Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta

Kredyt? Czy to dobry pomysł

Polecane posty

Gość Kobieta

Pytanie bardziej skierowane do Pań 😊

Kochane kobiety! Myślę, że wiele z Was mnie zrozumie. Otóż mam kompleks małych, brzydkich piersi... Próbowałam zaakceptować taki stan rzeczy, ale mijają lata a ja wciąż mam z tego powodu kompleksy 😞

patrząc na koleżanki, siostry czy nawet mamę jest mi przykro - wszystkie z wymienionych mają piękne, duże piersi.. nie mogę tak jak one pozwolić sobie na bluzeczkę z seksownym, pełnym dekoltem, bo zwyczajnie nie mam czym się pochwalić i leży to na mnie gorzej niż na nich🙉 

przechodzę do meritum sprawy; chciałabym powiększyć piersi. Jest to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Niestety nie dysponuje taką kwotą "od ręki" mogłabym uzbierać jedynie jakąś część, ale jeśli chodzi o resztę sumy to w grę wchodzi wspomniany w tytule kredyt ok 10 tysięcy. Czy Wy osobiście zdecydowałybyście się na kredyt w takim celu? Spotykam się z opiniami, że to moja fanaberia, głupota..ale uwierzcie mi naprawdę źle czuję się we własnej skórze. Chciałabym poczuć się w końcu jak kobieta, a w tym momencie czuję się wybrakowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×