Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co polecacie

Gęsty trudny do odciągnięcia katar u roczniaka

Polecane posty

Gość Co polecacie

Synek ma rok od wczoraj straszny katar tzn gesty który nie da się ściągnąć odkurzaczem no masakra jakaś.

Kupiłam isonasin septo używam kilka razy dziennie po kilka kropel boje się wlać pół ampułki. Czekam. I odciągam gęsta biała wydzielinę. 

Inhaluje woda 2.2% dziś zamierzam kupić hipertoniczna 3% czy nie będzie dla niego za mocna? Po inhalacji jest lepiej ale dalej te gluty gdzieś głęboko siedzą. Może nebudose 3% da rade . 

W miedzy czasie woda z Ektoina. 

Boje się ze ten katar przejdzie na uszy bądź oskrzela 😭 mały miał już 4 antybuityki. Jestem załamana co mogę jeszxze zabić? 

Czytałam to zabłocka mgiełka solankowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochająca

Nebudose 3% ale 2x dziennie rano i przed południem. Jeśli pojawi się kaszel odstaw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na taki gesty katar jest taki spray w niebieskiej butelce na rozrzedzenie wydzieliny. Nie pamietam nazwy ale jest na receptę. Kojarze Cie, idz do alergologa. Jak na roczniaka to dziecko choruje czesto. U nas tak bylo a okazalo sie ze dziecko ma alergie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Isonasin septo-jest genialny!!!!Tylko wlej go do inhalatora i zrob inhalacje!tak z 15 min.Daj znac czy podzialalo 🙂 u mnie do tej pory zawsze to zdzialywalo cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co polecacie
16 godzin temu, Gość Kkk napisał:

Isonasin septo-jest genialny!!!!Tylko wlej go do inhalatora i zrob inhalacje!tak z 15 min.Daj znac czy podzialalo 🙂 u mnie do tej pory zawsze to zdzialywalo cuda

Można z tego robić inhalacje? Nawet nie widziałam. Dzięki ! Boje się go wlewać do nosa 😕 wkaraplam po 4 krople czekam ściągam znowu z 4 krople ściągam a mały się drze w niebo głosy.

Wczoraj kupiłam nebudose 3% robiłam 2x po niecałe 5 min końcówka do nosa dłużej mały nie pozwala 😭 i od razu cieklo pod nosem ściągnęłam nie zła ilość. Ź czytałam ze można robić tylko 2x o to przed południem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×