Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xmenka

Nie proponuje spotkania

Polecane posty

Gość Xmenka

Tydzień temu tańczyłam w klubie ze znajomym koleżanki, z którą poszłam na imprezę. Bawiłam się jak nigdy, on chyba też bo stracił rachubę czasu. Atmosfera była gorąca, miałam ochotę go pocałować, ale czekałam na jego ruch. Do niczego nie doszło, ale wziął mój numer. Odezwał się 2 dni później i tak wysyła jednego smsa dziennie, niedlugiego, pytając też o coś. Nie proponuje spotkania. O co mu chodzi? Mam na niego ochotę i nie wiem jak się zachować. Jakieś pomysły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chłopak bada teren, a ty pewnie nie wysyłasz mu odpowiednich sygnałów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmenka

A jak mam wysyłać odpowiednie sygnały? Odpisuję miło na te smsy, wyślę oczko lub uśmiech, zażartuję. Sama na razie nie inicjuję kontaktu pierwsza bo nie wiem o co mu chodzi. Wczoraj napisał, że idzie na imprezę, ale mi nic nie zaproponował. Co jeszcze mogę zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napisz czasem pierwsza, a nie czekasz wiecznie jak udzielna hrabina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Xmenka napisał:

A jak mam wysyłać odpowiednie sygnały? Odpisuję miło na te smsy, wyślę oczko lub uśmiech, zażartuję. Sama na razie nie inicjuję kontaktu pierwsza bo nie wiem o co mu chodzi. Wczoraj napisał, że idzie na imprezę, ale mi nic nie zaproponował. Co jeszcze mogę zrobić? 

Nic, on jest średnio zainteresowany. Jeden SMS dziennie? Slabo, jesli byś mu się podobała zadawalby Ci różne pytania, chciałby się dużo o Tobie dowiedziec i gadka by sie kręcila... To o czym piszecie? On raczej chce Cie trzymać w rezerwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaproś go na kawę do kawiarni np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×