Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cynamonka

Szans na miłość brak

Polecane posty

Gość Cynamonka
40 minut temu, Gość gość napisał:

Wiem że zaraz zostanę zjechany przez panie ale sytuacja autorki to do bólu znana kobieca klasyka. Najpierw sie spotyka z draniem (przemoc fizyczna, słowna itd. ) a potem jak już się jej znudzi i pójdzie po rozum do głowy ( raczej wróci z majtek na właściwe miejsce) to nagle pani chce dobrego , odpowiedzialnego, czułego etc. Trzeba było myśleć wcześniej. Pretensje tylko do siebie. Wy nawet nie wiecie jakie jesteście schematyczne i można wam wałkować pewne spray do do bólu ale to na nic. Dopiero jesteście mądre jak zostaniecie same z dzieckiem to nagle was oświeca. Zachowanie wolnych mężczyzn jest prawidłowe i racjonalne po co mają się pchać w cudze dziecko i znajomość z rozwódką mało to wolnych bezdzietnych. Także tak twoje szanse są małe.

Nikt cię nie zjedzie.Zdanie masz jak najbardziej prawdziwe.Wiem co słyszę na temat kobiet po rozwodzie.Nie zgodzę się że nagle nas oświeca jak zostaniemy same z dzieckiem.Ja rozwiodłam się bo miałam dość życia z człowiekiem który okazał się złem wcielonym.Człowiek uczy się na błędach.Ja nie szukam na siłę na już mężczyzny bo muszę nie ja napisałam czy kiedykolwiek jeszcze jest szansa czy jej brak na miłość.Po prostu z samotności weszłam na forum i napisałam.Nie żeby robić z siebie wielką pokrzywdzoną rozwódkę z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Znam takich którzy to zaakceptowali więc może autorka liczy że pozna księcia z bajki kawalera? 

Nie nie liczę na księcia z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jasne że są takie rozwódki co to i z dzieckiem sobie kogoś znajdą tyle że są ponadprzeciętnie atrakcyjne i muszą świetnie "kręcić facetowi śmigłem"(żeby go zatrzymać). Wtedy tak ale autorka chyba taka nie jest więc jej szanse są prawie zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakie masz wyksztalcenie i pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jasne że są takie rozwódki co to i z dzieckiem sobie kogoś znajdą tyle że są ponadprzeciętnie atrakcyjne i muszą świetnie "kręcić facetowi śmigłem"(żeby go zatrzymać). Wtedy tak ale autorka chyba taka nie jest więc jej szanse są prawie zerowe.

No bynajmniej. Wy jesteście psychiczni tutaj. Każdy ma się za jakiegoś księcia i na każda kręci nosem myśląc że dostanie modelkę z całym pakietem. Zejdzcie na ziemię bo aż przykro się czyta takie głupoty. Kręcić smiglem ...No kúrwa parodia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
6 minut temu, Gość gość napisał:

Jakie masz wyksztalcenie i pracę?

Jestem inżynierem logistyki ale czy to na znaczenie dla tematu jakie mam wykształcenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

modelki akurat sa przewaznie brzydkie i za wysokie więc też odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Cynamonka napisał:

Jestem inżynierem logistyki ale czy to na znaczenie dla tematu jakie mam wykształcenie 

No ma bo tutaj każdy zyeb myśli że jak kobieta jest po rozwodzie i ma dziecko to na pewno jest karyna po podstawówce i robi na kasie w biedrze bo się związała z Seba a nie z normalnym czyli z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No ma bo tutaj każdy zyeb myśli że jak kobieta jest po rozwodzie i ma dziecko to na pewno jest karyna po podstawówce i robi na kasie w biedrze bo się związała z Seba a nie z normalnym czyli z nim.

To aż takie emocje wzbudzają tutaj tematy?Ludzie żyją tymi postami czy jak.Jestem po studiach pracuje zarabiam nie potrzebuje sponsora.Jeszcze tego by brakowało żebym po forach pisała takie rzeczy....Nie miałam pojęcia że napisanie swoich myśli może tak poruszyć ludzi😞😒😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RunPage

Napisałaś że raz w tygodniu jesteś we Wrocławiu. Zapytam tak,jeśli nie będzie to dla Ciebie jakims wielkim stresem lub jak napisalas, swoją nieśmiałośćia przed kontaktami z płcią przeciwna. To po postu się umówmy się na jakąś kawę i porozmawianie gdzieś we Wro. Oczywiście miejsce i czas do ustalenia. Nie wiem czy bardziej pasuje Ci weekend czy po prostu jakieś popołudnie w tygodniu. W końcu nie wiem jak pracujesz. 

