Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......

Kobieta i jej ex przyrodni brat

Polecane posty

Gość .......

Dzień dobry 🙂

Bo chyba tak należy zacząć.

mam 35 lat jestem rozwodnikiem mam 6 letnia córka.

przejdę do sedna. 

jestem w związku o 4 lata młodsza kobieta ( nazwijmy ja brohilda) 

w związku od 5 lat. Moja luba jest w duże bo miasta tak jak I ja. 

przed moim poznaniem każdy z nas miał kilku partnerów ale moja bronchilda za swojego byłego ma swojego przyrodniego brata - tak czyki syna obenego meza swojej matki.

związek dosyć skomplikowany oraz wiele kłótni i awantur. ( tak wielokrotnie słyszałem że mam małego i mniejszego i jak to ( nazwijmy go pan. L umiał kończyć i gdzie to nie kończył.)

no ale piszmy dalej. Matka mojej lubej mieszka z mezem czyki ojcem pana L w miescie ny mieszkamy 200 km w innym miescie. 

podejrzewam że podczas początku naszego związku zdradzala mnie z L ale to pominmy. Spodziewamy się dziecka córki:) jestem szczęśliwy i wyczerpuje jednakże drodzy forumowicze. Czy mam jakieś prawo wymagać aby były się nie pojawial jak my jesteśmy? Święta każda impreza to masakra. Tak matka bronchikdy wie o jej romansir ojczym nie. Nie wiem jak mam się w tej sytuacji zachować jak to Wszsytko złożyć.do kupy. Moje wielokrotne próby rozmowy nie są nawet komentowane staram się spokojnie Wszsytko tłumaczyć jednakże Wszsytko zostaje bez odp. Rozumiem że nie jest to komfortowa sytuacja dla bronchikdy  wielokrotnie usłyszałem że ja to sprowokowalem I zawsze muszę słuchać i oglądać Pana  L. Moja matka niestety dowiedziała się o sytuacji jest to kobieta która pół życia spędziła w mundurze.wiec dla niej sytuacja byka jasna kazirodztwo. Nie chce znać bronchildy i ma o niej zdanie jakie ma. Ja stanąłem.w obronie lubej i próbowałem się doagadv jednakże od dwóch lat nie mam kontaktu z matką.jedynie sms. I to z okazji tylko świat bądź uroczystości.

Nie wiem co ma zrobić i jak się zachować nie wiem jak to Wszsytko ogarnąć. 

Pragnę mojej córce zapewnić bezpieczeństwo i nie chce aby były oglądał moje dziecko nie chce siadać z nim do jednego stołu ani nie chce oglądać jego genów w postaci ojczym. Mimo wszystko że to sympatyczny facet. 

Sytuacja sprowkowana jest brakiem wyznaczenia granic i tym co przez cały związek usłyszałem.

Nie nie jestem w stanie zapomnieć 

Proszę o rady

Z góry dziękuję 

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wygląda na prowo,  ale się wysilę na odpowiedź. 

Czy ten ex to syn ojczyma czy przyrodni brat? To różnica. 

Rozwiązanie jest jedno nie jeździć tam. Niecj się brunhilda spotyka z matką u wasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ex to syn ojczyma. Czyli bronchikdy matka jest żona - ojca który ma syna A ten syn to ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On nie jest jej żadnym "przyrodnim bratem", bo nie mają wspólnego rodzica!

To dla niej obcy człowiek, nie są spokrewnieni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nie takie rzadkie. Też byłam w związku z synem faceta (teraz już męża) mojej matki. Poznali się pierwsi ale między nami "pyknęło". Powiem tak, spotkania rodzinne są niezręcznie, zarówno dla mich nowych partnerów jak i jego, no taka historia, trzeba się z tym jakoś pogodzić albo te imprezy omijać i przyjeżdżać w innym terminie. Osobiście na ślub albo chrzciny bym go nie zaprosiła, jednak traktuje go bardziej jak byłego niż przyrodniego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM

Nie wiem jak można zrobić dziecko takiej osobie, dać się poniżać i planować przyszłość. Nikt Cię chyba nie zmusza do wyjazdów do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Ile razy jeszcze bedziesz pisal ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×