Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Który mężczyzna ciekawszy?

Polecane posty

Gość Ola

Hej dziewczyny:) Jestem wolna, mam swoje lata  i chciałabym być z kimś na stałe. Poznałam już jakiś czas temu dwóch mężczyzn i kompletnie nie wiem którego wybrać, powiecie że jak nie wiem tzn ze moze to żaden z nich, ale obydwaj to dobrzy faceci i obydwu bardzo lubię. Próbuję ich najpierw poznać, obydwaj mi się podobają, mimo że są przeciwieństwa i w każdym mnie coś drażni, traktuje ich jak kumpli. Wiem, że nikt mi tu nie powie zdecydowanie Pan 1 czy Pan 2, ale może chociaż spróbujmy, może dzieki Wam dostrzege coś więcej...obydwaj chcą mnie zaprosić na randkę... 

 

Pan 1- rok starszy odemnie, kierownik biura, brunet z zarostem, niewiele wyższy odemnie, szczupły, dobry i uczynny, odczytany ale po studiach humanistycznych, pochodzi z niezamoznej rodziny, kocha dzieci, mieszkanie na kredyt, domator, ma kilku znajomych, nie jest imprezowiczem, ma swoje zdanie, pije okazjonalnie i np 2 piwa w weekend lub lampka whisky, ma dobry kontakt z matką i siostra, ojciec nie żyje. Z "minusów" to: źle wygląda bez zarostu, nie przepada za jazda autem (każda dalsza podróż to stekanie), nie ma tak dobrej pracy jak Pan 2 (stara się to zmienić), stroi się na okazje, na codzień częściej koszulka i jeansy... 

 

Pan 2- cztery lata starszy odemnie, technolog, blondyn bez zarostu, co zabawne bardzo wysoki i bardzo misiowaty (dość gruby ale nie otyły-przeciwienstwo 1), również dobry i uczynny, mieszkanie na kredyt, lubi dzieci, ma dużo znajomych ale brak przyjaciół, pije tylko w weekendy ale sporo, korzysta z aplikacji towarzyskich tzn takiej gdzie oferujesz podróżującym nocleg za darmo, sam też tak podróżuje. Ma dobry kontakt z dobrze wykształconym ojcem i matka, z siostrą już nie. Nie jest domatorem, podróżuje i nosi go po świecie. Dość często nosi koszule, ale mam wrażenie że to jednak na spotkania ze mną, bo zdjęcia na fb mówią jednak styl luźny. Lubi jeździć autem. 

Który według Was ma lepsze zadatki na bycie kimś więcej a nie tylko kumplem. Wiem, że ich nie znacie, ale jakbyście mieli oceniać na podstawie tego co wyżej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

1 na życie

2 do rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Na kumpli obydwaj na związek chyba 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka

U mnie jedno kryterium w takim przypadku (tzn. kiedy obaj są normalnymi, zdrowymi facetami) - który jest lepszy w łóżku, ewentualnie, do którego czujesz mocniejszy pociąg. Jeśli do żadnego lub do obu taki sam, ale średni, nie mocny, to sobie odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

typ 1 przejdzie ciężko kryzys wieku średniego i w okolicach 40 będzie przebudzenie lwa a dziecko najpewniej dopiero w podstawówce

typ 2 wyszaleje się za młodu, ale przy Tobie ma szansę się uspokoić i udomowić pod kątem rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obaj nudziarze, nie mają nietuzinkowych pasji. Uprawiają chociaż sporty ekstremalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam awersje do alkoholu i jak przy drugim napisałaś, że w weekendy lubi sporo wypić, to dla mnie już zadatek na alkoholika. Takiego bym sobie odpuściła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyzz

Obaj ciekawi, nudna to jesteś ty autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa

"Odczytany" - co oznacza to słowo??? Poza tym NA CO DZIEŃ pisze się oddzielnie. Zabawne, że osoba, która nic sobą nie prezentuje tak ocenia innych ludzi, a sama jest nieukiem co nie umie porządnie pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Drugiego skreśliłabym za chlanie, poza tym ciekawszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Obaj nudziarze, nie mają nietuzinkowych pasji. Uprawiają chociaż sporty ekstremalne?

 

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Obaj nudziarze, nie mają nietuzinkowych pasji. Uprawiają chociaż sporty ekstremalne?

Pan 1 trenuje na siłowni od niedawna, z pasji to głównie książki i gotowanie, filmy, jest za podziałem obowiązków w zwiazku i praca zawodowa obydwojga partnerów, z wyjątkiem sytuacji gdyby zarabiał naprawdę dużo.

Pan 2 nie uprawia sportów, kiedyś biegał, dużo podróżuje i to jest jego główna pasja, imponuje mu jak kobieta pracuje, bo nie jest chętny kogoś utrzymywac i wymaga ambicji, ale ma dziwne podejście jeśli chodzi o pracę domowe, organizacje wesela itd- dla niego to kobieta ma być organizatorem i robić większość takich rzeczy, jest bardziej spontaniczny niz Pan 1

Obydwoje na spotkaniach są dżentelmenami, pierwszy jakoś bardziej czaruje słowem, drugi ma kumpelski styl gadki i co dziwne mimo rozrywkowego życia jest bardziej nieśmiały w stosunku do kobiet. Pierwszy też ma opory żeby zagadać, ale jakoś lepiej mu wychodzi, tzn szybciej przechodzi do konkretów i ma szacunek do siebie. Jak mu kobieta odmówi 2 razy to nie ciągnie tematu. Pan 2 jest jakiś taki... Nie odpuszcza tak latwo, pytanie dlaczego - ma mniejsze powodzenie czy mu poprostu aż tak zależy żeby kogos mieć, tego nie wiem. 

 

Jesli chodzi o to jak pisze to pisze szybko, nie bede tu się tłumaczyć ze swoich błędów, tym bardziej że język polski nie jest moim jedynym językiem na co dzień. Co do tego jaka jestem czy nudna czy ciekawa to możecie sobie oceniać do woli, nic o mnie nie wiecie hejterzy i bardzo mnie to cieszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimis

Numer 1 zdecydowanie.

Jesli planujesz rodzinę to przy panu nr 2 bedziesz siedziec sama z dziecmi,  bo on albo imprezy albo podróże. Poza tym jest miskowaty jak usiadzie w koncu na dupie to sie spasie juz totalnie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie
5 minut temu, Gość Mimis napisał:

Numer 1 zdecydowanie.

Jesli planujesz rodzinę to przy panu nr 2 bedziesz siedziec sama z dziecmi,  bo on albo imprezy albo podróże. Poza tym jest miskowaty jak usiadzie w koncu na dupie to sie spasie juz totalnie.

 

 

Hehahhaha myślę dokładnie to samo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×