Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Narzeczony zgadza się na WSZYSTKO ale chce ode mnie jednej rzeczy

Polecane posty

Gość gość

Pewnie to prowo, choć nie wiadomo bo są kobiety, które zrobia dla faceta wszystko, a coraz więcej w Pl, ciapatych... 

Ja bym w zyciu się tak nie okaleczyła dla żadnego faceta.

Raz to mozliwe komplikacje, dwa zeszpecenie "tam" do konca zycia- a nóż z tym Ci się nie ulozy, poznasz Europejczyka i co mu powiesz jak dojdzie do seksu?

A po trzecie brak orgazmu do KONCA ZYCIA.

Wiec nie zdecydowalabym sie na to nigdy, chyba, ze bym sie urodzila w Afryce i by mnie zmusili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy wy wiecie że istnieje też inny orgazm NIŻ ŁECHTACZKOWY!? Po prostu będzie dochodziła w inny sposób - np. orgazm maciczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorkę poyebalo do reszty jeśli to prawda i myśli o tym de/bilu poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze jedno, zapomniał dodać, że obrzezuje się dziewczynki, więc z tymi prostytutkami niech sobie daruje. Albo ty się doinformuj jak chcesz pisać prowokacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee
20 minut temu, Gość gość napisał:

Czy wy wiecie że istnieje też inny orgazm NIŻ ŁECHTACZKOWY!? Po prostu będzie dochodziła w inny sposób - np. orgazm maciczny. 

Pochwowy jeżeli  już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

Czy wy wiecie że istnieje też inny orgazm NIŻ ŁECHTACZKOWY!? Po prostu będzie dochodziła w inny sposób - np. orgazm maciczny. 

Ale taki o wiele ciezej osiągnąć i pewnie nie każda kobieta nawet jest w stanie. Ja np. jestem w stanie osiagnac tylko i wylacznie łecztaczkowy i kilka moich koleżanek, z ktorymi o tym gadalam maja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zresztą obrzezanie ma właśnie poniekąd taki cel- pozbawienie kobiet przyjemności z seksu bo to jest nieczyste wg Islamu i w celu takim żeby kobieta zachowała wierność właśnie przez ten brak przyjemności.

Uważa sie tam, ze tylko facet ma prawo odczuwać orgazm, a kobieta jest stworzona do rodzenia mu dzieci, więc łechtaczka jako potencjalne źródło nieczystości kobiet jest wg nich złem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z tego samego powodu zreszta kobiety muszą w krajach islamskich chodzic zasłonięte od stóp do głów.

W środkowej Afryce ze względu na klimat już nie, ale i tak kobieta ma tam służyc facetowi, on może zdradzać, mieć kilka żon, ale żona ma byc czysta i wierna. Dlatego też niewskazane jest odczuwanie przez nią przyjemności.

Wymyslili to sprytnie faceci żeby ich żony przypadkiem nie miały ochoty na innego bo seks i tak ma byc dla nich obowiazkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

Czy wy wiecie że istnieje też inny orgazm NIŻ ŁECHTACZKOWY!? Po prostu będzie dochodziła w inny sposób - np. orgazm maciczny. 

Maciczny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Orgazm maciczny" jprd wróc do szkoły 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pochwowy jesli już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa !

Ogólnie jak to przeczytałam to mi się w głowie nie mieści to co piszesz.  Nigdy bym się na to nie zgodziła i jak można być z takim gościem to on niech hu..  Usunie.  I on nie będzie miał orgazmu.  Może i nosi Cię na rękach i może i Kocha ale to chwilowe..  Teraz tak mówi że będzie mieszkał w Polsce a jak wyjdziesz za Mąż to może będzie Cię namawiać żebyście mieszkali u Niego i co zgodziła byś się no wyjścia raczej byś nie miała bo jako jego Żona musisz być posłuszna...  Masakra. Uciekaj od Niego. A co jeśli okaże się że później wam się nie uda i będzie rozwód i co byś powiedziała następnemu Chłopakowi że pozwoliłaś się pociąć?  Pomyśl trochę,  to jest Twoje Ciało jeśli on Cię Kocha to niech uszanuje Cię jaka jesteś.  Pozdrawiam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijam prowo
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Łatwo jest to pisać, ale czy wchodzać w związek nie jako idziemy na ustępstwa? On chce mieszkać ze mna w Polsce, nawet obok moich rodzicow, nie przeszkadza mu że wychodze z koleżankami na drinka na miasto. Nosi mnie na rękach i kocha. Czy to jest na serio tak dużo z mojej strony??

TERAZ cię nosi 😛  Zapamiętaj to słowo.

Podpisane: szwagierka Ahmeda 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Czy wy wiecie że istnieje też inny orgazm NIŻ ŁECHTACZKOWY!? Po prostu będzie dochodziła w inny sposób - np. orgazm maciczny. 

