Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Narzeczony zgadza się na WSZYSTKO ale chce ode mnie jednej rzeczy

Polecane posty

Gość Dee
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ale ona dobrze pisze, chociaż nie wie w którym kościele dzwoni. Mamy orgazmy łechtaczkowy, pochwowy, sutkowy, może być nawet łączony i analny też. Ale one wszystkie sprowadzają się do jednego. Do macicy. Wszystkie wywołują skurcz macicy. Więc każdy jest maciczny 😛

Kobieto od macicznego. Ciebie też zdrowo popie/rdoliło. Pomijając, że to może być prawdopodobnie prowo, to wymądrzasz się na temat orgazmu, a prawda jest taka, że autorka może być jedną z tych kobiet, które nie są w stanie osiągnąć orgazmu pochwowego, więc usunięcie łechtaczki pozbawi ją wszelkiej przyjemności, a macica musi mieć od czasu do czasu skurcz, bo pozostająca krew w macicy powoduje chroniczne bóle kręgosłupa i inne dolegliwości. Poza tym jak sama prowokatorka pisze, jej facet uważa, że kobieta nie ma prawa mieć przyjemności, wiec twój orgazm maciczny pochodzący od mięśnia pochwowego, też nie może mieć racji bytu. W ogóle ten związek nie ma racji bytu, bo autorka od tego prowo nie jest dziewicą. Sprostuję jeszcze coś. Usuwanie dziewczynkom łechtaczki w niektórych regionach Afryki, nie ma nic wspólnego z Islamem, a z ich wcześniejszą kulturą. To jest takie ...ne zabezpieczenie się faceta przed zdradą żony. Kobieta nie ma przyjemności, to i nie ciągnie jej do seksu z innym. ...izm do kwadratu.

No tak, idąc tym tropem, to każdy jest maciczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko jeżeli zamiast bycia z 2 człowiekiem ważniejsze są dla ciebie niczym nie skrepowane sexualne igraszki to wiadomo co wybierzesz. Ale w życiu jest przecież też ważny partner.... Musisz sama zdecydować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz być aż tak głupia, takie kr/ety/nki nie chodzą po świecie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Autorko jeżeli zamiast bycia z 2 człowiekiem ważniejsze są dla ciebie niczym nie skrepowane sexualne igraszki to wiadomo co wybierzesz. Ale w życiu jest przecież też ważny partner.... Musisz sama zdecydować 

A w czym przeszkadza seks z którego czerpie się przyjemność ? Jak się kogoś kocha to chce się, żeby był szczęśliwy i czerpał przyjemność z seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Gość napisał:

A w czym przeszkadza seks z którego czerpie się przyjemność ? Jak się kogoś kocha to chce się, żeby był szczęśliwy i czerpał przyjemność z seksu.

Ale jezeli się kogos kocha to się robi wszystko aby ta osoba czuła się komfortowo. Jeżeli on by się czul lepiej wiedząc że nie masz lechtaczki a chcesz inwestować w ten związek, to może lepiej dla świętego spokoju po prostu ją wyciąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondzio123

Wez sie ogarnij. Zauroczenie zejdzie po roku a łechtaczka nie wroci ;p Jest wielu super kolesi ktorzy nie beda Ci narzucali nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale jezeli się kogos kocha to się robi wszystko aby ta osoba czuła się komfortowo. Jeżeli on by się czul lepiej wiedząc że nie masz lechtaczki a chcesz inwestować w ten związek, to może lepiej dla świętego spokoju po prostu ją wyciąć. 

A jeżeli on by się czuł komfortowo gdybyś nie miała języka lub oczu to też byś sobie wycieła język i wydłubała oczy?????

Sam niech się wykastruje jak taki mądry.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
Dnia 23.05.2019 o 12:45, Gość gość napisał:

Witam Was,. Mam 25 lat, jestem studentką ostatniego roku. Po raz pierwszy uprawiałam seks ok. 6 lat temu, miałam 3 chłopaków – z każdym z nic było mi dobrze, ale żadnego nie kochałam. Rok temu wyjechałam na wycieczkę do Kenii, a w drodze powrotnej poznałam w samolocie pewnego Somalijczyka, który udawał się do Polski na studia medyczne. Nasza znajomość przerodziła się w miłość, ale nie sypiamy ze sobą. On jest praktykującym muzułmaninem i nie chce uprawiać ze mną seksu przed ślubem, chociaż wiem, że ma za sobą jakieś doświadczenia seksualne. Kiedy oboje wyznaliśmy sobie miłość, był wstrząśnięty tym, że nie jestem dziewicą. Zapytał, czy kiedy uprawiałam seks, dawało mi to przyjemność, na co ja nieśmiało odpowiedziałam twierdząco. Oburzyło go to, że kobieta może lubić seks. Powiedział, że jego rodzina nigdy nie zaakceptuje synowej-niedziewicy. Słyszałam, że muzułmanki przeprowadzają na sobie operacje odtwarzania błony dziewiczej, żeby krwawić w noc poślubną, więc pomyślałam, że i on chce mnie na to namówić, żeby mieć spokój z rodzicami. On jednak zażądał czegoś poważniejszego. Opowiedział mi, że w jego ojczyźnie kobiety się obrzezuje, żeby nie miały pociągu seksualnego ani orgazmu, i że w tym kraju tylko prostytutki nie przechodzą tego rytuału. Żeby kobieta była tam szanowana i mogła wyjść za mąż, musi mieć obciętą łechtaczkę i wargi sromowe. Powiedział, że jego znajomy z kliniki w Belgii wykonuje takie operacje w sterylnych warunkach, znacznie bezpieczniejszych dla zdrowia niż w Somalii. Pokazał mi po kilku dniach zdjęcia pooperacyjne, które przysłał mu jego kolega. Nie wiem, co o nich mysleć. Moi rodzice są dosyć zamożni, zwiedziłam już wiele krajów, zaznałam już wielu rozrywek – fakt, ale czy mam praktycznie zrezygnować chyba z największej z nich – seksu – dla tego mężczyzny? Kocham go, to pewne. Nie wiem dlaczego, ale wstępnie zgodziłam się na obrzezanie i mam umówiony termin. Mamy być w Belgii na 1 grudnia. Jest jeszcze trchę czasu...i mam różne mysli w głowie. 

Chyba cie po...ilo! Glupia jestes ze w ogole to rozwazach, powiedz mu ze w polsce jest nie dopuszczalne by facet mial przyjemnosc z sexu wiec ma dla ciebie obciac fiuta. ... co za sredniowiecze i to jeszcze"przyszly lekarz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ale jezeli się kogos kocha to się robi wszystko aby ta osoba czuła się komfortowo. Jeżeli on by się czul lepiej wiedząc że nie masz lechtaczki a chcesz inwestować w ten związek, to może lepiej dla świętego spokoju po prostu ją wyciąć. 

Ku/rwa ...u! To nie chodzi o samo wycięcie łechtaczki, ale również o wycięcie warg sromowych  większych i mniejszych i zaszycie wejścia do pochwy!! A druga sprawa- trzeba być całkowitym bezmozgowcem, żeby dobrowolnie zgodzić się na coś takiego  (co na całym świecie jest karalne) zarówno z powodów fizycznych, jak i psychicznych. Ciebie niestety wykastrowano z mózgu, skoro piszesz takie bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

To w ogole musi byc prowokacja.nie wierze ze sa az takie ...ki jak autorka. Jak nie prowo to jeszcze nie raz pewnie dostaniesz w... od swojego somalijskiego misia jak to bywa w ich kulturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale jezeli się kogos kocha to się robi wszystko aby ta osoba czuła się komfortowo. Jeżeli on by się czul lepiej wiedząc że nie masz lechtaczki a chcesz inwestować w ten związek, to może lepiej dla świętego spokoju po prostu ją wyciąć. 

Nie wiem, na jaki stopień niedoyebania mózgowego trzeba cierpieć, żeby napisać coś takiego. To musi być jakiś ponury żart, bo naprawdę trudno uwierzyć, że ktoś mógł napisać to na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Ty studiujesz medycyne i on tez? Powinni was wywalu, aby w 21 wieku nie bylo tak chorych psychicznie lekarzy. Wole czekac w kolejce niz mialabym pojsc do takiegi lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem, na jaki stopień niedoyebania mózgowego trzeba cierpieć, żeby napisać coś takiego. To musi być jakiś ponury żart, bo naprawdę trudno uwierzyć, że ktoś mógł napisać to na poważnie.

To koles pisze i podjudza, prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narz
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale jezeli się kogos kocha to się robi wszystko aby ta osoba czuła się komfortowo. Jeżeli on by się czul lepiej wiedząc że nie masz lechtaczki a chcesz inwestować w ten związek, to może lepiej dla świętego spokoju po prostu ją wyciąć. 

