Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martusia

Wygrałam parę groszy, nikomu nie dam!

Polecane posty

Gość Martusia

Hej, obecnie mam urlop i nie mam kasy na rodzinny wyjazd. Ogarnelam już cały dom, załatwiam zaległe sprawy. Z nudów wzięłam udział w konkursie, który wymagał trochę pracy, nie była to gra losowa ale projekt. Wygrałam kilka tysiecy. Powiedziałam mężowi i dzieciom że to moje pieniądze, moja praca i moja wygrana. Mam zamiar kupić sobie nowe ciuchy, iść na kurs i jechać sama do spa na kilka dni. Koleżanki są w szoku, twierdzą że powinnam na dzieci wydać, z mężem się podzielić. A ja się pytam dlaczego? Jak pisałam pracę śmiali się że mnie ze nie mam co robić, mąż mówił że nie wygram, wszyscy mieli ubaw po co się tym zajmuje. Teraz oczy przecierają i nagle milutcy. Cała moja wypłata idzie na dom. Pierdziele to i wyjeżdżam! Teraz wielce obrażeni że sama... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no i fajnie, twoja kasa ale po co to piszesz? kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

Chciałam Was spytać czy Wy byście mimo wszystko się podzielili, mimo tego że nikt w was nie wierzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjklgkgl

Skoro tak, to niech ci wyjdzie na zdrowie. Po pierwsze, zasłużyłaś. Po drugie, dzieci dostają wzór, że warto pracować, nie zrażać się, a w nagrodę pomyśleć o sobie. 

 

No to baw się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjklgkgl

No... ja bym się jednak podzieliła. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Zrób jak czujesz i nie patrz na innych. 

Choć troszkę tu widzę zranione uczucia, tzn. Było mi przykro, że nikt we mnie nie wierzył, to teraz się odegram i was ukaram 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia
7 minut temu, Gość Iubire napisał:

Zrób jak czujesz i nie patrz na innych. 

Choć troszkę tu widzę zranione uczucia, tzn. Było mi przykro, że nikt we mnie nie wierzył, to teraz się odegram i was ukaram 😉

Masz rację, że czuję się zraniona. Reszta nic nie robi żeby dorobić na wakacje-dzieci prawie dorosłe, tylko żale i stekanie. Naprawdę wystarczyłoby krótkie "trzymam kciuki kochanie", "mamo jesteś dobra, masz szanse" a dziś wykupilabym za całość wycieczkę dla całej rodziny. W tym wypadku mam to gdzieś.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mimo wszystko bym się podzielił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snob

No i masz do tego prawo. U nas jest podobnie, jak ktoś z nas ma ekstra pieniądze to może zrobić z nimi co chce. Często i tak lecą do domowego budżetu lub na wspolnie spędzony czas,ale czasem prowizja z pracy idzie na nowy sprzęt elektroniczny lub części do rowerow w przypadku męża, a ja np ostatnia ekstra kasę wydalam na 4 dni w Paryżu z siostra. Czasem trzeba tez zadbać o siebie o swoje szczęście, bo nikt o nie nie zadba tak jak ty sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.m

Zadbaj o siebie!!! nie tylko jesteś żoną i matka, ale i kobieta. pamiętaj o tym iiii baw się dobrze w spa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak

I dobrze. Te pieniądze to skutek Twojego wysiłku, pracy i czasu więc wydaj je na siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona
1 godzinę temu, Gość Martusia napisał:

Hej, obecnie mam urlop i nie mam kasy na rodzinny wyjazd. Ogarnelam już cały dom, załatwiam zaległe sprawy. Z nudów wzięłam udział w konkursie, który wymagał trochę pracy, nie była to gra losowa ale projekt. Wygrałam kilka tysiecy. Powiedziałam mężowi i dzieciom że to moje pieniądze, moja praca i moja wygrana. Mam zamiar kupić sobie nowe ciuchy, iść na kurs i jechać sama do spa na kilka dni. Koleżanki są w szoku, twierdzą że powinnam na dzieci wydać, z mężem się podzielić. A ja się pytam dlaczego? Jak pisałam pracę śmiali się że mnie ze nie mam co robić, mąż mówił że nie wygram, wszyscy mieli ubaw po co się tym zajmuje. Teraz oczy przecierają i nagle milutcy. Cała moja wypłata idzie na dom. Pierdziele to i wyjeżdżam! Teraz wielce obrażeni że sama... 

I bardzo dobrze! Osobiście uważam, że gdyby mnie wspierali to bym się podzieliła, ale jak mnie wyśmiewali, a teraz po wygranej się przymilają to bym im złotówki nie dała. Bo jak teraz dasz a się przymilali to nie będą mieli do Ciebie szacunku, bo się przymilali żeby coś mieć. Jedynie ich nauczysz rozumu jak wydasz na siebie i tylko siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

No i dobrze. Widać że nie masz dobrych relacji rodzinnych. Brak wsparcia. Czujesz się sfrustrowana i wykorzystywana. Także jak najbardziej skorzystaj z kasy i zrób coś dla siebie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia

Bardzo dobrze robisz. Jeleniem nie jesteś. Jak tacy mądrzy niech sami wezmą w czymś udział w czym mogliby wygrać. Specjaliści od wygranych. Nie miej wyrzutów sumienia, nie daj się. Pierw mają z Ciebie ubaw, a teraz próbują grać na Twoich emocjach. Zasłużyłaś sobie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym sobie zafundowała jakieś wakacje w samotności. Bieszczady bym zwiedzila wzdłuż i wszerz. Ewentualnie wzięłabym koleżankę, która mnie wspierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja bym zrobiła tak jak Ty pojechała do spa potem na zakupy i jak bym miała te wielkie pakunki z moimi nowymi rzeczami to wyciągnęła bym dla moich bliskich takie malutkie torebeczki z breloczkami i magnesami na lodówkę tak żeby zapamiętali na następny raz jak zechcą się ze mnie śmiać. Twoja to była praca Twój czas wiec i nagroda jest Twoja i żebyś przypadkiem się nie złamała niech się naucza szacunku do matki i żony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaaaaa

Dobrze robisz. Nalezy Ci się cos od zycia. A dzieciarni zawsze mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×