Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina

Gdzie nad morze? Jaki hotel?

Polecane posty

Gość Ewelina

Hej, mam pytanie odnośnie tego, gdzie najchętniej wybieracie się nad morze? Jakie hotele polecacie? Razem ze znajomymi byliśmy już chyba wszędzie, chcemy znaleźć coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ze znajomymi wybraliśmy się ostatnio do Ustki. Byłam tam pierwszy raz, ale mój chłopak jeździ prawie co rok. Miasteczko bardzo ładne, przyjemne, czyste i nie takie głośne jak się spodziewałam. Ale hotel w którym się zatrzymaliśmy przeszedł moje oczekiwania. Jeśli nigdy nie byłaś, to odwiedź Hotel Lubicz w Ustce. Oprócz tego, że do morza są praktycznie dwa kroki, to do samego centrym też można dojść bardzo szybko. Dodatkowo piękne spa, relaks i masaże. Wieczorami siedzieliśmy w saunie albo jacuzzi! I to wszystko za niewielką cenę tak naprawdę! Ja jestem bardzo zadowolona, jeszcze tam chętnie wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Ja kocham Gdańsk. Wolę zdecydowanie małe, przytulne domki, zamiast wystawnych hoteli. Wolę jeśli jest przytulnie i domek ma elegancki ale niezbyt nonszalancki wygląd. Tak też jest za każdym razem w Domku Lido. Blisko do plaży, dosłownie dwa kroki do plaży, blisko do centrum i przede wszystkim piękne widoki z okna. Można się zakochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×