Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cynamonka

Szans na miłość brak

Polecane posty

Gość Cynamonka

Nie widzę dla siebie jakiejkolwiek szansy na poznanie mężczyzny i ułożenia sobie życia na nowo.Przez rozwód skreślona już na starcie.Mężczyźni gardzą rozwódkami albo proponują im tylko seks...

Mam 28 lat jestem od 2 lat po rozwodzie.Mam 7 letnie dziecko.

Mąż zdradzał mnie ze swoją koleżanką z pracy....

Gwoździem to trumny z rozwodem dodatkowo była jego agresja.Przez rok znęcał się nade mną fizycznie i psychicznie.

Po rozwodzie wszystkie kontakty ze znajomymi nagle się urwały skoro nie mam męża jestem sama to stałam się konkurencją dla nich.Nie zapraszali nigdzie  do mnie też nie chcieli przyjść.Z miesiąca na miesiąc człowiek stał się dziwolągiem samotność zrobiła swoje...

Jedyne miejsce gdzie z kimś da się porozmawiać to praca.

Każdego wieczoru zastanawiam się czy jeszcze kogoś na swojej drodze spotkam? Na pewno nie.Czytając tu na forum i w życiu realnym rozwódka z dzieckiem nie ma szans na związek.Niestety...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość Cynamonka napisał:

Nie widzę dla siebie jakiejkolwiek szansy na poznanie mężczyzny i ułożenia sobie życia na nowo.Przez rozwód skreślona już na starcie.Mężczyźni gardzą rozwódkami albo proponują im tylko seks...

Mam 28 lat jestem od 2 lat po rozwodzie.Mam 7 letnie dziecko.

Mąż zdradzał mnie ze swoją koleżanką z pracy....

Gwoździem to trumny z rozwodem dodatkowo była jego agresja.Przez rok znęcał się nade mną fizycznie i psychicznie.

Po rozwodzie wszystkie kontakty ze znajomymi nagle się urwały skoro nie mam męża jestem sama to stałam się konkurencją dla nich.Nie zapraszali nigdzie  do mnie też nie chcieli przyjść.Z miesiąca na miesiąc człowiek stał się dziwolągiem samotność zrobiła swoje...

Jedyne miejsce gdzie z kimś da się porozmawiać to praca.

Każdego wieczoru zastanawiam się czy jeszcze kogoś na swojej drodze spotkam? Na pewno nie.Czytając tu na forum i w życiu realnym rozwódka z dzieckiem nie ma szans na związek.Niestety...

 

Nie przejmuj się, a przede wszystkim nie szukaj na siłe kogoś kto byłby bliski dla Ciebie jak i Twojej córki. Myśl pozytywnie a teraz skup się na sobie i dziecku, rozwijaj swoje pasje czy hobby. Trzymam kciuki za jak najszysze odnalezienie szczęścia choć w dzisiejszych czasach to ciężka sprawa jednak jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie przejmuj się, a przede wszystkim nie szukaj na siłe kogoś kto byłby bliski dla Ciebie jak i Twojej córki. Myśl pozytywnie a teraz skup się na sobie i dziecku, rozwijaj swoje pasje czy hobby. Trzymam kciuki za jak najszysze odnalezienie szczęścia choć w dzisiejszych czasach to ciężka sprawa jednak jestem z Tobą.

Nie szukam na siłę.Po prostu doskwiera mi samotność.Z nikim nie ma nawet do kina czy zwykły spacer wyjść.Moja pociecha gdy jest u ojca to nawet nie mam do kogo ust otworzyć po pracy wracam do pustego smutnego domu.Gdyby był w nim ktoś bliski ten powrót nie był by taki no ale tak musi być niestety.Dziękuję za miłe słowa☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Cynamonka napisał:

Gdyby był w nim ktoś bliski

..to byś go zagdakiwała, wqrwiała, wykorzystywała, fochowała, mędziła, smędziła.... aż by poszedł przelecieć jakąś koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
20 minut temu, Gość gość napisał:

..to byś go zagdakiwała, wqrwiała, wykorzystywała, fochowała, mędziła, smędziła.... aż by poszedł przelecieć jakąś koleżankę.

Tak łatwo oceniasz ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niestety szanse na nowy związek są w przypadku rozwódek marne.Sama jestem po rozwodzie wolny mężczyzna na taką nie zwróci uwagę.Po co brać sobie problem.Kobieta po rozwodzie to materiał gorszego gatunku😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Cynamonka napisał:

Tak łatwo oceniasz ludzi?

Jakich ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Jakich ludzi?

autorce chyba chodzilo o to ze napisales co by nie zrobila gdyby znalazla bliska osobe i czekalaby na nia w domu.

W sumie ma racje po co piszesz ze zdradzalby ja albo zagadalaby go nie znasz kobiety a osadzasz stad ten wpis tak latwo oceniasz ludzi ja w ten sposib to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

Jakich ludzi?

