Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LesnaBabuszka

Dlatego glosuje na PIS

Polecane posty

Gość LesnaBabuszka

https://www.babyboom.pl/forum/temat/dwoje-dzieci-i-rodzice-w-jednym-pokoju.11639/page-3

 

Tez tak mieszkamy u moich rodzicow. Z dzieckiem w 1 pokoju. Moja siostra w drugim, z babciami i z rodzicami.

Nie stac nas na ukonczenie domu.

Chcemy miec 2 dziecko a mam 35 lat i problemy z plodnoscia. I co? Mam jeszcze czekac az juz calkiem nie bede mogla?

Burzuje nazywajcie mnie patologia. Mam to gdzies. Tez chce zyc! Miec rodzine przynajmniej 2 dzieci.

Nikt mi nie da na prezent mieszkania ani domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LesnaBabuszka

500+ nas choc troche ratuje. Wszystkie pieniadze meza ida na materialy budowlanie i robocizne.

Dziekuje pisowi chociaz za to. Jedyny rzad ktory sie nami zajal. Wiem ze takich rodzin jest wiecej! 

Wydajemy to na ubranka, jedzenie, inne sprzety. A maz laduje w budowe. I tak pewnie bedziemy musieli wziac kredyt. Wtedy juz nie wiem co zrobi.

W krajach europy zachodniej kazda rodzina dostaje peiniadze na dziecko i to JEST NORMALNE. ale u nas kampania nienawisci zlodziejskich rzadow. Ze rzad nas okrada dajac na 500+. To prawda ze to z naszych podatkow. Ale woleliscie zeby kradli dla siebie? Tak jak dawniej?

Poza tym obiecalam sobie ze zaglosuje na rzad ktory obnizy ZUS na firmy.

Jestem bylym wyborca PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Było się uczyć!!! Przez takich jak Ty i 590+ wszystko drożeje, kiedy zrozumiecie, że nie ma nic za darmo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LesnaBabuszka

Pracowalam w urzedzie. Jestem po studiach. Nie ma juz pracy. Przynajmniej w tej chwili. W panstwowych przedszkolach nie ma miejsc. Pracowalam jakis czas za granica. Mialam oszczednosci na ciaze i wyprawke. Zarobilam sobie. Szukam pracy mimo ze planuje teraz 2 ciaze. Bo kiedy? Nieplodna mam czekac do 40? To chyba zart.

Ty po medycynie? :D czy z bogatej rodzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LesnaBabuszka

I tak drozalo nieuku. Nie slyszalas o inflacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WcEL
5 minut temu, Gość LesnaBabuszka napisał:

Nie ma juz pracy.

Państwowy Ur.Pr. / markety / budowa

Czyżby Fer Dek Kiep Ski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musica

Autorko. Rozumiem cię bardzo dobrze chociaż sama zaglosowalabym na inna partie ale jestem za granica i nie będę głosować. Wiadomo ze dla zwykłych rodzin to są realne pieniądze które miesiąc w miesiąc odciążają domowy budżet, wiec nie ma się co dziwić ze ludzie głosują na PiS. A nikomu nie musisz się tłumaczyć. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
10 minut temu, Gość LesnaBabuszka napisał:

I tak drozalo nieuku. Nie slyszalas o inflacji?

Poczytaj trochę to się dowiesz, że od wprowadzenia 500+ inflacja jest znacznie wyższa, a nie obrażasz mnie od nieuków. Widać, że wiesz tyle o ile, a nie zagłębiasz się w temat i powtarzasz slogan "i tak drożało" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie masz swojego mieszkania ani pieniedzy i chcesz robic dzieci? czy nie sadzisz ze to nie fair dla nich miec takich rodzicow nieudacznikow? jeszcze z jednym dzieckiem jakos pociagniesz ale po co ci wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
4 minuty temu, Gość Musica napisał:

Autorko. Rozumiem cię bardzo dobrze chociaż sama zaglosowalabym na inna partie ale jestem za granica i nie będę głosować. Wiadomo ze dla zwykłych rodzin to są realne pieniądze które miesiąc w miesiąc odciążają domowy budżet, wiec nie ma się co dziwić ze ludzie głosują na PiS. A nikomu nie musisz się tłumaczyć. Pozdrawiam 

