Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zuza

Dieta

Polecane posty

Gość Zuza

No dobra, widze ze kazdy probuje super diety, pyszne posilki, ale skad czerpiecie motywacje? Bo niska samoocena i brak wiary w siebie mi w tym nie pomaga. Podzielcie sie waszymi inspiracjami, nutkami dobrymi na silce, albo nawet myslami 

 

pzdr

Zuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna30

Ja wykupiłam sobie diete i zapłaciłam za cwiczenia, wiec jest motywacja, bo szkoda by było zmarnować pieniądze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Ja zamawiam |Wygodną Dietę - dla mnie taki catering dietetyczny okazał się strzałem w 10. Mam gotowe posiłki na cały dzień, zabieram pudełka ze sobą do pracy, jest wygodnie i efekty są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 19.05.2019 o 22:42, Gość Zuza napisał:

No dobra, widze ze kazdy probuje super diety, pyszne posilki, ale skad czerpiecie motywacje? Bo niska samoocena i brak wiary w siebie mi w tym nie pomaga. Podzielcie sie waszymi inspiracjami, nutkami dobrymi na silce, albo nawet myslami 

 

pzdr

Zuzka

ja oglądam fotki szczupłych lasek i to mnie motywuje 🙂 z "wygodną dietą" też dobry pomysł, zamówić na miesiąc i też się bedzie na diecie, bo przywożą przecież 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżołwi

również mogę polecić pudelka u mnie wygraly z wygodnadieta, jeśli chodzi o motywacje... ja zrobiłam sobie zdjecie jak stoje na wadze, ustawiłam je na tapete w tel, to mnie motywowalo ale pamiętam ze decyzje o tym ze przechodzę na diete podjelam na urodzinach koleżanki, nie miałam się w co ubrać bo wszystko było za male, strasznie się czułam wszystkie dziewczyny takie ladne szczuple a ja taki grubas no i od tego się zaczelo. schudłam 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość dżołwi napisał:

również mogę polecić pudelka u mnie wygraly z wygodnadieta, jeśli chodzi o motywacje... ja zrobiłam sobie zdjecie jak stoje na wadze, ustawiłam je na tapete w tel, to mnie motywowalo ale pamiętam ze decyzje o tym ze przechodzę na diete podjelam na urodzinach koleżanki, nie miałam się w co ubrać bo wszystko było za male, strasznie się czułam wszystkie dziewczyny takie ladne szczuple a ja taki grubas no i od tego się zaczelo. schudłam 15 kg.

wow super wynik, ja mam zamiar na wygodnej diecie schudnąc docelowo 10kg, juz 5 za mną, czuje się świetnie i to jest mega motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 19.05.2019 o 22:42, Gość Zuza napisał:

No dobra, widze ze kazdy probuje super diety, pyszne posilki, ale skad czerpiecie motywacje? Bo niska samoocena i brak wiary w siebie mi w tym nie pomaga. Podzielcie sie waszymi inspiracjami, nutkami dobrymi na silce, albo nawet myslami 

 

pzdr

Zuzka

na początek proponuje diete kopenhaska 14, jest nie zdrowa i głodówkowa ale szybko straciśz na wadzę, tak to tylko woda, ale taka dieta sprawi że poczujesz moc, ja schudłam na poczatku  7 kg, i miałam takiego kopa że zaraz po tej diecie - zapodałam sobie dietę 1200 kcal, było wsam raz, bo już było wiecej niż na kopenhaskiej, po miesiacu zwiększyłam do 1600 i zaczęłam ćwiczyć spokojnie zleciało 25 kg 🙂 w pół roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Mi zdecydowaniej najlepiej z Wygodną Dietę - jadam regularnie, nie potrzebuje i czuję że muszę podjadać, a posiłki są bardzo smacznie i aż dziwne że dzięki nim chudnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla
Dnia 5.09.2019 o 09:13, Gość Annkana napisał:

Mi zdecydowaniej najlepiej z Wygodną Dietę - jadam regularnie, nie potrzebuje i czuję że muszę podjadać, a posiłki są bardzo smacznie i aż dziwne że dzięki nim chudnę 🙂

