Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Elwira

Makijaż permanentny Jagoda Cyganik Tychy

Polecane posty

Gość Elwira

Witam. Chciałam prosić o opinie nt makijażu permanentnego brwi i ust u Pani Jagody Cyganik z Tychów, Gabinet kosmetyczny FrouFrou. Chciałabym zrobić- interesuje mnie makijaż wyglądający naturalnie, który nie wygląda jak tatuaż  - głownie jeśli chodzi o brwi i nieco skorygować kształt ust ( górną wargę mam nieco niesymetryczną) , czytałam że ta Pani właśnie taki naturalny robi. Ktos może mi napisać, kto w tym gabinecie robił - czy warto?  czy naptawdę jest taka dobra? czy  szukać kogoś innego?   Z opisu na stronie wygląda to bardzo profesjonalnie, zdjęcia też ogladałam makijazy tej Pani i dla mnie super ale to mój pierwszy, nie znam się , a chciałabym mieć dobrze zrobiony - dlatego baaardzo prosze o opinie

Ps. ewentualnie polećcie kogos innego ze Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta

Taki makijaż najlepiej robić u profesjonalistki, dobrze sprawdź doświadczenie tej osoby i jakie szkolenia ma zrobione. Nie rób u początkujących, mają niższe ceny ale nie umieją robić. Ja też szukam kogoś kto mi poprawi źle zrobione brwi. Skusiłam się niską ceną w jednym gabinecie w Bytomiu i baaardzo żałuje bo mam ... krzywe brwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

Dzięki Zyta, o tym nie pomyślałam ale sprawdziłam wszystko wczoraj jeszcze -  na stronie ma wszystko napisane. Makijaż permanentny robi zawodowo od 10 lat, doświadczenie zdobyła w Irlandii i Polsce , ma certyfikaty od najlepszych szkoleniowców w Polsce i zagranicą i dalej się szkoli , nawet szkoli innych - tak ma na stronie. Wiec chyba pod tym katem dobrze. No i dzisiaj do tej Pani Jagody zadzwoniłam żeby dopytać. I powiem Ci ,ze spytałam  też korektę ( chodziło mi o skorygowanie moich krzywych warg ale żle sie wyraziłam )  a ona mi powiedziała że też wykonuje poprawki źle zrobionych makijaży, jest w stanie usunąć starszy źle wykonany lub nie podobający się już  tatuaż brwi i w to miejsce zrobić nowy, wyglądający świeżo i naturalnie. Może i Tobie się w takim razie przyda. Ja sie umówiłam żeby zobaczyła o co mi chodzi i doradziła. Pojadę i podejmę decyzję na miejscu . Dzięki za podpowiedź - w sumie po Twojej odpowiedzi doczytałam i zdecydowałam sie zadzwonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia

Ja u nich usuwałam stary brzydki makijaż, który zrobiłam gdzie indziej po taniości (no i to był błąd) i robiłam nowy. I wygląda naprawdę bardzo ładnie a przede wszystkim naturalnie. Żałuje, że od razu się nie zgłosiłam własnie do nich na wykonanie takiego makijażu. No ale trudno, dobrze ze trafiłam na poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja usuwałam nieudane brwi w Poznaniu w Madame Art, mogę polecić na prawde super efekt. Nie bolało, laserem, miałam kilkanascie sesji, a potem tylko korekta żeby mieć już normalne, profesjonalnie wykonane brwi https://www.madameart.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×