Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on sugerował ,że spotyka się z innymi dziewczynami?

Polecane posty

Gość gość

Jestem w takiej sytuacji,  że znam się z facetem od tylko miesiąca, poszlismy niedawno do łóżka pierwszy raz. W sumie to zachowujemy sie jak para, ale nie wiem jeszcze do konca jak on to traktuje, czy jak zwiazek czy nie, a nie chcę na niego jakoś naciskać ,pomimo że poszlismy do łóżka ( wyszło to spontanicznie nie jest tak, że jestem "łatwa" bo nie miałam wielu partnerów), to wolę żeby sam podjął jkieś deklaracje.

Wczoraj wieczorem pisaliśmy erotyczne smsy co bedzie na spotkaniu i takie tam żeby podkrecic atmosfere, a on napisał takie cos " jest to szczególnie podniecajace bo jestes jedyna dziewczyna z ktora sie kocham w ten sposob".- chodziło o seks w plenerze bo kochalismy sie juz kilka razy w tym raz w plenerze

NIe wiem jak mam to rozumieć, czy chodzi o to, że chce mi zasugerowac, ze nie jestem jedyna, czy tak mu sie napisalo, a chodzilo o to, ze wczesniej sie tak nie kochal z nikim?- jest malodoswiadczony, ale mial inne partnerki przede mna.

Moglabym go zapytac wprost, ale nie nie zadalam narazie takiego pytania szczegolnie smsem bo byc moze dziwnie by to zabrzmialo, wole z nim o tym pogadac na zywo, jednak zaniepokoilo mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skąd pomysł u kobiet, że seks oznacza dla faceta chęć związku? Skąd się to bierze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurer

bo kobiety rozumują inaczej, po co dawała doopy nim wiedziała na czym stoi? durna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj te baby

po miesiącu znajomości dajesz nieznajomemu facetowi którego historii seksualnej nie znasz? Dlaczego jesteś taka głupia? pewnie młódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czyli sugerował cos takiego czy sobie wkrecam? Seks wyszedl spontanicznie, ale nie na pierwszej czy drugiej randce, zwykle wole z tym poczekac dluzej, ale byl klimat, jakis czar i tak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Zapewne chodziło jemu, że jesteś pierwszą z którą to robił. Raczej pomyłka słowna. 

Jeżeli chodzi o stosunek do seksu to nie pytaj o to ludzi na kafe. Oni w 90% w ogóle nie wiedzą co to jest seks. Po miesiącu to i tak późno. Ja zazwyczaj maks z dziewczynami sypiałem na 2,3cim spotkaniu. Taki już jestem, lubię seks. Nic w tym dziwnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Seks jest super, tylko że kobiety myślą, że jak idą do łóżka to już jest od razu związek. A to tak nie działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Moim zdaniem on Ci nic nie sugerował, tylko wprost przyznał, że ma dużo takich jak Ty koleżanek do łóżka. W przeciwnym przypadku powiedziałby "jestes jedyna dziewczyna z ktora sie kochałem w ten sposob".

Poza tym masz jakieś ...yczne poglądy. O tym czy chcecie być w związku decydują obie osoby. Pytanie "czy chcesz być ze mną w związku" to nie naciskanie. To normalne pytanie, jak np. "czy chcesz kawę do śniadania".

Ogólnie robisz chyba wszystko by wpaść w szufladkę "do związku to się ona nie nadaje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
7 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Zapewne chodziło jemu, że jesteś pierwszą z którą to robił. Raczej pomyłka słowna. 

Jeżeli chodzi o stosunek do seksu to nie pytaj o to ludzi na kafe. Oni w 90% w ogóle nie wiedzą co to jest seks. Po miesiącu to i tak późno. Ja zazwyczaj maks z dziewczynami sypiałem na 2,3cim spotkaniu. Taki już jestem, lubię seks. Nic w tym dziwnego. 

Dziwne jest tylko to, że Cię chciały... niech zgadnę... miałeś mnóstwo krótkich związków i nic sensownego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
48 minut temu, Gość gość napisał:

Jestem w takiej sytuacji,  że znam się z facetem od tylko miesiąca, poszlismy niedawno do łóżka pierwszy raz. W sumie to zachowujemy sie jak para, ale nie wiem jeszcze do konca jak on to traktuje, czy jak zwiazek czy nie, a nie chcę na niego jakoś naciskać ,pomimo że poszlismy do łóżka ( wyszło to spontanicznie nie jest tak, że jestem "łatwa" bo nie miałam wielu partnerów), to wolę żeby sam podjął jkieś deklaracje.