Ależ ona jest KOBIETĄ!! A wymienione cechy są do niej przypisane jako cechy gatunkowe. Przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ależ ona jest KOBIETĄ!! A wymienione cechy są do niej przypisane jako cechy gatunkowe. Przecież.

Przypisuj sobie cechy nie wiadomo skąd innym kobietą.Przecież każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
53 minuty temu, Gość gość napisał:

Niestety szanse na nowy związek są w przypadku rozwódek marne.Sama jestem po rozwodzie wolny mężczyzna na taką nie zwróci uwagę.Po co brać sobie problem.Kobieta po rozwodzie to materiał gorszego gatunku😞

Tak na serio? o jakim "gorszym" gatunku mowa? Chyba o tym stosującym agresję mężu! Uwierz mi znam rozwódki, które są wspaniałymi kobietami, matkami i z Powodzeniem układają sobie życie od początku! jesteś młodą Kobietą i uważam, że najlepsze Cię dopiero spotka. A takich znajmoych nie ma co żałować... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowemango
4 minuty temu, Gość Ona napisał:

Tak na serio? o jakim "gorszym" gatunku mowa? Chyba o tym stosującym agresję mężu! Uwierz mi znam rozwódki, które są wspaniałymi kobietami, matkami i z Powodzeniem układają sobie życie od początku! jesteś młodą Kobietą i uważam, że najlepsze Cię dopiero spotka. A takich znajmoych nie ma co żałować... 😉

Niestety tak jest.Też jestem po rozwodzie.Nie szukałam mężczyzny sam się trafił.Wiedział od początku o mojej sytuacji.Było nam ze sobą dobrze aż pewnego dnia znikł rozstał się ze mną w najlepszy z możliwych sposobów.Bez słowa.Zero kontaktu z nim teraz.Nie odbiora tel nie odpisuje na wiadomości.Pracujemy w jednej firmie i udaje że mnie nie zna!!Zostałam potraktowana jak śmieć.Mężczyźni nie mają szacunku dla kobiet po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Cynamonka napisał:

Przecież każdy jest inny.

Znałem w życiu wiele kobiet. Jak zgasło światło, to wszystkie były IDENTYCZNE 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
4 minuty temu, Gość cytrynowemango napisał:

Niestety tak jest.Też jestem po rozwodzie.Nie szukałam mężczyzny sam się trafił.Wiedział od początku o mojej sytuacji.Było nam ze sobą dobrze aż pewnego dnia znikł rozstał się ze mną w najlepszy z możliwych sposobów.Bez słowa.Zero kontaktu z nim teraz.Nie odbiora tel nie odpisuje na wiadomości.Pracujemy w jednej firmie i udaje że mnie nie zna!!Zostałam potraktowana jak śmieć.Mężczyźni nie mają szacunku dla kobiet po rozwodzie.

Masz rację nie mają szacunku.Smutne w jaki sposób on cię potraktował.Może jeszcze przemyśli swoje zachowanie.Przeprosi.

Uciekam do pracy.

Dzięki za odpowiedzi wszystkim do tematu przynajmniej wiem że nas samotych po rozwodzie jest sporo.

Wszystkim powodzenia życzę może jeszcze ktoś nas pokocha☺😉😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuch
1 godzinę temu, Gość Cynamonka napisał:

Nie szukam na siłę.

Gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
7 minut temu, Gość gość napisał:

Znałem w życiu wiele kobiet. Jak zgasło światło, to wszystkie były IDENTYCZNE 😉

Trafiłeś na złe kobiety.Nie każda jest taka.Zmień nastawienie a może poznasz wreszcie kobietę nie sz*atę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
1 minutę temu, Gość Kuch napisał:

Gdzie mieszkasz?

ciekawski jesteś😉

Ty gdzie mieszkasz?

Jeszcze zaraz napiszesz że się znamy😂

I zaczną się wywody na temat kobiet po rozwodzie.

Już jeden pan mądrala ma wielkie ale to rozwódek.Ty też chcesz coś dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
6 minut temu, Niegrzeczna napisał:

Może takich kobiet po prostu się boją? 😴Rozwód w dzisiejszym świecie to jak jedzenie bułki z masłem. Kiedyś uczucia się naprawiało, teraz wyrzuca do kosza. 

Czasami nie ma co naprawiać a rozwód jest najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Cynamonka napisał:

Czasami nie ma co naprawiać a rozwód jest najlepszym rozwiązaniem.

Tiaaa... W 30% przypadków?  Od dobrej żony mąż nie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RunPage

Cynamonko wiesz ze nie możesz się tak zwyczajnie poddawać. 