Zdecydujesz oczywiscie sama, nie chce nalegac. W razie czego napisz 

RunPage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ot zwykła ciekawość, bo dużo błędów robisz.

Piszę na szybko to robię błędy niestety w pośpiechu odpisuję😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
6 minut temu, Gość gość napisał:

Ot zwykła ciekawość, bo dużo błędów robisz.

Przepraszam czy to egzamin z ortografii czy masz zbyt wysokie mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
4 minuty temu, Gość RunPage napisał:

Napisałaś że raz w tygodniu jesteś we Wrocławiu. Zapytam tak,jeśli nie będzie to dla Ciebie jakims wielkim stresem lub jak napisalas, swoją nieśmiałośćia przed kontaktami z płcią przeciwna. To po postu się umówmy się na jakąś kawę i porozmawianie gdzieś we Wro. Oczywiście miejsce i czas do ustalenia. Nie wiem czy bardziej pasuje Ci weekend czy po prostu jakieś popołudnie w tygodniu. W końcu nie wiem jak pracujesz. 

Zdecydujesz oczywiscie sama, nie chce nalegac. W razie czego napisz 

RunPage

Zdecydowanie weekend.Praca od poniedziałku do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Cynamonka napisał:

Przepraszam czy to egzamin z ortografii czy masz zbyt wysokie mniemanie o sobie

Gdzie tu widzisz egzamin? Po prostu stwierdzenie faktu.Tak, mam wysokie mniemanie o sobie, ale nie ma to żadnego związku z twoją pisownią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka
16 minut temu, Gość gość napisał:

Ot zwykła ciekawość, bo dużo błędów robisz.

Ja pierrdole co za typ człowieka😂Jakie błędy robi literówkę?Czy nie wstawia przecinków?Ty Lepiej piszesz na szybko? Dziewczyna jest w pracy pisze jak ma chwile idź się wymądrzac na dyktandzie narodowym inteligenciku za marny grosz😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluję zjjeby
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo na siłę to ty możesz sobie przetokę zrobić. Między pochwą i odbytnicą!

Nie oceniam twojego życia. Ale zapewniam cię że je dobrze znam - jest typowe.

 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To nie jest temat o szejku z Dubaju, tylko o jakiejś biednej dajce, której nikt nie chce rochać!

 

6 minut temu, Gość Gość napisał:

A twoje jest pewnie nietypowe jak u szejka z Dubaju......enie o szopenie. 

 

8 minut temu, Gość gość napisał:

Gdzie tu widzisz egzamin? Po prostu stwierdzenie faktu.Tak, mam wysokie mniemanie o sobie, ale nie ma to żadnego związku z twoją pisownią.

Typowe rozwalanie tematow przez psychoze forum w postaci zakompleksionych grubych kielbas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Poziomka napisał:

Ja pierrdole co za typ człowieka😂Jakie błędy robi literówkę?Czy nie wstawia przecinków?Ty Lepiej piszesz na szybko? Dziewczyna jest w pracy pisze jak ma chwile idź się wymądrzac na dyktandzie narodowym inteligenciku za marny grosz😤

Pal licho literówki, ale jak wyksztalcona osoba pisze "nadzieji" to sorry, ale marne to wykształcenie.Podobnych błędów całe mnóstwo.

Poza tym kobieta jest wulgarna, bo zwroty typu "...iarz" do subtelnych nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RunPage

Co powiesz na niedzielę po południu. Czas i miejsce jeszcze ustalimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Pal licho literówki, ale jak wyksztalcona osoba pisze "nadzieji" to sorry, ale marne to wykształcenie.Podobnych błędów całe mnóstwo.

Poza tym kobieta jest wulgarna, bo zwroty typu "...iarz" do subtelnych nie należą.

no wybacz ma dziewczyna siedzieć cicho jak ktoś używa wulgarnych zwrotów wobec niej? Może ma jeszcze podziękować za obraźliwe słowa bo jest wykształcona.Mój mąż też jest wykształcony i klnie dodatkowo jest dyzortografem i co mam go opierniczać za to.Wgl to po ci takie wytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka
5 minut temu, Gość RunPage napisał:

Co powiesz na niedzielę po południu. Czas i miejsce jeszcze ustalimy. 