Ty tak na poważnie? Bo nie wierzę.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ot to jest polska....zaścianek kurfa i nic innego niż katole...zrozumcie że na swiacie są różne kultury, więc nie oceniajcie idotki! Nie wysunelyscie nosa ze swoich wiosek i nic nie wiecie o swiecie. To jest inna kultura i jezeli autorka chce ja poznac to ma do tego prawo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość gość napisał:

Ot to jest polska....zaścianek kurfa i nic innego niż katole...zrozumcie że na swiacie są różne kultury, więc nie oceniajcie idotki! Nie wysunelyscie nosa ze swoich wiosek i nic nie wiecie o swiecie. To jest inna kultura i jezeli autorka chce ja poznac to ma do tego prawo! 

Skoncz juz, trolu, bo nudny jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ot to jest polska....zaścianek kurfa i nic innego niż katole...zrozumcie że na swiacie są różne kultury, więc nie oceniajcie idotki! Nie wysunelyscie nosa ze swoich wiosek i nic nie wiecie o swiecie. To jest inna kultura i jezeli autorka chce ja poznac to ma do tego prawo! 

Nooo, bo przecież obrzezanie kobiet, to taka fantastyczna światowa kultura, że klękajcie narody, pier/dolnij się w ten durny łeb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ma takiej kultury gdzie się wyrywa język, wydłubuje oczy albo kastruje. Za to jest kultura gdzie się wycina łechtaczkę. Nie trzeba od razu jej osądzać. Może warto poznać, poczytac, porozmawiać z kobietami które tego NIE ŻAŁUJĄ. Bo jakoś tyle kobiet ma wycięta a tylko promil żałuje. Autorko bez łechtaczki NADAL możesz osiągnąć orgazm bez obaw

Dnia 24.05.2019 o 14:08, Gość Gość napisał:

A jeżeli on by się czuł komfortowo gdybyś nie miała języka lub oczu to też byś sobie wycieła język i wydłubała oczy?????

Sam niech się wykastruje jak taki mądry.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, Gość gość napisał:

Nie ma takiej kultury gdzie się wyrywa język, wydłubuje oczy albo kastruje. Za to jest kultura gdzie się wycina łechtaczkę. Nie trzeba od razu jej osądzać. Może warto poznać, poczytac, porozmawiać z kobietami które tego NIE ŻAŁUJĄ. Bo jakoś tyle kobiet ma wycięta a tylko promil żałuje. Autorko bez łechtaczki NADAL możesz osiągnąć orgazm bez obaw

Ale jest kultura gdzie obcina się palce lub kończyny a jak tego brak to i inne części ciała, tak na szczęście jako amulet - komu? Ludziom chorym na bielactwo. Rozumiem, że gdyby autorka cierpiała na bielactwo to jej wubranek pochodzący z tej kultury (de facto z tej samej co obcina się łechtaczki) miałby prawo poprosić ją o podarowanie obciętego palca lub ręki na dowód miłości, ktory wysłalby rodzinie jako amulet szczęścia?

Albo zrobi tak jak urodzi im się dziecko z bielactwem?

Czy to palec czy łechtaczka to jeden czort, jest to ...izm w czystej postaci a światli cywilizowani ludzie nie praktykują okaleczania, ani w imię kultury ani w imię miłości.

To tak jak wiązanie stóp w kulturze wschodniej, de facto łamanie kości i deformacja stóp, rzeczywiście, piękne. Każdy kto wymyśla tego typu praktyki, wymusza i stosuje na wielką skalę szumnie nazywając tradycją, zaszczytem, prestiżem, koniecznością jest głupszy od lewego buta nie obrażając buta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjs
51 minut temu, Gość gość napisał:

Nie ma takiej kultury gdzie się wyrywa język, wydłubuje oczy albo kastruje. Za to jest kultura gdzie się wycina łechtaczkę. Nie trzeba od razu jej osądzać. Może warto poznać, poczytac, porozmawiać z kobietami które tego NIE ŻAŁUJĄ. Bo jakoś tyle kobiet ma wycięta a tylko promil żałuje. Autorko bez łechtaczki NADAL możesz osiągnąć orgazm bez obaw

A skąd ty  wiesz ile kobiet żałuje??? Poczytaj sobie o tym, jak kobiety choc w miarę wyksztalcone, walczą o to, żeby wytepic ten chory i sadystyczny sposób okaleczania. Go/wno wiesz, a zabierasz niepotrzebnie głos. Sama sobie pi/zde zaszyj A później niech ci facet przed stosunkiem nożem ją rozpruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Tak jak i w afryce prasuja dziewczynkom piersi,normalnie sredniowiecze! Nie chcialabym trafic na takiego zacofanego somalijskiego lekarza ktory zamiast pomoc jeszcze kaze okaleczyc w imie "kultury".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×