Też znam rozwodki które potrafiły sobie znalezdz odpowiedniego dla siebie partnera i są szczęśliwe w nowych związkach. Proponuję wyjść trochę między ludzi i nie zamartwiac się tym ciągle że nikogo nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuch
31 minut temu, Gość Cynamonka napisał:

Ty gdzie mieszkasz?

Jeszcze zaraz napiszesz że się znamy😂

Ja w Wielkopolsce. Rzeczywiście nie szukasz na siłę. Cóż, egzystuj sobie w swoim świecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Tiaaa... W 30% przypadków?  Od dobrej żony mąż nie ucieka.

Dobry mąż nie zdradza.

Dobry mąż nie znęca się nad żoną.

To nie on uciekł to ja złożyłam pozew.

Życie z ku*wiarzem i damskim bokserem nie było życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
24 minuty temu, Gość Kuch napisał:

Ja w Wielkopolsce. Rzeczywiście nie szukasz na siłę. Cóż, egzystuj sobie w swoim świecie. Pozdrawiam

Przepraszam trochę niegrzeczne to było z mojej strony.Nie miało tak to zabrzmieć.Nie szukam na siłę chodzi mi że nie mam jakiegoś parcia na znalezienie mężczyzny.Znam przypadki kobiet które po rozwodzie biegają co weekend na imprezy do klubów żeby znaleźć partnera na siłę.Mam jednego na oku.Widuję go w pracy ale nie mam szans.Jest młodszy i przystojny nie jedna za nim wzdycha.Ja nie mam nic do zaoferowania.Niska chuda nieśmiała mysz.Ja jestem z innego województwa Dolny Śląsk.Okolice Wrocławia.Pozdrawiam i jeszcze raz sorka za te uszczypliwe docinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowemango
25 minut temu, Gość Kuch napisał:

Ja w Wielkopolsce. Rzeczywiście nie szukasz na siłę. Cóż, egzystuj sobie w swoim świecie. Pozdrawiam

Też jesteś po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
29 minut temu, Gość RunPage napisał:

Cynamonko wiesz ze nie możesz się tak zwyczajnie poddawać. 

Też znam rozwodki które potrafiły sobie znalezdz odpowiedniego dla siebie partnera i są szczęśliwe w nowych związkach. Proponuję wyjść trochę między ludzi i nie zamartwiac się tym ciągle że nikogo nie znajdziesz

Problem w tym że jestem nieśmiała.Kontakt z ludźmi mam tyle co w pracy.Po pracy do domu.Życia towarzyskiego brak.Zrobił się ze mnie dziwoląg...😦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RunPage

Cynamonko 

Też jestem z Dolnego Śląska - Wroclaw. Jestem facetem 40+ Może masz chęć porozmawiac. Może to jakieś wyjście żebyś nie czuła się taka samotna i sfrustrowana na co dzien

Pozdrawiam RunPage

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość RunPage napisał:

Cynamonko 

Też jestem z Dolnego Śląska - Wroclaw. Jestem facetem 40+ Może masz chęć porozmawiac. Może to jakieś wyjście żebyś nie czuła się taka samotna i sfrustrowana na co dzien

Pozdrawiam RunPage

 

Wez gosciu daruj sobie z takimi tekstami.Smiac mi sie chce.

Cynamonko chyba nie polecisz na starego kapcia?😂

Ja jestem z Dolnego Slaska dokladnie z Zabkowic jestem sam.Mam 32 lata nie mam uprzedzen do kobiet po rozwodzie.Gdybys miala ochote sie poznac podaj adres mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuch
18 minut temu, Gość Cynamonka napisał:

Nie miało tak to zabrzmieć.(...) za te uszczypliwe docinki.

To już sobie wyobrażam jak pwowokowałaś męża docinkami...

27 minut temu, Gość Cynamonka napisał:

Dobry mąż nie znęca się nad żoną.

To nie on uciekł to ja złożyłam pozew.

Życie z ku*wiarzem i damskim bokserem 

...a on się słownie nie bronił -i przegrał. Hehe, miałby schabowego na pół talerza w domu to by nie musiał na mieście jadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
1 minutę temu, Gość Kuch napisał:

To już sobie wyobrażam jak pwowokowałaś męża docinkami...

...a on się słownie nie bronił -i przegrał. Hehe, miałby schabowego na pół talerza w domu to by nie musiał na mieście jadać.

Miał co chciał.Nie moja wina że lubiał poszperać w innych zakamarkach.Tamtą kobietę też zdradził.Natury nie oszukasz.Lubi kobiety aż za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamonka
3 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

Dlaczego stary kapeć i dlaczego go obrazasz? Sama jestem dojrzałą kobietą i w jego wieku. Mnie też obrazisz? Może jakiś pojedynek rycerzy będzie 🤣😂

Lepiej nie😅

Dzięki panowie za propozycje.

Pytanie tylko jakie macie intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×