Maciczny to ty miałeś/ aś uraz 😛 

Skąd się biorą takie tłuczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Łatwo jest to pisać, ale czy wchodzać w związek nie jako idziemy na ustępstwa? On chce mieszkać ze mna w Polsce, nawet obok moich rodzicow, nie przeszkadza mu że wychodze z koleżankami na drinka na miasto. Nosi mnie na rękach i kocha. Czy to jest na serio tak dużo z mojej strony??

To niech on przejdzie operacje odtworzenia napletka.  Zgodzil sie mieszkac w Polsce NARAZIE, zreszta czemu nie, jest w cywilizacji, straszne poswiecenie.  Z ciekawosci- to kto w jego rodzinie bedzie sprawdzal i ogladal czy jestes okaleczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuch
7 godzin temu, Gość gość napisał:

On jest praktykującym muzułmaninem i nie chce uprawiać ze mną seksu przed ślubem, 

On przechodzi na Twoją wiarę, czy Ty na jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moja wielka milosc zycia byla z Jordani.  Praktykujacy muzulmanin. Niestety, chcial mnie poslubic, ale po moim przejsciu na islam i przeprowadzce do Jordani.  Serce mi to zlamalo, ale powiedzialam nie.  To fakt, ze w tych afrykanskich krajach tak okaleczaja dziewczyny.  Dodatkowo w niektorych miejscach jak maz wyjezdza to ja po prostu zaszywa i rozcina jak wraca.  Hmmm... miejmy nadzieje, ze ten twoj nie bedzie chcial nigdzie jezdzic i zaszywac cie zgodnie z tradycja.  Milosc, nie milosc, chyba widzisz, ze on ma inna mentalnosc i nawet nie wiesz w co sie pakujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zamiast się wymadrzac że nie istnieje orgazm maciczny, to wyrzuccie sobie to pojęcie w Google. To że istnieje tez bardziej fachowa nazwa nie ma nic do rzeczy. 

Auttorko. Jeżeli kochasz to musisz sama podjąć decyzję. Czasami warto dla miłości poznać inna kulturę. Gdybym kochała to bym się zgodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Zamiast się wymadrzac że nie istnieje orgazm maciczny, to wyrzuccie sobie to pojęcie w Google. To że istnieje tez bardziej fachowa nazwa nie ma nic do rzeczy. 

Auttorko. Jeżeli kochasz to musisz sama podjąć decyzję. Czasami warto dla miłości poznać inna kulturę. Gdybym kochała to bym się zgodziła

Ona poznaje nowa kulture, ale narzeczony nie chce jej z nia zapoznac tylko na niej ja praktykowac.  Prawda jest, ze w wielu krajach Europy okaleczenia kobiet jest nielegalne.  Wiele tych, ktore tak zostaly zmasakrowane wypowiadaja sie przeciwko temu.  To nie jest zalozenie szmat na glowe tylko obciecie czesci swojego ciala.  To nie paznokcie, ktore odrosna.  Tylko glupie kobiety mysla tak jak ty.  Wlasnie o takich slyszy sie historie jak koncza w burdelach, przemycaja swoje dzieci z krajow arabskich poniewaz maz zabral papiery zonie, a dzieci nie pozwolil wziasc- a wlasnie ma takie prawo itd.  Zaszywac tez ja bedzie jak pojedzie gdzies na weekend i rozpruwac jak wroci?  Potrzebujesz pomocy- najwyrazniej jestes z patologicznej rodziny gdzie szacunek do samej siebie zostal wybity z ciebie.  Nawet autorka tego watku sie zastanawia, a ty nie czujac tej "wielkiej milosci" co ona dalabys sie okaleczyc i na zawsze zostac kaleka?  

Powiedzialabym, ze trudno uwierzyc, ze sa takie baby, ale dobrze wiemy, ze sa i siedza z frajerami, ktorzy uzywaja je za worki treningowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O zgrozo.
16 godzin temu, Gość Hihi napisał:

To jest prowo jakiegoś desperata z Kafe, który sobie stworzył historie ,,ku przestrodze”. Jest tutaj kilku facetów którzy tworzą teorie ze Polki puszczają się z obcokrajowcami, zwłaszcza z ciemniejsza karnacja 😂

W punkt, by reszta miala pozywke z wyzywania. Tego jest tak sporo, czasem ten sam styl, ze sami sie osmieszaja. A te koniotrzepy jacy zadowoleni, ze moga zwyzywac by chociaz na chwile poczuc sie lepiej.😅😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość gość napisał:

Jeśli to nie prowo, to jesteś zdrowo yebnięta. Nie wiem, ile razy trzeba upaść na tył czaszki, żeby w ogóle rozważać możliwość tak potwornego okaleczenia na całe życie, tylko po to, żeby spełnić kaprys jakiegoś nieucywilizowanego ćwoka.