Wczoraj wieczorem pisaliśmy erotyczne smsy co bedzie na spotkaniu i takie tam żeby podkrecic atmosfere, a on napisał takie cos " jest to szczególnie podniecajace bo jestes jedyna dziewczyna z ktora sie kocham w ten sposob".- chodziło o seks w plenerze bo kochalismy sie juz kilka razy w tym raz w plenerze

NIe wiem jak mam to rozumieć, czy chodzi o to, że chce mi zasugerowac, ze nie jestem jedyna, czy tak mu sie napisalo, a chodzilo o to, ze wczesniej sie tak nie kochal z nikim?- jest malodoswiadczony, ale mial inne partnerki przede mna.

Moglabym go zapytac wprost, ale nie nie zadalam narazie takiego pytania szczegolnie smsem bo byc moze dziwnie by to zabrzmialo, wole z nim o tym pogadac na zywo, jednak zaniepokoilo mnie to...

Pisanie erotycznych smsow słabo wróży tej relacji. Wskazuje ze jemu chodzi o seks. A przynajmniej ze na pewno to dla niego nie związek. Na tym etapie znajomosci ludzie gdy są zakochani piszą ze tęsknią, ze nie mogą się doczekać kiedy się zobaczą i nie chodzi o aspekt fizyczny. Nie piszą ze jesteś jedyna z która się TAK kochają! 

Poogladaj sobie na youtube różne filmiki o związkach, zwłaszcza anglojęzyczne. Jak ugryźć relacje damsko męskie. Jeśli szukasz związku to idziesz do łóżka na swoich zasadach i wtedy gdy jesteś zakochana i facet jest zakochany! To musi być znajomość na poziomie emocjonalnym a nie pożądanie fizyczne (tylko to). Teraz to możesz sprawdzić relacje mówiąc ze trochę się pośpieszyłas z tym seksem i ze tobie chodzi o związek, wiec jeśli i jemu o to chodzi, to może się najpierw bliżej poznacie. Jeśli nie wycofa albo będzie cis namawiał na seks albo mówił ze przecież jest fajnie, to uciekaj, bo potem będziesz bardziej cierpieć! Naprawdę! Najgorsze to nie pytać . A może on noe szuka związku? Może jest na etapie szukania tylko seksu, nie chce angażować się ? I tak, to możliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sugerował, że nie tylko spotyka.  No  chyba, że zjadł litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepiej jego zapytaj ale może to tak niefortunnie zabrzmiało w smsach łatwo o nieporozumienia. A ...ów że na pewno seksi się z innymi nie słuchaj bo tego nie wiesz szkoda by było przez głupia pomyłkę stracić znajomość najlepiej to wyjasniac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No własnie, wyjaśnij to najlepiej z nim. W zasadzie to mogło to zabrzmieć dwojako, albo ,że teraz się z Tobą tak kocha, a wcześniej miał też partnerki, więc teraz jestes jedyną kobietą z którą uprawia taki seks. Albo, ze ma inne.

Ale nie sądze zeby nawet jesli byl podrywaczem sie do tego tak latwo przyznal, wiec nie wiem czy ma inne kobiety czy nie, ale jesli chodzi o samego smsa stawiam na zle sformuowane zdanie. Czasem faceci coś takiego palną bez zastanowienia i nawet nie zdaja sobie z tego sprawy 

A na kafe wiekszosc osob napisze Ci, ze  poszlas z facetem do lozka wiec jestes puszczalska ..., a przy najmniejszym nieporozumieniu najlepiej zerwac znajomość.

Dlatego, ze sami albo maja bardzo zle doswiadczenia, albo sami nie maja szcześcia w milosci, to innym tez zle doradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Choc oczywiście może byc podrywaczem i zarywać do innych, ale nie jest to pewne, pogadaj z nim szczerze, a później go obserwuj.

Nie zrywaj znajomości z powodu jakiegoś smsa, który można interpretować na dwa sposoby bo to raczej byłoby dośc dziecinne.

Pewnie masa znajomości rozpadla sie przez ...y i jakies male nieporozumienia, wiec nie warto od razu nastawiac sie negatywnie skoro nie znasz wszystkich pewnych faktów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

nie patyczkuj sie, normalnie niech odpowiada czy sypia z innymi , jak powie ze noo tak to mow jasno i wyraznie to ...a,laj , jesli chcesz powagi 🙂 w relacji. a jak nie to powiedz dobrze wiedziec ze tez mam wolną rękę 🙂 aha i cos ci zdradze te głupolki czasem puszczają umyslnie rozne teksty by sie popisac , ale nie powiem ci co sprawia ze powiedza wszystko jak na spowiedzi, i nie zako... sie tak szybko, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpara zaliczona
12 godzin temu, Gość gość napisał:

Czyli sugerował cos takiego czy sobie wkrecam? Seks wyszedl spontanicznie, ale nie na pierwszej czy drugiej randce, zwykle wole z tym poczekac dluzej, ale byl klimat, jakis czar i tak wyszlo

oj durna, czar buahaha, dałaś doopy i jego zainteresowanie twoją osobą prysło, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juri bezemov
12 godzin temu, Gość gość napisał:

Seks jest super, tylko że kobiety myślą, że jak idą do łóżka to już jest od razu związek. A to tak nie działa. 

one myślą że jak dały to zaraz ślub będzie, bo co innego, eh te naiwne baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zacofana Polandia, gdzie seks musi byc najlepiej po slubie bo inaczej jeste sie glupia i puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powiem Ci tak, róznie można to zdanie interpretować. Albo chciał przez to napisać, ze jesteś jedyną * jak do tej pory) z którą się tak kocha, albo że jesteś jedna z wielu. Ale obstawiam na pierwsza opcje bo watpie zeby facet zaryzykowal chocby potencjalny seks takim wyznaniem jesli zna choc troche kobiety.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

W sumie to zachowujemy sie jak para, ale nie wiem jeszcze do konca jak on to traktuje, czy jak zwiazek czy nie

Warto być zawsze pewnym uczuć i stanowiska drugiej strony w tym względzie, nim się ulegnie emocjom i pójdzie do łóżka. Lepiej poczekać, niż potem mieć dylematy, zepsuć sobie wizerunek i narazić na szwank samoocenę.

Przed chwilą, Gość gość napisał:

nie chcę na niego jakoś naciskać ,pomimo że poszlismy do łóżka ( wyszło to spontanicznie nie jest tak, że jestem "łatwa" bo nie miałam wielu partnerów), to wolę żeby sam podjął jkieś deklaracje.

Jeśli nie podejmie, możesz subtelnie zasugerować, by dowiedzieć się, na czym stoisz. W każdym razie, być może na ogół, jak twierdzisz, nie jesteś ''łatwa'', ale w tym konkretnym przypadku mogłaś zostać tak odebrana przez faceta, szczególnie, jeśli nie ma on poważnych zamiarów wobec Ciebie. Poczytaj sobie nt psychologii płci i podświadomości, dobrze mieć tę wiedzę.

Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wczoraj wieczorem pisaliśmy erotyczne smsy co bedzie na spotkaniu i takie tam żeby podkrecic atmosfere,

 

Przed chwilą, Gość Ania napisał:

Pisanie erotycznych smsow słabo wróży tej relacji. Wskazuje ze jemu chodzi o seks. A przynajmniej ze na pewno to dla niego nie związek. Na tym etapie znajomosci [...]

Etap jest taki, że już ze sobą sypiają, dlatego erotyczne sms'y są normalne, zwłaszcza ze strony podnieconego faceta (btw, to raczej powód do zadowolenia i satysfakcji, że Autorka go pociąga). Autorka zaznaczyła, że ''zachowują się jak para'', więc nie można z całą pewnością stwierdzić, że relacja jest płytka i nie doprowadzi do poważnego związku.

Przed chwilą, Gość gość napisał:

a on napisał takie cos " jest to szczególnie podniecajace bo jestes jedyna dziewczyna z ktora sie kocham w ten sposob".- chodziło o seks w plenerze bo kochalismy sie juz kilka razy w tym raz w plenerze

NIe wiem jak mam to rozumieć, czy chodzi o to, że chce mi zasugerowac, ze nie jestem jedyna, czy tak mu sie napisalo, a chodzilo o to, ze wczesniej sie tak nie kochal z nikim?

Moglabym go zapytac wprost, ale nie nie zadalam narazie takiego pytania szczegolnie smsem bo [...]

Bo zabrakło odwagi? ;p Niepotrzebnie się spinasz i już wymyślasz historię, trzeba było od razu podłapać wątek i normalnie na luzie do tego nawiązać, żartobliwie i wprost. Warto nauczyć się ze sobą rozmawiać i wyjaśniać sytuacje na bieżąco. Być może facetowi przytrafiła się zwyczajna literówka, bądź źle ujął myśl i tyle. A nawet, jeśli był na tyle perfidny, by sugerować Ci, że ma więcej kobiet na boku - no to co, chyba lepiej jest dowiedzieć się o tym jak najszybciej? W takim przypadku po prostu wyciągnij wnioski na przyszłość. I nawet, jeśli ostatecznie nie mogłabyś liczyć na związek, to doznań i przyjemności, które z nim przeżyłaś, nikt Ci nie odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×