Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alarm

Czy mogę poderwać dziewczynę 170 cm wzrostu kiedy mam 163

Polecane posty

Gość Gosc

Znam jedna taka pare. 

Oczywiscie poleciała na kase. Ona ok 170 cm, on ok 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Znam jedna taka pare. 

Oczywiscie poleciała na kase. Ona ok 170 cm, on ok 160

Na kase 160 a nie 180? 

Ciekawa koncepcja. Fajna bejeczka.

Wydawalo mi sie ze jak ktos leci na kase to chce wybrac jak najlepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo przeciez liczy sie materia to chyba im wiecej materii tym lepiej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
2 godziny temu, Gość Gosc Y tu napisał:

Poznalam 3 nizszych wzrostem chlopakow

1. Bardzo mi sie spodobal w czasach szkolnych, ale nawet dorosle osoby bagatelizowaly to i wysmiewaly mowiac: On? Nikt nie traktowal tego powaznie jakby te 5 cm robilo roznice. Powiedzialam wtedy: a co w tym dziwnego? I byly glupie usmieszki.

Koledzy i kolezanki wmawiali mu ze to tylko zarty i ze nie ma szans. Kiedys podszedl do mnie i polubilismy sie. Ale Ci ludzie to zrujnowali i On zrezygnowal poniewaz nie wierzyl ze sie uda

2. Jest nadal serdecznym przyjacielem od czasow szkolnych lecz nigdy nie bylo chemii

3. W wieku dinizaurowym poznalismy sie i az trudno uwierzyc ale syt. jak w pierwszym przypadku ze po tylu latach moga wrocic problemy ze szkoly, jakby nic w mentalnosci nie zmienilo sie przez taki okres czasu. I ze mozna byc zazdrosnym o dinizaura oraz czuc sie niekomfortowo na jezykach ludzi ktorzy patrza z usmieszkiem. Choc nie wszyscy na szczescie wiec czesciowo cos zmienilo sie w mentalnosci i nie kazdy widzi to jako cos dziwnego tylko normalnego, standardowego. Ale to kwestia otwartego umyslu.

Bo w Polsce to jest dziwne i nieakceptowane (jak wiele rzeczy). Zagranicą nikogo to nie obchodzi. Widuje się osoby z achondroplazja w normalnych związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malo

163 slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alarm

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi aktualnie w moim otoczeniu jest kilka kobiet do których mam zamiar zrobić podejście zobaczymy co z tego wyjdzie odnośnie propozycji spotkania od Hanki i Droga haniu właściwie nigdy i nie spotykalem się z nikim przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
4 godziny temu, Gość Alarm napisał:

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi aktualnie w moim otoczeniu jest kilka kobiet do których mam zamiar zrobić podejście zobaczymy co z tego wyjdzie odnośnie propozycji spotkania od Hanki i Droga haniu właściwie nigdy i nie spotykalem się z nikim przez internet

Knypek z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×