Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Paweł Gołdych

Polecane posty

Gość Gość

Co o nim myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wydaje się ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks

Czasem ogladam, całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Całkiem spoko gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ta jego skośnooka dziewczyna jest obleśna... Nie wiem czemu ale bardzo brzydzą mnie jak Azjaci jedzą, kiedyś widziałam filmik jak jakiś Chińczyk jadł robaki żywe i oni maja te charakterystyczne miny... a jego dziewczyna jak jadła śchaba to tak mlaskala i strzelała zezem jak nienormalna... Paweł ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

imo on jest jakis dziwny, szlaja sie po jakis woodstockach, dzielnicach prostutucji w tajlandii, imprezach i to bez dziewczyny. dziwie sie, ze ona to wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

trochę dziwna z nich para Paweł wyjechał na 4 miesiące  do Azji gdzie sobie podróżował a jego dziewczyna Cloe w tym czasie została sama w Dubaju wiem ze ona pracuje w Emirates jako stewardessa a kiedy wrócił z podróży do Dubaju to ani razu nie pokazał się we vlogu ze swoją dziewczyną a przedtem do pokazywał się z nią prawie we każdym vlogu niby są razem a nie są razem nie kumam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja pamiętam jak w jednym vlogu pokazał jej faka. Ona coś zażartowała, pozytywna dziewczyna, a on do niej z fakiem jak cham totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozstali się, to chyba jasne 🙂 szkoda, bo miło się ich razem oglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w wczorajszym ostatnim vlogu byli razem  Paweł z Chole  a jak jest naprawdę to nie wiadomo, trudno jest za nimi nadążyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Znam go jest z mojej miejscowosci ogolnie dziwna rodzinka jest ich chyba 5 albo 6 rodzenstwa zyli na srednim poziomie a zawsze czuli sie jacys lepszy i super inteligentni wywyzszali sie w szkole. Pawel jako jedyny z rodzenstwa cos "osiagnal" zostal stewardem i juz wogole uwazal sie za bog wie kogo. To buc mysli,ze jest super smieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To chyba spoko, że są pewni siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

To chyba spoko, że są pewni siebie

raczej ona naiwna. zreszta przez te jego tajlandie o malo go nie zostawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a pamietacie jak w poczatkowych filmikach on szedl jak macho a ona biegla kilometr za nim? przestal tak robic, gdy widzowie zwrocili mu uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że on po prostu trochę nie umie się zachować i zgrywa ważniaka, e w domu jest przytulny 🙂 widac, że b.zalezy mu na kanale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szac

tak, bardzo zalezy mu na kanale, tylko z niego się utrzymuje. jednak nie jest porządnym kulturalnym człowiekiem. macie celne spostrzeżenia. słoma z butów wystaje. ale przynajmniej jest spoko, wadliwy jak my wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×