co od gosposi i niańki. Albo wywali ja z domu. Baba do kuchni i do dziecka, czasami seks, a poza nią kochanki. Układ jak za patriarchatu😀.

Ty jesteś mało inteligentny.  Wypisujesz,  że facet od kobiety potrzebuje głównie seksu, a potem piszesz, że prawie idealna jest kobieta, która zajmuje się dziećmi (wypisują, że facet dzieci nie chce) i zajmuje się domem, ale nie ma seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś mało inteligentny.  Wypisujesz,  że facet od kobiety potrzebuje głównie seksu, a potem piszesz, że prawie idealna jest kobieta, która zajmuje się dziećmi (wypisują, że facet dzieci nie chce) i zajmuje się domem, ale nie ma seksu. 

Napisałem prawie idealna 😀.  Gospodyni domowa i niańka do dziecka po 10 latach, która czasami daje dupy. Warto za to zapłacić, zresztą zawsze za to faceci płacili. A seks na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś mało inteligentny.  Wypisujesz,  że facet od kobiety potrzebuje głównie seksu, a potem piszesz, że prawie idealna jest kobieta, która zajmuje się dziećmi (wypisują, że facet dzieci nie chce) i zajmuje się domem, ale nie ma seksu. 

"Głównie"? Chyba "tylko"? Zapomniałaś tylko, że on pisał o socjopatach. Takich jak on. Socjopata z zadatkami na psychopatę. Domowy gwałciciel z zadatkami na ogólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

"Głównie"? Chyba "tylko"? Zapomniałaś tylko, że on pisał o socjopatach. Takich jak on. Socjopata z zadatkami na psychopatę. Domowy gwałciciel z zadatkami na ogólnego.

A skąd wiesz, że nie ogólny😀😀😀? Że tylko z "zadatkami"?   😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Socjopata to ktos, kto nie podbudowuje ambicji wrednych bab, pisząc jak bardzo docenia ich umysł, inteligencję, wykształcenie, zdolność wspierania itd. ? No to ja, bo kompletny tego nie doceniam 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Socjopata to ktos, kto nie podbudowuje ambicji wrednych bab, pisząc jak bardzo docenia ich umysł, inteligencję, wykształcenie, zdolność wspierania itd. ? No to ja, bo kompletnie tego nie doceniam 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś mało inteligentny.  Wypisujesz,  że facet od kobiety potrzebuje głównie seksu, a potem piszesz, że prawie idealna jest kobieta, która zajmuje się dziećmi (wypisują, że facet dzieci nie chce) i zajmuje się domem, ale nie ma seksu. 

Idealna, bo pozwala mu na skoki w bok, gdyż chodzi jej tylko o małżeństwo z tego co pamiętam tak było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Idealna, bo pozwala mu na skoki w bok, gdyż chodzi jej tylko o małżeństwo z tego co pamiętam tak było. 

Idealna zona wg socjopaty rozkłada nogi kiedy tylko mąż ma ochotę sobie spuścić z krzyża. Obojętne czy ma ochotę czy nie. Ma rozłożyć nogi i ewentualnie myśleć o gotowaniu obiadu, potraktować to po prostu jako kolejny obowiązek do wypełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Idealna zona wg socjopaty rozkłada nogi kiedy tylko mąż ma ochotę sobie spuścić z krzyża. Obojętne czy ma ochotę czy nie. Ma rozłożyć nogi i ewentualnie myśleć o gotowaniu obiadu, potraktować to po prostu jako kolejny obowiązek do wypełnienia.

Idealna żona według Rescatora, rozkłada nogi kiedy mąż ma ochotę na seks. Wtedy ona też ma ochotę i przyjemność z tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Idealna, bo pozwala mu na skoki w bok, gdyż chodzi jej tylko o małżeństwo z tego co pamiętam tak było. 

Prawie idealna 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Idealna żona według Rescatora, rozkłada nogi kiedy mąż ma ochotę na seks. Wtedy ona też ma ochotę i przyjemność z tego. 

Oczywiście. Myslenie o gotowaniu obiadu przecież jest przyjemne.

A tego mikrusa w pochwie można potraktować jak upierdliwą muchę, która zaraz odleci. Bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Oczywiście. Myslenie o gotowaniu obiadu przecież jest przyjemne.

A tego mikrusa w pochwie można potraktować jak upierdliwą muchę, która zaraz odleci. Bez znaczenia.

Dwa machnięcia i po sprawie. Nawet nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dwa machnięcia i po sprawie. Nawet nie zauważy.

 

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście. Myslenie o gotowaniu obiadu przecież jest przyjemne.

A tego mikrusa w pochwie można potraktować jak upierdliwą muchę, która zaraz odleci. Bez znaczenia.

Nie mam zamiaru dyskutować o twoich fantazjach erotycznych. Nie ten dział.😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

 

Nie mam zamiaru dyskutować o twoich fantazjach erotycznych. Nie ten dział.😛😛😛😛😛

Dlaego dyskutujesz o swoich? To chyba też nie jest dział "fantazje erotyczne socjopaty Resa?"

W ogóle nie jest to dział o tym jak socjopaci postrzegają idealne żony.

Może masz coś do napisania o ciąży? Może o macierzyństwie albo o wychowywaniu dzieci, czyli bachoreksów używając twojego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaego dyskutujesz o swoich? To chyba też nie jest dział "fantazje erotyczne socjopaty Resa?"

W ogóle nie jest to dział o tym jak socjopaci postrzegają idealne żony.

Może masz coś do napisania o ciąży? Może o macierzyństwie albo o wychowywaniu dzieci, czyli bachoreksów używając twojego języka.

O twoich zmysleniach i urojeniach też nie mam zamiaru dyskutować. 😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ooo Res ogladasz gre o tron 🙂 znalazlam twoje komentarze na innej stronie podpisane jako "Res" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ooo Res ogladasz gre o tron 🙂 znalazlam twoje komentarze na innej stronie podpisane jako "Res" 🙂

"Gra o tron" oglądam, ale komentarze nie moje. A na jakiej stronie i w jakim temacie je znalazłeś? Chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcialam sobie poczytac co ludzie mysla o 5 odcinku i znalazlam: 

Allejka13.05.2019, 11:16

Nie skomentuję tej recenzji. Nie dołączę do fali hejtu. Do samców alfa: Oto do czego jest zdolna osamotniona, zraniona, zdradzona kobieta, która w przeciwieństwie do milionów jej podobnych ma .. smoka. I nie, nie jest wariatką.

I jakis res skomentowal jej wypowiedz 

res
13.05.2019, 17:49
@Allejka
To zle swiadczy o kobietach... Bo ma smoka i z tych powodow ww. zabija kogo popadnie i jak popadnie, nawet jezeli jest niewinny. Czyli co, samce alfa maja racje, ze kobiety nie potrafia myslec racjonalnie i hormony robia z nich ...ki? Samce alfa napisza ci teraz, ze bogom dzieki, ze kazda kobieta nie ma ma smoka, bo by juz nikogo na Ziemi nie bylo...
Poza tym jednak Danka od jakiegos czasu pokazywana jest w serialu jako dosc despotyczna, nie lubiaca sprzeciwow i dyskusji, troche rozkapryszona dziewucha. Rozumiem jak ja zycie zmienilo, ale faktem jest, ze juz niejednokrotnie robila cos z pozycji, a bo jestem krolowa, a bo chce, a bo mi sie nalezy, a jak nie to dracaris.

Haha no bylam prawie pewna ze to ty! No ale widocznie pomylilam sie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×