Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Berti

ulepek 36% i inne aromaterapie

Polecane posty

Gość Lalola

I do Ikei pod Marki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale właściwie czy ona to przemyślała? Będzie więcej pomieszczeń to oznacza, że w razie kłótni on zatrzaśnie jej drzwi przed nosem i zajmie się swoimi sprawami. Albo w ogóle po pracy da dyla do swojego pokoju i nawet na nią nie spojrzy. Teraz chcąc nie chcą mieszkają w jednym pokoju więc są na siebie skazani. 

Tutaj jeszcze czasem pewnie babcia ją wypuści lub wpuści do chaty. A jak berni pochla i zaśnie przed kompem, to kto kruszynkę oporządzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tutaj jeszcze czasem pewnie babcia ją wypuści lub wpuści do chaty. A jak berni pochla i zaśnie przed kompem, to kto kruszynkę oporządzi?

Dlatego właśnie los jej sprzyja. W mieszkaniu bez babci puszczą lejce małżonkowi. Wszystko prowadzi do rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hih

zapodaj.net/0512a265a2664.jpg.html

 

Kadłub i Gnom, powrót przyjaźni? 👭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Hih napisał:

zapodaj.net/0512a265a2664.jpg.html

 

Kadłub i Gnom, powrót przyjaźni? 👭

Będą się biły o berta 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

https://zapodaj.net/images/b94c9ca3f223d.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Hih napisał:

zapodaj.net/0512a265a2664.jpg.html

 

Kadłub i Gnom, powrót przyjaźni? 👭

https://zapodaj.net/64e43d18b3434.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusacczci
26 minut temu, Gość Hih napisał:

zapodaj.net/0512a265a2664.jpg.html

 

Kadłub i Gnom, powrót przyjaźni? 👭

Zastanawiające - Buka twierdziła, że Madzia ją wszędzie poblokowala 😆 btw. News o bełcie komentującym u Madzi pewnie z kafe😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prośba do osób nabijających się z olbrzymiej otyłości Bogusi albo "martwiących się" o Bogusię z tego powodu: obejrzyjcie sobie ten film:

https://www.youtube.com/watch?v=mFQ7zqn6j18

Powiem szczerze, że mi on otworzył oczy, nie myślałam nigdy o tym w ten sposób. Bogusia jest skrajnie otyła, ale ciągle przypominanie jej o tym wcale nie pomaga, a dodatkowo może źle działać na jej psychikę. Odpuśćmy przynajmniej ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Prośba do osób nabijających się z olbrzymiej otyłości Bogusi albo "martwiących się" o Bogusię z tego powodu: obejrzyjcie sobie ten film:

https://www.youtube.com/watch?v=mFQ7zqn6j18

Powiem szczerze, że mi on otworzył oczy, nie myślałam nigdy o tym w ten sposób. Bogusia jest skrajnie otyła, ale ciągle przypominanie jej o tym wcale nie pomaga, a dodatkowo może źle działać na jej psychikę. Odpuśćmy przynajmniej ten temat.

Nabijających jest 1%, reszta jest przerażona co ona z sobą robi. Przecież to kolejne kalectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nabijających jest 1%, reszta jest przerażona co ona z sobą robi. Przecież to kolejne kalectwo

dokładnie, przecież mało kto się z niej nabija z tego powodu, raczej jesteśmy przerażeni tym, że jako osoba w 90% niesamodzielna wpędziła się w 100% wtórną niepełnosprawność. W jej przypadku to jest odebranie sobie resztek godności, honoru i sprawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTYagatka
6 minut temu, Agatkaczepek napisał:

Jak ona ma na tym y t ? Co wy piszecie w ogóle straszne wyzwiska Niemiec 

Ty się zamknij... Jesteś zerem, które pokazuje zbereźne foty. Nie szanujesz się. Wstyd. Nie masz prawa głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość ANTYagatka napisał:

Ty się zamknij... Jesteś zerem, które pokazuje zbereźne foty. Nie szanujesz się. Wstyd. Nie masz prawa głosu.

Nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak m9ja znajoma jest prostytutką w USA dla gwiazd I się tak pokazuje naninstagramue? Bo ja nierozumiem już was xddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość gosc napisał:

dokładnie, przecież mało kto się z niej nabija z tego powodu, raczej jesteśmy przerażeni tym, że jako osoba w 90% niesamodzielna wpędziła się w 100% wtórną niepełnosprawność. W jej przypadku to jest odebranie sobie resztek godności, honoru i sprawności.

Straszne jest też to, że ona siedząc cały dzień w wózku nie jest w stanie się nawet oprzeć. Nie wyobrażam sobie, jaki to musi być dyskomfort.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak własnie
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Straszne jest też to, że ona siedząc cały dzień w wózku nie jest w stanie się nawet oprzeć. Nie wyobrażam sobie, jaki to musi być dyskomfort.. 

Dlatego ja nie potrafię zrozumieć, jak ona może mówić o cieszeniu się z życia, radości itd. Dla mnie to jest jakiś przerażający dysonans między tym, co my widzimy, a tym, co ona próbuje wmówić sobie i światu.

Cieszyć się z życia będąc osobą niepełnosprawną można wówczas, gdy ma się na to życie wpływ i świadomie dąży się do polepszenia sobie w jakiś sposób tego życia. Buka tkwi w takim bagnie obecnie, że nie wiem, o jakim szczęściu i zadowoleniu ona w ogóle mówi. Nie dość, że żyje z jakimś dziwnym typem, który jej nie szanuje, nie oporządza należycie, przy którym chodzi brudna i niezadbana, to jeszcze wprowadziła się w stan, w którym ledwo mieści się w wózku i przez otłuszczenie nie może nawet głowy schylić ani obrócić, nie mówiąc już o zrobieniu czegokolwiek otłuszczonymi, krótkimi rękoma.

Ja mam zupełnei inne wyobrażenie "korzystania z życia" i owszem, jest w nim miejsce na dobre jedzenie, ale nie do cholery zażeranie się by wyglądać w taki sposób. Również tkwienie w związku z takim idi**tą jest destrukcyjne, a nie radosne i happy. 

Ona chyba naprawdę musi udawać do instastory i to tak konkretnie, a gdy odkłada telefon i wraca do szarej rzeczywistości to...aż nie chcę myśleć, co się dzieje w jej życiu. 

To jej aktorstwo się kiedyś źle dla niej skończy, zamiast rozstać się z tym typem i w końcu faktycznie wziąć się za siebie i zacząć z tego życia korzystać, to sobie je przy nim skraca. Pytam się po co? By udowodnić coś Grażynkom z instagrama? Żeby udowodnić coś kafeterii? Mnie na przykład to średnio obchodzi, napiszę tego posta i za chwilę wrócę do swojego życia, w którym do tego wątku powrócę może dopiero wieczorem. Komu więc chce coś udowadniać? 

To jest bez sensu, logiki i jakiegokolwiek RiGCZu (pozdro dla wykopków ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTYagatka
21 minut temu, Agatkaczepek napisał:

Nie pokazuje

Pokazujesz i chcesz za to kasę od zboczeńców fuj jesteś patologia!!! Nie dla Agatki na Kafeterii! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość tak własnie napisał:

Dlatego ja nie potrafię zrozumieć, jak ona może mówić o cieszeniu się z życia, radości itd. Dla mnie to jest jakiś przerażający dysonans między tym, co my widzimy, a tym, co ona próbuje wmówić sobie i światu.

Cieszyć się z życia będąc osobą niepełnosprawną można wówczas, gdy ma się na to życie wpływ i świadomie dąży się do polepszenia sobie w jakiś sposób tego życia. Buka tkwi w takim bagnie obecnie, że nie wiem, o jakim szczęściu i zadowoleniu ona w ogóle mówi. Nie dość, że żyje z jakimś dziwnym typem, który jej nie szanuje, nie oporządza należycie, przy którym chodzi brudna i niezadbana, to jeszcze wprowadziła się w stan, w którym ledwo mieści się w wózku i przez otłuszczenie nie może nawet głowy schylić ani obrócić, nie mówiąc już o zrobieniu czegokolwiek otłuszczonymi, krótkimi rękoma.