To prowo, ale i tak napisał to ktoś zdrowo yebniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Prowo poniewaz pomylil kilka detali rownie makabrycznych jak same okaleczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie pomylil tylko pominal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadzieja
17 godzin temu, Gość Doda napisał:

nie...czytam i nie wierze..

sorry ale to ...yczne..z całym szacunkiem do Twoich uczuć....

Nieprawdopodobne....Ty rozwazasz to na powaznie??????

Przerazona jestem! 

zaraz Ci kaze amputowac prawa reke bo u niego w kraju porzadne kobiety maja tylko lewa😐

ej no przeciez nie macie zamiaru mieszkac u niego. 

jestesmy w Polsce- niech to zaakceptuje. 

dlaczego masz nie czerpac satysfakcji z seksu? A co jeśli sie rozstaniecie?

Swiat oszalal😐 

Masakra .Jak ludzie mogą być tak głupi i naiwni??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida

W Somali nie praktykuje się już obrzezania, przestań kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Ida napisał:

W Somali nie praktykuje się już obrzezania, przestań kłamać

Prawda, i islam sie wyniosl rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Zamiast się wymadrzac że nie istnieje orgazm maciczny, to wyrzuccie sobie to pojęcie w Google. To że istnieje tez bardziej fachowa nazwa nie ma nic do rzeczy. 

Auttorko. Jeżeli kochasz to musisz sama podjąć decyzję. Czasami warto dla miłości poznać inna kulturę. Gdybym kochała to bym się zgodziła

Nie odróżniasz  macicy od pochwy???? Dramat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gośćgosc napisał:

Nie odróżniasz  macicy od pochwy???? Dramat 

Ale ona dobrze pisze, chociaż nie wie w którym kościele dzwoni. Mamy orgazmy łechtaczkowy, pochwowy, sutkowy, może być nawet łączony i analny też. Ale one wszystkie sprowadzają się do jednego. Do macicy. Wszystkie wywołują skurcz macicy. Więc każdy jest maciczny 😛

2 godziny temu, Gość Gośćgosc napisał:

Auttorko. Jeżeli kochasz to musisz sama podjąć decyzję. Czasami warto dla miłości poznać inna kulturę. Gdybym kochała to bym się zgodziła

Kobieto od macicznego. Ciebie też zdrowo popie/rdoliło. Pomijając, że to może być prawdopodobnie prowo, to wymądrzasz się na temat orgazmu, a prawda jest taka, że autorka może być jedną z tych kobiet, które nie są w stanie osiągnąć orgazmu pochwowego, więc usunięcie łechtaczki pozbawi ją wszelkiej przyjemności, a macica musi mieć od czasu do czasu skurcz, bo pozostająca krew w macicy powoduje chroniczne bóle kręgosłupa i inne dolegliwości. Poza tym jak sama prowokatorka pisze, jej facet uważa, że kobieta nie ma prawa mieć przyjemności, wiec twój orgazm maciczny pochodzący od mięśnia pochwowego, też nie może mieć racji bytu. W ogóle ten związek nie ma racji bytu, bo autorka od tego prowo nie jest dziewicą. Sprostuję jeszcze coś. Usuwanie dziewczynkom łechtaczki w niektórych regionach Afryki, nie ma nic wspólnego z Islamem, a z ich wcześniejszą kulturą. To jest takie ...ne zabezpieczenie się faceta przed zdradą żony. Kobieta nie ma przyjemności, to i nie ciągnie jej do seksu z innym. ...izm do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narz
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie porównuj proszę jednego do drugiego, jesteś głupia że tak spłycasz mój temat! Mój facet jest z innegro kręgu kulturowanego. Szanuje to. Dlatego uważam że trzeba rozmawiać. 

Wiesz ze on będzie kazał zrobić to samo waszej córce? Nie wierzę że w ogóle rozwazasz coś takiego. Jeśli gie kocha to akceptuje taka jaka jesteś. A może ty poproś go żeby przeszedł na katolicyzm u nas nie ma takiego barbarzyństwa jak w ich dzikim kraju. Polecam Ci lektury o obrzezaniu dziewczynek może troszke Ci się w głowie rozjaśni.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Administracjo, co robisz, gdzie jesteś, ze nie usuwasz takich tematów?! A może sama je tworzysz?!

Autorko, a smoki to w tej bajce latają?! A świstak tam jest? Siedzi i zawija w te sreberka? 

Może zaproponuj białe malzenstwo, obydwoje się wykastrujcie, pozbądzcie się swych narządów i staniecie się istotami aseksualnymi, bez żadnych potrzeb fizycznych, i bez możliwości rozrodu, co byłoby z korzyścią dla ludzkości by nie przedłużać genów głupoty.

Pozdrawiam, mniej zioła lub dropsów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×