Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda Przybora

Jak się z tym czujecie?

Polecane posty

Gość Magda Przybora

Prezes amerykańskiej korporacji zarabia rocznie półtora miliarda złotych. Miliarda nie miliona! Ktoś ogarnia w ogóle tą kwotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Przybora

Ja się z tym czuje jak .... Bo w czym taki prezes mi dorównuje? Że gra w golfa a może jest kierowcą rajdowym albo artystą? Też to potrafię. Mam od ...a talentów i inteligencji kreatywności a nie zarabiam nawet ułamka tej kwoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Przybora

Cieszę się jak uda mi się zarobić 5000 Jak 6000 to już się rozanielam, chociaż 3tyg przed wypłatą znów mam doła! Wszystko jest tak drogie że ja pier... e Wakacje wyniosą mnie w tym roku 20000 zł To nie jest normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Przybora

Życie ucieka a człowiek wciąż ciula i ciula na to, na tamto. I h...j na nic mu nie wystarcza.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Przybora

Dawniej 10 lat temu  za 100 zł robiłam zakupy jak dzis za 1000 zł czyli inflacja wynosi 1000% Ktoś o tym wspomina w ogóle gdzieś w mediach ? Tylko że wtedy zarabialam 4500zl a teraz? To jak żyć? 

Zastanawiam się jak inni żyją przy pensjach 2200 ?? To skrajne ubóstwo już chyba. Jak dzieci ubrać na zajęcia posłać na kolonię zielone szkoły itp. ? Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przy 1000 zł da się przeżyć wystarczy mieć kontakty czasem zdobywa sie latami ale coś co kosztuje np tak jak zielona szkoła 800zł dzięki znajomościom możemy zapłacić 400 ludzie nie mają na ogół wyrabiana sobie podstawy u nóg jaką sa inni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Przybora
12 godzin temu, Gość gość napisał:

przy 1000 zł da się przeżyć wystarczy mieć kontakty czasem zdobywa sie latami ale coś co kosztuje np tak jak zielona szkoła 800zł dzięki znajomościom możemy zapłacić 400 ludzie nie mają na ogół wyrabiana sobie podstawy u nóg jaką sa inni ludzie

Wiem zaliczam się do tych dzięki którym można mieć taniej. Ale czy to o to chodzi? Żeby ktoś kogoś?  Za 1000 zł kupiłam sobie pewien zestaw kosmetyków kropla w morzu moich potrzeb. Za 1000 zł można mega wegetować solo! A co z rodziną? Patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×