Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukasz

Kobiety lecą na kasę

Polecane posty

Gość Lukasz

Zarabiam, ok dwóch średnich krajowych. Ale po mnie tego w ogóle nie widać, nie mam ochoty obwieszać się złotem czy innym ustrojstwem, które ma mi dodać animuszu i pokazać jaki to ja mam status społeczny. Mam w poważaniu co inni o mnie myślą. Nie mam dużych wymagań co do życia, spokojnie mogę jeść parówki i z tego powodu nie czuć się źle. Chcę się cieszyć bawić, robić rzeczy, które sprawiają mi radość. Chciałbym to robić z kobietą u boku, która też chce iść w stronę radości a nie użerania się o każdą złotówkę, lub patrzenia kto ile ma. Masakra. Tak mi zbrzydło to zachowanie kobiet, że mimo iż bardzo pragnę bliskości kobiety, to widzę tylko zimne kalkulowanie jakby to pieniądze byłe sensem życia. Najgorsze, że z pogodnego uśmiechniętego faceta staję wyczulony na to, że kolejnej nie chodzi o to by dobrze czuć się razem, tylko zabezpieczyć swoją dupę. Masakra jakaś. Nie mam pojęcia co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wszystkie lecą na kasę, ja marzę o kimś kto by mi dał wsparcie, poczucie mocy i pomógł stanąć na nogi pod różnymi względami, a nie siedzieć mu w kieszeni, szastać jego pieniędzmi i żądać bezsensownych prezentów. Chyba należę do mniejszości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99x

o juz masz chetna, aktoreczke na zawolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz

Ale nikt Ci tego nie da jak sama sobie tego nie dasz. Oczekując od kogokolwiek czegoś takiego sama sobie stryczek wiążesz uzależniając się od tej osoby. Nie mówiąc już, że swoimi lękami będziesz ciągnąć w dół dwie osoby a nie tylko samą siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Lukasz napisał:

Ale nikt Ci tego nie da jak sama sobie tego nie dasz. Oczekując od kogokolwiek czegoś takiego sama sobie stryczek wiążesz uzależniając się od tej osoby. Nie mówiąc już, że swoimi lękami będziesz ciągnąć w dół dwie osoby a nie tylko samą siebie.

O, chyba odezwała się pijawka Lukasza 😄 Bez obaw, nie mam żadnych lęków, po prostu nie jestem pazerna na pieniądze. Tobie sie to nie mieści w głowie, bo lecisz na szmal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooosc

ale pierdy tu dziś straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia

Hej, ja mam w powazaniu ile dokładnie mój facet zarabia, ale za coś trzeba żyć i to normalne, że w związku ludzie rozmawiają o kasie i pracy. Sama pracuje, nie zarabiam tyle co ty bo ok 4 tys i nie narzekam. Mój facet zarabia podobnie. Nigdy na nikim się nie uwiesze, ale skoro ja zarabiam i mam ambicję bo idę do przodu to tego samego wymagam i na chłopa z 1200, który nie ma na czynsz nie spojrzę. Nie dlatego że mi "mało", tylko dlatego że dla mnie taki czlowiek:

1.nie szanuje siebie ani swojej pracy

2.jest niezaradny życiowo i daje się wykorzystywać 

3.bedzie mnie ciągnął w dół swoim narzekaniem o brak kasy

4. autorze nie każdy lubi parówki! Jak człowiek pracuje, trenuje i dba o dietę to jakieś minimum typu chleb razowy, dobry ser, warzywa nie jest tu luksusem! To inwestycja w zdrowie. Jedz parówki i narzekaj dalej, może jakaś ci przy tych parowkach zakocha! 

To chyba normalne! Inna sprawa jak baba nic nie robi a szuka sponsora, to wtedy zgadzam się z Tobą, na szczaw posłać i w dupe kopnac.  A kobietę która pracuje i która interesuje się finansami w związku to na rękach nosić, no ona pasozytem nie jest. Nie mówię tu o życiu konsumpcyjnym tylko normalnym, dla mnie zdrowa dieta, jeden zloty łańcuszek czy wakacje to nic szalowego. Serio już nie można mieć żadnych wymagań w stosunku do chłopa?! Posadzić na kanapie i wielbić podając mu parówki?! Śmieszne.... Moim zdaniem to tobie się wydaje że te dwie średnie krajowe to lep na muchy, skoro tak uważasz to nie mów ile zarabiasz, niech myśli że masz 2-3 tys miesięcznie, poszukaj skromnej dziewczyny, a nie laseczki na imprezie. Natomiast jak spotkasz raka co zarabia tyle co ty to się nie dziw że gada o kasie, ona też nie chce nikogo utrzymywać... I co masz na myśli pisząc bliskosc? Przytulanie i spacerku to są w liceum. Dorośli ludzie poza bliskościa chcą coś razem budować, miec mieszkanie, dzieci... Te twoje parówki mnie załamały, ale wiem że to taka metafora "byle jakości" w każdej dziedzinie życia. No to szukaj kobiety byle jakiej albo dorosnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak aktoreczka na zawolanie , zaraz okaze sie ze zadna nie leci na kase. Przyznam ze lubie prezenty od mojego mezczyzny tak bez okazji i wzajemnie . Facet ktory miauczy ciagle ze ma dosc kobiet bo chca kase to wiadomo ze to sknera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie ma czlowieka ktorego by pieniazki nie cieszyły , po to sa by wydawac i dzieki nim mozemy jesc mieszkac robic oplaty . Oj facet autor oj żałośni tacy faceci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Przyznam ze lubie prezenty od mojego mezczyzny tak bez okazji i wzajemnie . Facet ktory miauczy ciagle ze ma dosc kobiet bo chca kase to wiadomo ze to sknera. 

