Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego na kafeterii hejtowane są tylko kobiety youtuberki, a mężczyźni nie?

Polecane posty

Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Faceci z reguły nie uprawiają prywaty w sieci. Ot cała tajemnica.

Uprawiają i to nierzadko. PG na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość gpos napisał:

wypraszam sobie, sama jestem zyciowym nieogarem, ale nie hejtuje nikogo. 

a i jeszcze dodam, ze my nieogary mamy swoje towarzystwo w sieci w postaci innych nieogarow. ja czesto pisze z chlopakami nawet z drugiego konca swiata i jest milo. a co do vlogerek i vlogerow to przykro czasem patrzec na te hejty, albo ich niepowodzenia, choroby, rozwody. mnie to nie cieszy tylko im wspolczuje, bo sama mam słaba psychike i ciezko byloby cos takiego zniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Rooochac mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

podczas gdy hejterki nierzadko przekonane o swojej wyjatkowosci (najczęściej nieslusznie) siedza samotnie w ciemnym pokoju, gdzie internet oplacaja im rodzice, bo same sa nieogarniete życiowo, ale wylewanie żółci na innych przychodzi im już łatwo i daje im jedyną radość.

Pijesz do kogoś konkretnego? Bo tak mi to  wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Faceci z reguły nie uprawiają prywaty w sieci. Ot cała tajemnica.

Wcale, a wcale. Gimper filmik: "Roztaliśmy sie" gdzie wyciagają prywate i tlumacza sie obcym ludziom z zakonczenia zwiazku. Frizz i Kinga, wyjaśnienia o tym jak laska go zdradzila, co sie stalo i jak sie o tym dowiedzial. Nawet Cezary Pazura sprzedaje swoja prywate na Youtube wraz ze swoja zona. Ale taak, najgorsze to sa te vlogerki beauty bo pokazuja jak gotuja, sprzataja i jakich kosmetykow uzywaja. To jest dopiero prywata 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo kobieta kobiecie wilkiem 😄 Tu siedzą same baby albo geje. Poza tym faceci też są hejtowani, każdy, który się nawinie... mąż szusz, mąż Aniołka, mąż stylizacji, i każdy każdy każdyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Wcale, a wcale. Gimper filmik: "Roztaliśmy sie" gdzie wyciagają prywate i tlumacza sie obcym ludziom z zakonczenia zwiazku. Frizz i Kinga, wyjaśnienia o tym jak laska go zdradzila, co sie stalo i jak sie o tym dowiedzial. Nawet Cezary Pazura sprzedaje swoja prywate na Youtube wraz ze swoja zona. Ale taak, najgorsze to sa te vlogerki beauty bo pokazuja jak gotuja, sprzataja i jakich kosmetykow uzywaja. To jest dopiero prywata 😄 

Przecież tu kobiety jadą po kobietach, więc nie rozumiem do kogo te pretensje 😄 Ja nie oglądam facetów, bo mnie nie interesuje ich kontent. Pewnie jak większość osób tutaj. Ale każdy facet, który się nawinie przy okazji jakiejś vlogerki też jest hejtowany, więc spokojnie 😛 Poza tym idź na wykop, tam siedzą głównie faceci i tam się obrywa głównie facetom 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Poza tym idź na wykop, tam siedzą głównie faceci i tam się obrywa głównie facetom

Przecież wykop to wylęgarnia mizoginów, obrażających kobiety na każdym kroku. Tak samo stronki typu kwejk i inne. Wszędzie dowala się kobietom, na stronach dla facetów faceci to robią, a na stronach dla kobiet kobiety obrażają inne. Hejt na facetow to niewiele, w porownaniu do tego, jak traktowane sa kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Wcale, a wcale. Gimper filmik: "Roztaliśmy sie" gdzie wyciagają prywate i tlumacza sie obcym ludziom z zakonczenia zwiazku. Frizz i Kinga, wyjaśnienia o tym jak laska go zdradzila, co sie stalo i jak sie o tym dowiedzial. Nawet Cezary Pazura sprzedaje swoja prywate na Youtube wraz ze swoja zona. Ale taak, najgorsze to sa te vlogerki beauty bo pokazuja jak gotuja, sprzataja i jakich kosmetykow uzywaja. To jest dopiero prywata 😄 

No właśnie, szczególnie, że one sprzątają, gotują, zajmują się dziećmi, nierzadko pracują. A co robi w tym czasie facet? Nagrywa filmiki jak gra w gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedynym celem w życiu wielu kobiet jest wyrwanie faceta i utrzymanie go przy sobie. Kobiety nie mają żadnych rozrywek. Przecież nawet te vlogi urodowe to żadne hobby, bo kobiety malują się i stroją, odchudzają, żeby tylko przypodobać się mężczyźnie. A facet ma gdzieś wygląd, w tym czasie robi, co chce i nikt go za to nie hejtuje. Stąd te frustracje ze strony kobiet, nadskakiwanie swojemu mężowi, do tego praca, dom dzieci i obsesja na punkcie wyglądu. Wszystko kręci się wokół facetów. Plotki to ich jedyna ucieczka od życia, a mężczyzna się bawi i ma na wszystko wywalone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Vlogi beauty prowadzone przez mężczyzn są, ale nie w Polsce, bo w Polsce pewnie zjechaliby takiego kolesia na całego. Stado łysiejących Sebiksów i Januszy nie zdzierżyłaby widoku przystojnego, zadbanego mężczyzny. Przeważnie Koreańczycy prowadzą takie vlogi, a przecież oni pracują znacznie dłużej niż Polacy, a pomimo tego mają na to czas i chęci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×