Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to normalne, że cała rodzina składa się na wyprawkę? Nie mam ochoty się dokładać do dziecka siostry, ale wszyscy ode mnie tego oczekują :(

Polecane posty

Gość Do go

U mnie prezenty dawali dopiero gdy przyszli zobaczyć dziecko.Dostalam pampersy,fotelik samochodowy,parę ciuszkow i po 50 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

My kupiliśmy większość sami, na wózek zrzuciły się babcie. Kuzynki i siostry kupiły jakieś pojedyncze ubranka. Dużo wydaliśmy na ciuszki, laktator, łóżeczko itd. Moim zdaniem wszystko zależy od tego na jakim etapie finansowym jesteś i czy chcesz coś kupić. Jeśli studentka to wystarczy jakiś drobiazg, jeśli pracujesz i dużo zarabiasz to może warto kupić jakiś prezent. Powiem ci ze mnie draznilo jak moje siostry przekrzykiwaly się która co kupi, jedna miesiąc przyzywala że kupi wózek, druga że łóżeczko... Dopóki nie zorientowaly się w cenach... Zabawne ale tak było, chyba myślały że zapłacą po 200- 300 zł bo były zaskoczone cenami:) dodam, że nie chciałam od nich nic i wymagań w stylu wózek za 5 tys nie mam, wózek kosztował 1500 a łożeczko 900 i... One jednak tego nie kupiły. Żalu nie mam, poprostu śmieszy mnie ten szał... A jeszcze bardziej jak szybko ludzie zmieniaj zdanie 🙂 ostatecznie kupiły jakieś bodziaki:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dziadkowie czasami cos kupuja czy daja kase jak ich stac np lozeczko, wozek. Ciocie dziecka u nas przy pierwszych odwiedzinach dawaly np spioszki, grzechotke, drobiazgi.  Tak ty tez zrob. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, prezent wypada dać, ale może być mały a nie zrzutka na wyprawkę. Sama zdecyduj ile chcesz wydać. Jak coś wybierzesz to ustal z siostrą czy się nie dubluje bo np kocykow przyda się kilka ale np. Termometr wystarczy 1. Lepiej mniejsza rzecz, ale dobrej jakości, z a testami, z dobrej bawelny

Do 50 zl:

Termometr do wanienki

Kocyk

Grzechotka miekka

Gryzak organiczny

Kilka propozycji do 100 zl:

Śpiworek

Tort z pampersow 

Recznik

Stojak do wanienki

Zestaw budy plus spiochy

Podkład plus prześcieradło z gumka

Pomiędzy 100 a 200 zl

Termometr bezdotykowy

Karuzela

Pow 200:

Leżaczek bujaczek

Mats edukacyjna

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×