A to prawda, chudnie się mimo że się jada i to jak smacznie 🙂 Taką dietę to ja rozumiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam, mi wszystko w wygodnej diecie smakuje, ale najważniejsze, że jem 1500kcal a nie czuje się wcale głodna, z ćwiczeniami to roznie bywa, bo mam malo czasu, ale staram się kiedy mogę chcociazby pospacerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Tak, mnie poniekąd do trzymania się diety również motywuje to, że za nią płacę;) Zamawiam sobie Wygodnądietę, teraz akurat próbuję diety wegańskiej i bardzo mi ona odpowiada;) Dzięki nim jem smacznie, różnorodnie i do syta- a to jest ważne, bo jeśli nie ciągnie mnie do podjadania to też łatwiej trzymać się menu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulanda

ja zrobiłam sobie zdjęcie jak stoję na wadze i ile pokazuje, ustawiłam na tapecie i codziennie to widzę a więc z automatu mnie to motywuje kilkadziesiąt razy dziennie jak na to patrze. zmotywowało mnie to nie tylko do ograniczenia słodyczy/podjadania ale zamówiłam też pudełka od wygodnadieta. jem teraz regularnie, zdrowo i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

dobre samopoczucie i zdrowie! u mnie momentem przelomowym bylo to gdy dostalam zaproszenie na badanie analizy skladu masy ciala. SZOK! powiedzialam ze tak dluzej nie moze byc, moj wiek metaboliczny roznil sie od mojego o 14 lat, bylam zalamana, stanowczo za duzo tkanki tluszczowje. powiedzialam ze koniec z tym. zamowilam catering od wygodnadieta, zaposalam sie do takiego klubu dla kobiet u mnie na osiedlu i codziennie przegladalam ten formularz z analizy skladu masy ciala, to mnie bardzo motywowalo i motywuje do dzis. schidlam lacznie 7 kg i chce wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga

U mnie jednak najlepiej sprawdziło się zamawianie cateringu z Wygodnej Diety, dostaję gotowe pudełka, zabieram je do pracy, jem o stałych porach i dzięki temu kontroluje swoją wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helita

gdy stracisz pierwsze kilogramy będziesz chiala więcej i więcej! ja zamowilam pudelka od wygodnadieta tak po prostu żeby nie gotowac, jak zobaczyłam jak moje ciało się zmienia to tak się w to wkrecilam ze zamawiam do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga

WygodanDieta jest super. Ja też się szybko przyzwyczaiłam do pudełek, mam gotowe posiłki na cały dzień zabieram je do pracy i tylko pilnuje godzin żeby je zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darriia
Dnia 6.11.2019 o 19:28, Gość OlgaOlgaOlga napisał:

WygodanDieta jest super. Ja też się szybko przyzwyczaiłam do pudełek, mam gotowe posiłki na cały dzień zabieram je do pracy i tylko pilnuje godzin żeby je zjeść.

Jaką diete zamawiasz? Ja rozważam wegańską i nie wiem czy warto tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika

Można schudnąć szybko dzięki tej stronie:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka
Dnia 25.08.2019 o 15:02, Gość Annkana napisał:

Ja zamawiam |Wygodną Dietę - dla mnie taki catering dietetyczny okazał się strzałem w 10. Mam gotowe posiłki na cały dzień, zabieram pudełka ze sobą do pracy, jest wygodnie i efekty są.

 

a ja zamawiam do pracy 😄 portierzy mi odbierają 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

dla mnie motywacją była koleżanka z pracy która zaczęła się odchudzać z Fit2be.pl to jak chudła i jak wyglądała wystarczyło mi żeby rozpoczać, potem motywacja przyszła sama jak zaczęlam widzieć tego efekty. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie już 10kg na minusie, ja polecam moj sposob, czyli dieta pudełkowa od wygodnej diety w moim przypadku i siłownia 3 razy w tygodniu (glownie chodze na bieżni lub jeżdżę na rowerku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim

polecam niskokaloryczną dietę z wygodnadieta.pl! super sprawa, chudnę bez wysiłku! wystarczy pamiętać o regularnym jedzeniu, reszta sama się dzieje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam komentarze kolezanek, wygodnadieta jest super, mi tez pomoga uporac sie ze zbednymi kilogramami, smakuje pysznie i mozna sie najesc spokojnie posilkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2019 o 22:42, Gość Zuza napisał:

No dobra, widze ze kazdy probuje super diety, pyszne posilki, ale skad czerpiecie motywacje? Bo niska samoocena i brak wiary w siebie mi w tym nie pomaga. Podzielcie sie waszymi inspiracjami, nutkami dobrymi na silce, albo nawet myslami 

 

pzdr

Zuzka

z linczują mnie za to co napisze, ale wejdx w google wpisz "pro ana blog" i poszukaj tam inspiracji dla siebie, poczytaj blogi tak samo zamknietych i zdołowanych kobiet 🙂 wiele fajnych diet "pro ana diet" można znaleźć. na start jak szybko coś zadziała to i od razu motywacja bedzie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×