Nie przeszkadza ci jak Cynamonka pisze?Zawistne grube baby już mają jakieś ale.Wredna małpo jadem swoim kiełbasianym się zatruj.Wątpię żeby Cynamonka odezwała się tu w temacie po takich obelgach.Zobaczymy może i się spotkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie jest temat o szejku z Dubaju, tylko o jakiejś biednej dajce, której nikt nie chce rochać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RunPage
1 godzinę temu, Gość Poziomka napisał:

Nie przeszkadza ci jak Cynamonka pisze?Zawistne grube baby już mają jakieś ale.Wredna małpo jadem swoim kiełbasianym się zatruj.Wątpię żeby Cynamonka odezwała się tu w temacie po takich obelgach.Zobaczymy może i się spotkacie

 

Czy Tobie Poziomko nie zdarzyło się zrobić literówki podczas odpisywania na posty. Powiem Ci ze mi nie przeszkadza. Nie raz piszemy coś w biegu a klawiatury są takie a nie inne. Dość łatwo się pomylić. 

Co do gościa powyżej 

Odpuść sobie te obelgi, bo naprawdę zachowujesz się jak dzieciak z liceum. W dodatku taki co myśli tylko dolna główka a nie swoim mózgiem

Nie obrażaj tu ludzi i kobiet. Może jakiś niedorozwiniety jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Cynamonka napisał:

Co jeśli on inaczej odczyta mój uśmiech?Nie wiem.Może to komuś wydawać się żałosne że kobieta w wieku 28 lat po rozwodzie jest nieśmiała ale tak jest.W kontaktach z mężczyznami jestem zielona jak kiwi😅

A jak ma odczytac? I co to Cie obchodzi jak odczyta? Usmiechnij sie a potem idz w swoja strone, nie patrz na reakcje, to zadanie na dzis. Napisz jak Ci poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Dor
19 godzin temu, Gość Cynamonka napisał:

Dobry mąż nie zdradza.

Dobry mąż nie znęca się nad żoną.

To nie on uciekł to ja złożyłam pozew.

Życie z ku*wiarzem i damskim bokserem nie było życiem.

Dokładnie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwodnik

Autorka ma niestety rację.  I wcale to nie wynika z tego że mężczyźni nie szanują rozwodek.  Ja wiem że nie byłbym dobrym ojczymem, wiem że źle bym się czuł w domu z nie swoim dzieckiem.  Trzeba sobie uświadomić w jakiej się jest sytuacji i do niej dostosować. Możesz przecież kogoś mieć, kogoś bliskiego, na stałe, tylko z nim nie mieszkać.  Ewentualnie później, gdy dziecko wyprowadzi się z domu można razem zamieszkać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhm
23 godziny temu, Gość Cynamonka napisał:

Nie widzę dla siebie jakiejkolwiek szansy

 

23 godziny temu, Gość Cynamonka napisał:

Przez rozwód skreślona już na starcie

Zobacz kobieto, co Ty wypisujesz. Takich rzeczy się nie mówi, a przede wszystkim nie myśli. Sama jesteś kowalem swojego losu, to, co sobie "ubzdurasz" do Ciebie przyjdzie. Sama mam 31 lat, jeszcze 1,5 roku temu myślałam, ze jestem już skreślona, że w tym wieku nikogo nie znajdę "normalnego". Nie narzekam na brak powodzenia, ale nie chciałam być z kimkolwiek. Ale starałam się wyrzucić te myśli z głowy, uparłam, się, że mój wymarzony facet istnieje. Dziś go mam. Już gdy pierwszy raz go zobaczyłam zrobiło mi się gorąco. W jego życiu przeszła burza, zostawiła go dziewczyna, praktycznie drugiego dnia go poznałam. Powiem szczerze, że ideał faceta. Myśl o tym, czego CHCESZ, a nie o tym, co Cię pogrąża. Siły i hartu ducha życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RunPage

Cynamonko myśle że nie powinnaś brać tak dosłownie każdego posta jaki się tu pojawił. W końcu każdy ma jakieś swoje zdanie i pojawiają się różne odpowiedzi na temat jaki poruszyłaś.  Przede wszystkim nie bądz pesymistką a raczej z optymizmem patrz w przyszłośc. W końcu wszystko przed Tobą. Odezwij się jeśli chciałabyś pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×