Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscAgatka

Zauroczyłam się w chłopaku który...

Polecane posty

Gość goscAgatka

Zauroczyłam się w chłopaku który podrywał mnie na imprezie będąc pod wpływem alkoholu. Dałam mu kosza, ale żałuję. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, może naprawdę mu zależało? Może to głupie, ale brzmiał przekonująco. Napisać do niego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie że napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka

A czy to ma sens czy zrobię z siebie ...kę? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Masz nasrane we łbie lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka

A chociaż napiszesz mi dlaczego tak myślisz czy już nawet na to cię nie stać by kulturalnie wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXC

Po co dałaś mu kosza jak podobał ci się ?? Jak napiszesz do niego to on ci nie odpisze a jak odpisze i do czegoś dojdzie to cię tylko wyrucha i zostawi. Tak robią moi koledzy z takimi dziewczynami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka

To masz kolegów-...ów w takim razie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddd
2 godziny temu, Gość Agatka napisał:

A czy to ma sens czy zrobię z siebie ...kę? 😞

Zrobisz z siebie ...ę, bo napiszesz do chłopaka??? No proszę Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka

A poza tym nie dam się tak łatwo wyruc hać, nie jestem z takich łatwych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXC

zobaczysz później będziesz żałować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

możesz napisać, ale ja bym już Tobie nie odpisał skoro dałaś kosza bo bym miał Cię za osobę o labilnej psychice, emocjonalnie niestabilną, zasadniczo nie wiedzącą czego chcesz od życia i to uczucie może promieniować na pozostałe sfery życia: osobistą, edukacyjną, zawodową. fajnie jest odkrywać nową osobę, by była ona zagadką, ale nie mieć na wstępie podejrzenia, że jest psychiczną.

jeśli nie chodzi ci o sex to nie zawracaj facetowi głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co wpłynęło na tak radykalną zmianę opinii? Czyżby przypadkiem nie był to efekt konsultacji z koleżnkami w temacie "odrzuconego", że w sumie to głupio zrobiłaś, bo one go znają i możesz coś dzięki niemu skorzystać? <wstaw dowolne>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
16 godzin temu, Gość Agatka napisał:

A czy to ma sens czy zrobię z siebie ...kę? 😞

A czemu miałabyś zrobić z siebie ...kę? Jeżeli jesteś zainteresowana to czemu nie? Chyba jesteście dorosłymi osobami? to chyba normalne ze można uważać kogoś za atrakcyjnego i nie odczuwać tym samym zażenowania? Jeżeli odpisze możesz dobrze trafić, ale jeżeli nie... odpuść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość goscAgatka napisał:

Napisać do niego? 

Nim napiszesz zastanów się, co takiego Cię w nim urzekło i czy nie chodzi jedynie o jego bezpośredniość i uwagę uwarunkowane alkoholem. Procenty wpływają na popęd i niwelują racjonalne myślenie, także wielu facetów pod wpływem traci hamulce i często mówi i zachowuje się tak, by po prostu zaciągnąć kobietę do łózka. On wcale nie musi żywić do Ciebie żadnych głębszych uczuć, czy emocji, tym bardziej, jeśli wcześniej nie dało się tego wyczytać z jego postawy i zachowania na trzeźwo (jeśli się znaliście wcześniej). Na marginesie, zdecyduj, czy warto angażować się w relację z facetem, który nie stroni od alkoholu i ma w zwyczaju upijać się na imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×