Prawda zawsze w końcu wypłynie na powierzchnię 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To znajdz taką, ktorej nie cieszą pieniadze, co za problem. Kup sobie koszulke i zrob napis - szukam kobiety, ktora nie leci na kase. Zycze powodzenia ;) samotnosc murowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Takie to tylko w raju ;) musisz troche poczekac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz
9 minut temu, Gość Nadia napisał:

Hej, ja mam w powazaniu ile dokładnie mój facet zarabia, ale za coś trzeba żyć i to normalne, że w związku ludzie rozmawiają o kasie i pracy. Sama pracuje, nie zarabiam tyle co ty bo ok 4 tys i nie narzekam. Mój facet zarabia podobnie. Nigdy na nikim się nie uwiesze, ale skoro ja zarabiam i mam ambicję bo idę do przodu to tego samego wymagam i na chłopa z 1200, który nie ma na czynsz nie spojrzę. Nie dlatego że mi "mało", tylko dlatego że dla mnie taki czlowiek:

1.nie szanuje siebie ani swojej pracy

2.jest niezaradny życiowo i daje się wykorzystywać 

3.bedzie mnie ciągnął w dół swoim narzekaniem o brak kasy

4. autorze nie każdy lubi parówki! Jak człowiek pracuje, trenuje i dba o dietę to jakieś minimum typu chleb razowy, dobry ser, warzywa nie jest tu luksusem! To inwestycja w zdrowie. Jedz parówki i narzekaj dalej, może jakaś ci przy tych parowkach zakocha! 

To chyba normalne! Inna sprawa jak baba nic nie robi a szuka sponsora, to wtedy zgadzam się z Tobą, na szczaw posłać i w dupe kopnac.  A kobietę która pracuje i która interesuje się finansami w związku to na rękach nosić, no ona pasozytem nie jest. Nie mówię tu o życiu konsumpcyjnym tylko normalnym, dla mnie zdrowa dieta, jeden zloty łańcuszek czy wakacje to nic szalowego. Serio już nie można mieć żadnych wymagań w stosunku do chłopa?! Posadzić na kanapie i wielbić podając mu parówki?! Śmieszne.... Moim zdaniem to tobie się wydaje że te dwie średnie krajowe to lep na muchy, skoro tak uważasz to nie mów ile zarabiasz, niech myśli że masz 2-3 tys miesięcznie, poszukaj skromnej dziewczyny, a nie laseczki na imprezie. Natomiast jak spotkasz raka co zarabia tyle co ty to się nie dziw że gada o kasie, ona też nie chce nikogo utrzymywać... I co masz na myśli pisząc bliskosc? Przytulanie i spacerku to są w liceum. Dorośli ludzie poza bliskościa chcą coś razem budować, miec mieszkanie, dzieci... Te twoje parówki mnie załamały, ale wiem że to taka metafora "byle jakości" w każdej dziedzinie życia. No to szukaj kobiety byle jakiej albo dorosnij

Zgadzam się! Autorze masz bardzo dziwne podejście do pieniędzy. Chciałbyś być w związku, ale wypłatę chować do skarbonki świnki z dzieciństwa żeby nikt nie wiedział? Żal ci dupe ściska że miałbyś zarabiać dla rodziny? Dorosnij albo idź na dzięki-w końcu cię stać, bliskość sobie kupisz, zapłacisz mniej niż wynosi np czynsz czy opłata za przedszkole. Jesteś żałosny, nie wiem jakim cudem zarabiasz 2 średnie krajowe, śmierdzi mi tu albo prowo albo programista mieszkającym u mamusi, któremu wygodnie za nic nie placic:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Idź na ... miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

 Prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora

Tylko żałosne sknery wymyślają takie tematy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
48 minut temu, Gość Lukasz napisał:

Zarabiam, ok dwóch średnich krajowych. Ale po mnie tego w ogóle nie widać, nie mam ochoty obwieszać się złotem czy innym ustrojstwem, które ma mi dodać animuszu i pokazać jaki to ja mam status społeczny. Mam w poważaniu co inni o mnie myślą. Nie mam dużych wymagań co do życia, spokojnie mogę jeść parówki i z tego powodu nie czuć się źle. Chcę się cieszyć bawić, robić rzeczy, które sprawiają mi radość. Chciałbym to robić z kobietą u boku, która też chce iść w stronę radości a nie użerania się o każdą złotówkę, lub patrzenia kto ile ma. Masakra. Tak mi zbrzydło to zachowanie kobiet, że mimo iż bardzo pragnę bliskości kobiety, to widzę tylko zimne kalkulowanie jakby to pieniądze byłe sensem życia. Najgorsze, że z pogodnego uśmiechniętego faceta staję wyczulony na to, że kolejnej nie chodzi o to by dobrze czuć się razem, tylko zabezpieczyć swoją dupę. Masakra jakaś. Nie mam pojęcia co z tym zrobić.

Ty uważasz ze 2 średnie krajowe to dużo??? a generalnie to się chwalisz czy zaliż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Racja mialo byc dla Tomasza. Widac ze to odpowiedzialny czlowiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorowi trudno byloby nawet isc na dz i f K i , bo to sknera. Umarl by z braku seksu a by nie poszedl do burdla bo to zywy sknera. Az do bólu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak go boli aż do kosci , ze az musiał taki temat zalozyc. Z takim to nawet do kawiarni kobieta nie ma szans pojsc. Napewno siedzi na forum wypijając kolejne szóste piwo, bo na to mu nie szkoda. Dlatego jestes sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Tomasz ma rację, to prowo albo jakis mamisynek, co cudem cos zarabia, ale nic nie wydaje. Siedzi w sweterki przy komputerku, mamusia kanapki donosi, ale juz go z domu wygania- to szuka takiej bez wymagań, co go jeszcze utrzyma. Biedny bliskości potrzebuje... Biedactwo... No musi być z tobą wiele rzeczy nie tak:)))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tak go boli aż do kosci , ze az musiał taki temat zalozyc. Z takim to nawet do kawiarni kobieta nie ma szans pojsc. Napewno siedzi na forum wypijając kolejne szóste piwo, bo na to mu nie szkoda. Dlatego jestes sam. 

Hahaha o tym samym pomyślałam, Tatra 2,99 i parówki z biedronki 5,99 zł/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak aktoreczka na zawolanie , zaraz okaze sie ze zadna nie leci na kase. Przyznam ze lubie prezenty od mojego mezczyzny tak bez okazji i wzajemnie . Facet ktory miauczy ciagle ze ma dosc kobiet bo chca kase to wiadomo ze to sknera. 

Ja nie lecę na kasę.ale co ja tam wiem,w końcu jestem aniołem,a takie kobiety ponoć nie istnieją:)

Cenię człowieka, a nie jego portfel.I mi facet nie zaimponuje kasą,ani obdarowywaniem prezentami,ale skusi mnie swoją osobowością.Nie chodzi o to,że autor sknera,tylko o to,że obawia się,że kobiety pokochają jego portfel,a on będzie tylko dodatkiem do życia w luksusie..a powinno być odwrotnie,mają kochać jego,a pieniądze to tylko dodatek,bo dziś są,a jutro może ich nie być,bo stracisz pracę,ciężko zachorujesz itp..Więc ludzie powinni się dobierać w relacjach w taki sposób,by podobnie patrzeć na życie..aby od nadmiaru lub braku gotówki ich wzajemne relacje nie ucierpiały.

A dobrze przyrządzone parówki mogą smakować wybornie,poza tym parówka parówce nie równa..a wystarczy umieć gotować i można stworzyć cuda:)

Niestety dzisiejsze kobiety są bardzo roszczeniowe,zarób, przynieś,daj,kup,zabierz tam itp..Nie doczytałam w temacie,żeby autor żalił się,że chce kasę tylko dla siebie.Chce się dzielić z kobietą u boku,ale nie być zmuszanym o ciągłą rywalizację z sąsiadem,bo ma lepsze auto itp..nie chce mieć  ciągłe fochy,bo za mało daje kobiecie na fryzjera itp.A wspólne opłaty,życie to zupełnie inna bajka.Większość Pań w dzisiejszych czasach uważa,że jak weszła w jakąś relację,została czyjąś żoną to powinna być utrzymywana wręcz dosłownie.