Odciążają Wasz budżet, ale dokładają naszemu, czyli osób bez dzieci i tych którzy normalnie pracują 30+,40+,50+, ale nie mają nic naobiecywane jak Wy typu 500+, wyprawka, kosiniakowr i inne. Przez Was jest jeszcze drozej. Państwo powinno zapewnić tylko minimum czyli odliczenie tej ulgi w podatku albo 150 zł na dziecko plus zapewnienie miejsca w żłobku, ale Wy (bezmyślni, bo nie widzivie jak wpływa to na Państwo) się cieszycie, że jest super i macie wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wy tylko o dzieciach, może do pracy idź? Rozwijaj się, zdobądz lepszy zawód i zarobki? A tymczasem pracowałeś za granicą na czarno pewnie, Teraz zamieszkujezz pokój i płaczesz ze nikt ci nic nie dał. Mi tez nie dał. 500 plus nie biorę, pracuje na etat, mam 2 dzieci , kredyt i pchamy ta kulę gnoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie masz swojego mieszkania ani pieniedzy i chcesz robic dzieci? czy nie sadzisz ze to nie fair dla nich miec takich rodzicow nieudacznikow? jeszcze z jednym dzieckiem jakos pociagniesz ale po co ci wiecej?

Otóż to, ale wyciągać ręce po 500+ i głosować na PiS tylko dlatego, że daje kasę to jest poniżej krytyki, zero logicznego myślenia. Nie mieć kasy ale pchać się w dom i dzieci chyba w myśl zasady - Bóg dał Bóg pomoże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A wy tylko o dzieciach, może do pracy idź? Rozwijaj się, zdobądz lepszy zawód i zarobki? A tymczasem pracowałeś za granicą na czarno pewnie, Teraz zamieszkujezz pokój i płaczesz ze nikt ci nic nie dał. Mi tez nie dał. 500 plus nie biorę, pracuje na etat, mam 2 dzieci , kredyt i pchamy ta kulę gnoju. 

Brawo dla Was, nie mówię, że macie nie brać 500+, ale jesteścir w stanie coś zdziałać bez wsparcia. I takim można dawać, a nie takim jak autorka co liczy na cudze, pracuje na czarno etc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musica
2 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Odciążają Wasz budżet, ale dokładają naszemu, czyli osób bez dzieci i tych którzy normalnie pracują 30+,40+,50+, ale nie mają nic naobiecywane jak Wy typu 500+, wyprawka, kosiniakowr i inne. Przez Was jest jeszcze drozej. Państwo powinno zapewnić tylko minimum czyli odliczenie tej ulgi w podatku albo 150 zł na dziecko plus zapewnienie miejsca w żłobku, ale Wy (bezmyślni, bo nie widzivie jak wpływa to na Państwo) się cieszycie, że jest super i macie wsparcie

„Wy, wy, was...” akurat ja zaliczam się do grupy osób +30 bezdzietnych 😉pozdrawiam cieplutko 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla
16 minut temu, Gość LesnaBabuszka napisał:

Pracowalam w urzedzie. Jestem po studiach. Nie ma juz pracy. Przynajmniej w tej chwili. W panstwowych przedszkolach nie ma miejsc. Pracowalam jakis czas za granica. Mialam oszczednosci na ciaze i wyprawke. Zarobilam sobie. Szukam pracy mimo ze planuje teraz 2 ciaze. Bo kiedy? Nieplodna mam czekac do 40? To chyba zart.

Ty po medycynie? 😄 czy z bogatej rodzinki?

Czyli z twoich podatków nie zabierają na 500 +.... Ja się nie zgadzam żeby z moich zabierali i dawali bezrobotnym na dzieci! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a może masz problemy z płodnością po prostu natura wyczuwa że to nie warunki na posiadanie więcej dzieci, ani finansowe, ani mieszkaniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnans
2 minuty temu, Gość Dla napisał:

Czyli z twoich podatków nie zabierają na 500 +.... Ja się nie zgadzam żeby z moich zabierali i dawali bezrobotnym na dzieci! 

Możesz się nie zgadzać frajerze i tak nic nie masz do gadania wiec stul mordę i won do roboty a nie szczekać tu będziesz na forum kundlu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

głosować na partię polityczną która da więcej toż to zwykle świństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość LesnaBabuszka napisał:

Pracowalam w urzedzie. Jestem po studiach. Nie ma juz pracy. Przynajmniej w tej chwili. W panstwowych przedszkolach nie ma miejsc

Po czterech latach rządów PiS nie ma pracy, pensje to 2 tyś na rękę, nie ma miejsc w przedszkolach a ty dalej na nich głosujesz???

Bo zamknęli ci gębę ochłapem???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też będę głosować na PiS, gdyż mają silny program prorodzinny a jak to jest z pracą u prywaciarzy w Polsce każdy wie. 500+ daje duże pole manewru aby wymusić na nich lepsze warunki płacowe.

