Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 3 latki

Czy są tu mamy 3 latków, które od września nie pójdą do przedszkola?

Polecane posty

Gość Mama 3 latki

Nie chodzi mi o sytuację, kiedy dziecko się nie dostało ale o świadome nie posyłanie dziecka w tym wieku do przedszkola. Dlaczego, skąd taka decyzja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Mama 3 latki napisał:

Nie chodzi mi o sytuację, kiedy dziecko się nie dostało ale o świadome nie posyłanie dziecka w tym wieku do przedszkola. Dlaczego, skąd taka decyzja? 

Moich sasiadow dziecko nie poszlo. Wydaje mi sie, ze ze wzgledow ekonomicznych? Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to ja

Tak, ja. Nie posyłam bo uważam, że nie jest na to jeszcze emocjonalnie gotowa, jest ze mną bardzo związana. Chodzimy na zajęcia kreatywne, ogólnorozwojowe raz w tygodniu żeby miała kontakt z innymi dziećmi ale widzę że nie jest jeszcze gotowa by zostać gdzieś beze mnie, uważam, że bardzo źle by zniosła próbę zostawienia ja w przedszkolu. Poza tym 3 latki to są tak naprawdę bardzo malutkie dzieci, nie każde jest gotowe na taką rozłąkę. Pracuje z domu i nic się nie stanie jeśli jeszcze rok będziemy razem. A jeśli chodzi o naukę to nic nie traci, robimy razem bardzo dużo, potrafi wiele piosenek, rymowanek, kolorujemy, wycinamy, czytamy książki, liczy i zaczynamy uczyć się literek. Nie nauczy się w przedszkolu nic przez ten rok więcej niż ze mną w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja córka jest zapisana do przedszkola ale jest prawdopodobieństwo, że może jednak tam nie pójść z przyczyny takiej, że nie chce się przekonać do załatwiania się (a konkretnie chodzi o kupkę) do nocnika. Jeśli się nie nauczy tego do września to nie wiem co to będzie bo nie ukrywam, że chciałabym już wrócić do pracy bo nie wyobrażam sobie siedziec jeszcze rok w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje dzieci poszły i uważam, że dobrze się stało, ale znam kilkoro dzieci, które nie chodziły w tym wieku. Zwykle dlatego, że mama była w domu z młodszym dzieckiem i nie było potrzeby posyłania starszego do przedszkola, bo miał się kto nim zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×