Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JustM

Mąż stracił zainteresowanie seksem

Polecane posty

Gość JustM

Poradzicie, co robić!

Dwa lata temu przeprowadziliśmy się z mężem do większego miasta, zmieniliśmy pracę, otoczenie... Od razu zaszłam w ciążę, z czym miałam wcześniej duży problem, i aktualnie jesteśmy rodzicami poltarorocznej córeczki. Życie super się ułożyło - mamy mądre dziecko, planujemy budowę domu i powrót w sielskie rodzinne strony, tylko... Mąż od czasu mojej ciąży nie uprawia ze mną seksu,nie okazuje mi żadnej czułości. Ciągle mówi że jest zmęczony pracą (8 godzin na kierowniczym stanowisku), że dziecko usłyszy i go to stresuje itd itp. Rozmowy, tłumaczenia nie pomagają. Boje się, że ma jakieś "zastępstwo". No i czuję się potwornie samotna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość JustM napisał:

Poradzicie, co robić!

Dwa lata temu przeprowadziliśmy się z mężem do większego miasta, zmieniliśmy pracę, otoczenie... Od razu zaszłam w ciążę, z czym miałam wcześniej duży problem, i aktualnie jesteśmy rodzicami poltarorocznej córeczki. Życie super się ułożyło - mamy mądre dziecko, planujemy budowę domu i powrót w sielskie rodzinne strony, tylko... Mąż od czasu mojej ciąży nie uprawia ze mną seksu,nie okazuje mi żadnej czułości. Ciągle mówi że jest zmęczony pracą (8 godzin na kierowniczym stanowisku), że dziecko usłyszy i go to stresuje itd itp. Rozmowy, tłumaczenia nie pomagają. Boje się, że ma jakieś "zastępstwo". No i czuję się potwornie samotna. 

Dzieci częściej rozbijają zepsutej niż go cementują. Często po porodzie mężczyzna widzi w kobiecie już tylko matkę swojego dziecka, a nie kochankę. Zwłaszcza jeśli uczestniczył w porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rococo
2 godziny temu, Piaskun napisał:

Dzieci częściej rozbijają zepsutej niż go cementują. Często po porodzie mężczyzna widzi w kobiecie już tylko matkę swojego dziecka, a nie kochankę. Zwłaszcza jeśli uczestniczył w porodzie.

Weszłam sobie w Teoje posty, zeby zobaczyc czy wszedzie gadasz takie glupoty jak.u mnie... nie pomylilam sie.. co to za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustM

Zaczynam się już zastanawiać czy nie jest gejem. Dzisiaj znowu zmęczony, zimny, oschły... Jak obejrzymy razem połowę filmu to jest udany wieczor, połowę bo na drugiej się obraża lub czepia o byle co i z byle pretekstu prowokuje kłótnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może go czymś uraziłaś. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To już plaga brak ochoty na sex to zaburzenie psychiczne siedzące w głowie od wielu facetów słyszę że biorą tabletki zeby mieć erekcję i to faceci po 30 ci koło 50 to już zapomnieli co to sex chyba

Mam 40 i wszystko ok u mnie i mnie przeraża że kiedyś mogę nie mieć ochoty która zawsze miałem i mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 godzin temu, Gość Rococo napisał:

Weszłam sobie w Teoje posty, zeby zobaczyc czy wszedzie gadasz takie glupoty jak.u mnie... nie pomylilam sie.. co to za bzdury

Ale u jakiejs czesc facetow tak jest, wiec nie mow mu ze glupoty, niektorzy nie pragną matki, tak samo jak kobiety po porodach nie pragna meza ,to sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×