Otoczenie Trzaskowskiego kiedyś wspominało, że jako, że warunki życia w Warszawie są ciężkie to obiecują oni z budżetu miasta dopłaty 100 zł na dziecko zameldowane i zamieszkałe w Warszawie. Taka konkurencja dla PiS aby wreszcie pokazali się narodowi w świetle jako oddani sprawom społecznym, no i co? Temat ucichł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo

A ja myslalam, ze juz wszyscy znaja sluszny cytat z M. Thatcher - "Rzad nic nie moze dac, bo rząd nie ma swoich pieniędzy". Wiadomo,zabiera je obwatelom, tobie tez -placisz w cenach zywnosci, prądzie, benzynie, calej reszcie. Latwo jest dac zabierając innym. "Dobry "PiS. Zeby choc dal czesc z niebotycznych nagrod swoich uzredasow, albo zeby Rydzyk troche spuscil z pazernosci ( juz nie mówie,zeby cos dorzucil,:)) Ale rzadowi "sie nalezało", biskupi ze swoch pałaców nie wyjdac, wiec musimy za to placić. Dlug Polski urosl do niebotycznych rozmiarow, rzadza misiewicze bez pojecia o finansqach i majacy je gdzies, wszystko sie moze posypac ale tego w TVP nie powiedza, lepiej obiecywac, co sie da, zwlaszca pzred wyborami.

Jasne, ze bogatsze kraje placą matkom, bo je na to stac. Ale np na Ukrainie jest bardzo dlugi platny wychowawczy, gospodarka sie nikt nie przejmuje  - i co? Chcemy sie zamienic z Ukrainą? A do tego to zmierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
55 minut temu, Gość gość napisał:

a może masz problemy z płodnością po prostu natura wyczuwa że to nie warunki na posiadanie więcej dzieci, ani finansowe, ani mieszkaniowe?

dokładnie , zastanow sie nad soba sprowadzasz dzieci na swiat a nie masz na to warunkow. po co? to juz zwierzeta maja lepszy instynkt samosachowawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie rozumiem tylko jak można żyć w ubóstwie, na kupie i jednocześnie budować dom.Skoro masz jakieś pieniądze to kupujesz mieszkanie 3 pokoje w bloku i żyjesz na swoim i masz jakimś komfort w tym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zrob sobie jeszcze kilka dzieciakow, bedziecie spać w śpiworach na podłodze u teściów ale uzbierasz sobie coś z tego 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Thatcher to była svka, wystarczy przypomnieć jak brutalnie potraktowała górników protestujących w obronie miejsc pracy. Może jeszcze Hitler przywołasz? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na 500+ nie składają się takie robaki jak wy tylko spółki skrabu państwa wypłacające sowite dywidendy. Nie schlebiajcie sobie jak to niczym mistyczny Atlas dźwigacie cały finansowy świat na swoich barkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

autorko, nie przejmuj się, blokersi zazdroszczą Ci budowy wymarzonego domu. skoro tak dobrze gospodarujecie 500+ to oznacza, że program nie idzie na marne tylko napędza wewnętrzną konsumpcje i co za tym idzie PKB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

autorko, nie przejmuj się, blokersi zazdroszczą Ci budowy wymarzonego domu. skoro tak dobrze gospodarujecie 500+ to oznacza, że program nie idzie na marne tylko napędza wewnętrzną konsumpcje i co za tym idzie PKB

przecie pisze,ze jej nie stac i jeszcze kolejne dziecko planuje.Typowa madka, ktora d nie ruszy do roboty,rodzi dzieci i kazdy jej cos winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Na 500+ nie składają się takie robaki jak wy tylko spółki skrabu państwa wypłacające sowite dywidendy. Nie schlebiajcie sobie jak to niczym mistyczny Atlas dźwigacie cały finansowy świat na swoich barkach.

ile państwo sobie odbiera od mojej pensji miesiac w miesiac, rok w rok, wszystko co kupuje ma w sobie podatek, tak samo każda usługa i to wlasnie idzie na taka nieudacznice ktora chce sobie dorobic płodzeniem dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

ile państwo sobie odbiera od mojej pensji miesiac w miesiac, rok w rok, wszystko co kupuje ma w sobie podatek, tak samo każda usługa i to wlasnie idzie na taka nieudacznice ktora chce sobie dorobic płodzeniem dzieci

to i tak drobne w porównaniu do zysku, którym się dzielą jednostki takie jak PZU czy też PEKAO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×