Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mężczyzni jak to z wami jest -

Polecane posty

Gość Gość

Jak chcecie poruuuchac to już nie patrzycie co, byle by się chętna znalazła? Przecież wiadomo, że taka chętna to będzie ta, która rozkłada nogi na prawo i lewo i się nie zastanawia z kim to robi. A nie ta która jest porządna. Ojj chłopy chłopy na jakiegoś weneryka zejdxiecie z tego świata i co to za przyjemność która do grobu was sprowadza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudaj

po co dajesz się podrywać roohaczom? nie masz mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak chcecie poruuuchac to już nie patrzycie co, byle by się chętna znalazła? Przecież wiadomo, że taka chętna to będzie ta, która rozkłada nogi na prawo i lewo i się nie zastanawia z kim to robi. A nie ta która jest porządna. Ojj chłopy chłopy na jakiegoś weneryka zejdxiecie z tego świata i co to za przyjemność która do grobu was sprowadza? 

Ale po co tak generalizować...? A czy wszystkie kobiety uwielbiają kupować nowe ubrania...? Zapewne większość, ale uwierz - nie wszystkie. Dzięki i miłego dnia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zdychają

leje na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łiska

A co jest złego w tym że kobiety lubią kupować nowe ciuchy?to mają lubić kupować stare albo nie lubić w ogóle czy udawać że nie lubimy?każda normalna kobieta będzie chciała wyglądać ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Łiska napisał:

A co jest złego w tym że kobiety lubią kupować nowe ciuchy?to mają lubić kupować stare albo nie lubić w ogóle czy udawać że nie lubimy?każda normalna kobieta będzie chciała wyglądać ładnie

To tylko metafora, abyś mogła zrozumieć jak to działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie sprowadzaj człowieka do ciucha! Ale skoro człowieka traktujesz jak szmmmaty to nie dziwię się. Na to nie ma wytłumaczenia. Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Ja się już nauczyłem na błędach.

Jak chciałem poru'chać to rzeczywiście tak robiłem, że było mi wszystko jedno która.

No i złapałem chlamydię... paskudna choroba weneryczna. Pe'nis bolał tak, że nie mogłem go dotknąć, gdy szedłem sikać to bolało jakbym wbijał sobie nóż w prącie... dwa tygodnie się tak męczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

1. Wiekszosc chorób genetycznych da się wyleczyć.

2. Robię tak już 15 lat i nadal żyje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Wenerycznych miało być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Facet napisał:

1. Wiekszosc chorób genetycznych da się wyleczyć.

2. Robię tak już 15 lat i nadal żyje. 🙂

Tfu, świnia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak chcecie poruuuchac to już nie patrzycie co, byle by się chętna znalazła? Przecież wiadomo, że taka chętna to będzie ta, która rozkłada nogi na prawo i lewo i się nie zastanawia z kim to robi. A nie ta która jest porządna. Ojj chłopy chłopy na jakiegoś weneryka zejdxiecie z tego świata i co to za przyjemność która do grobu was sprowadza? 

Oj, babo babo, jakby teraz było tak, że co kamieniem rzucisz to w porządną trafisz.

Dla tego przykładu ile kobiet bada się pod kątem HSV i HPV po każdym partnerze? Pewnie mało która, bo test w laboratorium to 300 zł. I tyle z tej babskiej potrządności. Same baby nie wiecie jakie syfu przenosicie.

P.S. Czy seryjną monogamistkę można uznać za porządna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Facet napisał:

1. Wiekszosc chorób genetycznych da się wyleczyć.

2. Robię tak już 15 lat i nadal żyje. :)

 

 

obrzydliwe, jak tak można. A baby nie są lepsze wcale, przygodny seks w klubie to norma. Gardzę takim zachowaniem! Dziwię się, jak można mieć więcej niż jeden partner seksualny. Nie potrafiłabym tak z byle kim, toż to moralniak poziom expert. Dokąd ten świat zmierza....i wcale nie jestem jakąś starą cnotką, mam 24 lata i chłopaka od lat sześciu. Chyba lepiej uprawiać seks z kimś, kogo się kocha a nie byle kim i nie wiadomo jakiego syfa przenosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

Ja się obracam w takim towarzystwie w którym ludzie się nie pie'rdolą z byle kim po kątach. Wam też polecam znaleźć takich przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Ale dlaczego od razu z byle kim.  Ja zawsze wybieram te z wyższej półki, zarówno pod względem wizualnym jak i osobowosciowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak chcecie poruuuchac to już nie patrzycie co, byle by się chętna znalazła? Przecież wiadomo, że taka chętna to będzie ta, która rozkłada nogi na prawo i lewo i się nie zastanawia z kim to robi. A nie ta która jest porządna. Ojj chłopy chłopy na jakiegoś weneryka zejdxiecie z tego świata i co to za przyjemność która do grobu was sprowadza? 

Chyba masz spaczony mózg. Nie znam  ani jednego faceta, który przeleci byle co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Różni są faceci. Ja np. jestem starym prawiczkiem, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×