Ja mam zupełnei inne wyobrażenie "korzystania z życia" i owszem, jest w nim miejsce na dobre jedzenie, ale nie do cholery zażeranie się by wyglądać w taki sposób. Również tkwienie w związku z takim idi**tą jest destrukcyjne, a nie radosne i happy. 

Ona chyba naprawdę musi udawać do instastory i to tak konkretnie, a gdy odkłada telefon i wraca do szarej rzeczywistości to...aż nie chcę myśleć, co się dzieje w jej życiu. 

To jej aktorstwo się kiedyś źle dla niej skończy, zamiast rozstać się z tym typem i w końcu faktycznie wziąć się za siebie i zacząć z tego życia korzystać, to sobie je przy nim skraca. Pytam się po co? By udowodnić coś Grażynkom z instagrama? Żeby udowodnić coś kafeterii? Mnie na przykład to średnio obchodzi, napiszę tego posta i za chwilę wrócę do swojego życia, w którym do tego wątku powrócę może dopiero wieczorem. Komu więc chce coś udowadniać? 

To jest bez sensu, logiki i jakiegokolwiek RiGCZu (pozdro dla wykopków ;)).

Bo dla niej chyba czerpanie z życia = jedzenie. Wiem, że zabrzmi to brutalnie, ale ta radość z życia się skończy w momencie, w którym nie będzie już w stanie samodzielnie włożyć sobie jedzenia do ust,a do tego zmierza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak własnie
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bo dla niej chyba czerpanie z życia = jedzenie. Wiem, że zabrzmi to brutalnie, ale ta radość z życia się skończy w momencie, w którym nie będzie już w stanie samodzielnie włożyć sobie jedzenia do ust,a do tego zmierza. 

Ale to tak nie działa, nie wierzę, że to działa w jej przypadku. Poprawianie sobie humoru jedzeniem albo zakupami może działać w przypadku osób, których największym problemem jest nie wiem, zły dzień, kłótnia z partnerem, zły dzień w pracy, złośliwy klient czy cokolwiek, ale nie jej sytuacja. Przecież jej życie to koszmar, co z tego, że je bez opamiętania, skoro za pół godziny musi wrócić do domu do męża, ktory albo zachla przed monitorem, albo ją potraktuje jak gunwo i buka będzie musiała spać w brudnych ciuchach, z pełnym pampersem, nieumyta i nieoporządzona. Dla mnie to jest szok, koszmar. Jak w ogole w takiej sytuacji można mówić o czerpaniu z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Agatkaczepek napisał:

Żartowałam  wtedy A zresztą wy siensmiejecie z kaleki to jest ok ? Nie sondze

Jesteś żałosna, nawet poprawnie pisać nie potrafisz. Wracaj na zmywak czy gdzie tam pracujesz i nie pokazuj się tu więcej... Nie potrzebujemy kogoś takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogoo
3 minuty temu, Agatkaczepek napisał:

Żartowałam  wtedy A zresztą wy siensmiejecie z kaleki to jest ok ? Nie sondze

czy ty jestes uposledzona? wiemy gdzie pracujesz, wiesz, że mozemy zadzwonic do twojego pracodawcy i powiedziec co wyrabiasz w internecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogoo
Przed chwilą, Agatkaczepek napisał:

No nie wiecie bo mówicie że na zmywaku 

Owszem wiemy, mam Ci to udowodnić za chwilę? radzę Ci dobrze, wyjdź stąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Agatkaczepek napisał:

Żartowałam  wtedy A zresztą wy siensmiejecie z kaleki to jest ok ? Nie sondze

Agatka patusko won.

Btw. To nie jest kaleka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/61190341_10157378631024533_9033085632519340032_n.png.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=c40a9aa00426f0420644d5943630732c&oe=5D6A536F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość Hih napisał:

zapodaj.net/0512a265a2664.jpg.html

 

Kadłub i Gnom, powrót przyjaźni? 👭

„Całe szczęście nie wierzysz, ze to on”

kwikłam 🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×