Do relacji wchodzą dwie osoby i obie powinny coś do niej wnosić, a nie tylko roszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d...y nie faceci

Sknery nie tłumaczyć swojego skąpstwa albo nieudacznictwa tym że kobiety lecą na kasę..bądźcie se sami ze swoją kasiorą i d..y kobietom nie zawracajcie,po ch..ja jęczycie i obrażacie kobiety?nikt was nie zmusza do utrzymywania nas..od żadnego normalnego faceta w realu nigdy nie usłyszałam takich tekstów że wszystkie baby to pasożyty materialistkach tylko tu na Kafe siedzą takie gamonie i jęczydoopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koaalaaaala543

Buhahaha dwie średnie krajowe a boi się co najmniej jak milioner o swój majątek co by jakaś pazerna baba broń Boże Go nie wykorzystała😁🤣ty wiesz ilu nadzianych gości splawilam w życiu?takich u których mógłbyś sprzątać z tymi swoimi srednimi krajowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 minuty temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

Ja nie lecę na kasę.ale co ja tam wiem,w końcu jestem aniołem,a takie kobiety ponoć nie istnieją:)

Cenię człowieka, a nie jego portfel.I mi facet nie zaimponuje kasą,ani obdarowywaniem prezentami,ale skusi mnie swoją osobowością.Nie chodzi o to,że autor sknera,tylko o to,że obawia się,że kobiety pokochają jego portfel,a on będzie tylko dodatkiem do życia w luksusie..a powinno być odwrotnie,mają kochać jego,a pieniądze to tylko dodatek,bo dziś są,a jutro może ich nie być,bo stracisz pracę,ciężko zachorujesz itp..Więc ludzie powinni się dobierać w relacjach w taki sposób,by podobnie patrzeć na życie..aby od nadmiaru lub braku gotówki ich wzajemne relacje nie ucierpiały.

A dobrze przyrządzone parówki mogą smakować wybornie,poza tym parówka parówce nie równa..a wystarczy umieć gotować i można stworzyć cuda:)

Niestety dzisiejsze kobiety są bardzo roszczeniowe,zarób, przynieś,daj,kup,zabierz tam itp..Nie doczytałam w temacie,żeby autor żalił się,że chce kasę tylko dla siebie.Chce się dzielić z kobietą u boku,ale nie być zmuszanym o ciągłą rywalizację z sąsiadem,bo ma lepsze auto itp..nie chce mieć  ciągłe fochy,bo za mało daje kobiecie na fryzjera itp.A wspólne opłaty,życie to zupełnie inna bajka.Większość Pań w dzisiejszych czasach uważa,że jak weszła w jakąś relację,została czyjąś żoną to powinna być utrzymywana wręcz dosłownie.

Do relacji wchodzą dwie osoby i obie powinny coś do niej wnosić, a nie tylko roszczenia.

Hahahah ...enie o Chopinie. To się zakręć wokół takiego. Gdzie napisała że chce się dzielić? Raczej wprowadzil wszystko kobiety do jednego poziomu uważając że jego wypłata to szczyt marzen kobiet. Sam to podkreślił więc to on ma problem z pieniędzmi. Jedz parówki i sama utrzymuj dom i dzieci, on niech trzyma sobie pieniążki na koncie, bo on niczego nie potrzebuje tylko "bliskości" Niczego nie wymagaj. Jaki masz problem? Mnóstwo takich nieudaczników na swiecie, do wyboru do koloru:) a pozniej bywaj zdrowa i szczęśliwa jak puści cię w samych skarpetach 🙂 i koniecznie pochwal nam się tutaj jaka ma świetna osobowość hahhahahah🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣A nie wtedy powiesz "niedojrzały był" hahahhaha, jak dla mnie to autor ma węża w kieszeni i już kawa w barze mleczny za 5 zł byłaby dla niego "finansowym szaleństwem", a dziaduj z takim, dziaduj :)!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Autorze naprawdę? Nosisz się jakbyś w Lotto wygrał, kobiety obrażasz, po huk tu piszesz nieudaczniku! Zarabiam więcej niż ty i do głowy nie przyszedłby mi tak durny temat! Chyba masz 16 lat i pryszcze trollu, żadna na ciebie nie spojrzy, nie masz nawet na kino i frustrację przelewasz tutaj, licząc że ktoś napisze jaką to masz rację buhahhaha ha, idź lekcje odrabiaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziad sknera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
6 minut temu, Gość Wiola napisał:

Autorze naprawdę? Nosisz się jakbyś w Lotto wygrał, kobiety obrażasz, po huk tu piszesz nieudaczniku! Zarabiam więcej niż ty i do głowy nie przyszedłby mi tak durny temat! Chyba masz 16 lat i pryszcze trollu, żadna na ciebie nie spojrzy, nie masz nawet na kino i frustrację przelewasz tutaj, licząc że ktoś napisze jaką to masz rację buhahhaha ha, idź lekcje odrabiaj 

Wiola a ile zarabiasz bo jestem zainteresowany???:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×