Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Obniżenie brzucha

Polecane posty

Gość Gosc

Dziś dowiedziałam się że brzuch mi się obniżył,  mam 3 dni do terminu, miałam to baaardzo wysoko, bolały mnie żebra,  totalna zgaga i zadyszka, tak odczuwam różnicę, ale spodziewałam się jakiejś większej roznicy obniżył mi się o 2 cm, czy moze jeszcze niżej zejść? Wszędzie piszą że brzuch może się obniżyć na kilka tyg przed terminem ale nie piszą o ile cm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem jak to zmierzyłaś, że dokładnie tyle - ja po prostu widzę, że mi się obniżył i to dość znacznie w okresie 2 tygodni.

Ja mam termin na koniec maja, a brzuch zaczął mi się obniżać na początku miesiąca - powoli, stopniowo zaczął schodzić niżej, ale prawdziwa różnica jest wyczuwalna, jak za brzuchem samo dziecko zacznie schodzić niżej i układać się do porodu - jest mi o wiele lżej z oddychaniem, mam spokój z nóżkami pod żebrami, za to czuję większy ucisk na pęcherz i podbrzusze przez główkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem jak to zmierzyłaś, że dokładnie tyle - ja po prostu widzę, że mi się obniżył i to dość znacznie w okresie 2 tygodni.

Ja mam termin na koniec maja, a brzuch zaczął mi się obniżać na początku miesiąca - powoli, stopniowo zaczął schodzić niżej, ale prawdziwa różnica jest wyczuwalna, jak za brzuchem samo dziecko zacznie schodzić niżej i układać się do porodu - jest mi o wiele lżej z oddychaniem, mam spokój z nóżkami pod żebrami, za to czuję większy ucisk na pęcherz i podbrzusze przez główkę.

Położna mi mierzy co tydzień, tydzień temu macica stykala się z zebrami a dzis stwierdzila ze jest 2 cm luzu, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×