Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To ja

Sfochowany przyjaciel

Polecane posty

Gość To ja

Mój przyjaciel, z ktorym łączy mnie platoniczna więź pozamałżeńska, czasami zachowuje się w taki sposób który mnie irytuje. Mianowicie obraża sie, gdy nie jestem dostępna dla niego, i nie odpisuje na jego wiadomości. Pisze np. ok, nie masz dla mnie czasu, papa i cisza.  Sam tymczasem potrafi nie odzywać się kilka h, nie odpisuje na wiadomości tylko je odczytuje... Nie wiem, manipuluje mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak

Jak go przytemperować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak

Jak go przytemperować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Postępuj tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Gość To ja napisał:

Jak go przytemperować?

W życiu trzeba się próbować zrozumieć i dogadać a nie manipulować, temperować, czy co tam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mężem się zajmij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja
2 minuty temu, Gość K4k napisał:

W życiu trzeba się próbować zrozumieć i dogadać a nie manipulować, temperować, czy co tam... 

Czyli co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość K4k napisał:

W życiu trzeba się próbować zrozumieć i dogadać a nie manipulować, temperować, czy co tam... 

Dokładnie. Trzeba być sobą i być uczciwym dla siebie. A takie manipulowanie źle się kończy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja
14 minut temu, Slawek71 napisał:

Dobrze jeden z Gości napisał,mężem się Zajmij,on jest Twoim kochankiem,mężem,przyjacielem w jednym.Może jest zazdrosny,skoro obraża się gdy nie jesteś dostępna dla niego!!!!Masz swoje życie,wiec po co Ci taki przyjaciel który stawia Ci jeszcze warunki,ze masz być na jego kiwnięcie !! Po szukaj lepiej sobie przyjaciółki i Zajmij się swojm facetem a nie przyjacielem,ktory zachowuje się jak gowniarz.S ama wyciągnij wnioski,dzieckiem jesteś?

Nic nie wiesz o mnie i moim małżeństwie. Jestem z mężem w separacji. Nie pytam o zdanie na temat mojego małżeństwa więc zamilcz. Za pozostałe odpowiedzi dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesica
19 minut temu, Gość To ja napisał:

Nic nie wiesz o mnie i moim małżeństwie. Jestem z mężem w separacji. Nie pytam o zdanie na temat mojego małżeństwa więc zamilcz. Za pozostałe odpowiedzi dziękuję. 

No to mu obci/ągnij bo chyba do tego zmierzasz i szukasz tu poparcia! Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×