Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukasz

Kobiety lecą na kasę

Polecane posty

Gość Wiola

między 18-21 k netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz

Nadia, dziękuję. Faktycznie możliwe, że nie jestem ogarnięty życiowo wg tzw. norm społecznych. Po prostu kiedyś rozmawiało się z kobietą, śmiało, czuło się chemię, że przyjemnie się zapoznaje. A teraz zrobiło się to takie cyniczne. Takie typowe zastaw się a postaw się.

Aga, tak, dokładnie o to mi chodziło. Nie mam potrzeby udowadniać dochodem swojej wartości. Zabrzmi to może niedojrzale, cóż, ciężko mi jednak przeskoczyć do zrozumienia, że kobieta chcę wybrać kogoś zapewniającego bezpieczeństwo finansowe wpierw, a potem dopiero patrzeć jaka to osoba jest.

Nie jestem sknerą, jednak samochód za 10tysi zawiezie mnie w to samo miejsce co samochód za 100 tysi. A za 90tysi mogę mieć pół mieszkania pod wynajem. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Kogo ty właściwie szukasz? Chcesz kogoś na poważnie, myślisz o rodzinie? Nie rozumiem o co ci biega i jaka baba ci za skórę zaszła. Być może widać po tobie że jesteś typowa sknera. Jest różnica między ...ą który żyje właśnie w ten sposób że zgrywa bogacza, bierze kredyt 100 tys na auto itd a odpowiedzialnym facetem, który na równi z partnerka buduje swój chociaż podstawowy byt. Masz jakiś dziwny ból dupy i pretensje nie wiem do kogo... Moze lalkę sobie kup jak w Japonii i sobie z nią żyj w atmosferze bliskości, tanio będzie i wygodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale dałeś chłopie durny przykład z tym samochodem. Odrazu za 100 tys- pusty jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Aha... Jak poznajesz tylko takie kobiety co im auto za 100 tys w głowie to nie wiem gdzie ty takich szukasz... Moze sam wymagasz żeby dziewczyna była bogata, po operacjach plastycznych i ... miała w głowie, ja takich znam może 2, reszta moich koleżanek to normalne, pracujące dziewczyny, którym auto za 10-20 tysi w wieku 20-30 lat spokojnie wystarczy, także problem to jest z tobą bo po pierwsze jesteś dziwny i niedojrzaly a po drugie szukasz jakiejś Barbie a później się dziwisz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Jesteś chłopaku głupi jak but. Zarabiam 20 tys i nie uważam się bogacza (w przeciwieństwie do ciebie). Byłem zarówno z niezamozna studentka jak i z kobietą o podobnych do moich zarobkach. Nigdy nie czułem się wykorzystywany, obydwie były ambitne i życiowo doświadczone. Umawiasz się z jakimiś pustakami widocznie. O czym to swiadczy? Albo demonizujesz i jesteś totalnie niedojrzaly-skanera mamisynek kasa w skarpecie, albo sam masz wymagania z kosmosu w stosunku do kobiety-ma być piękna mądra i bogata i nic nie oczekiwać , albo z tobą jest coś nie tak, że żadna nie ufa w to że mógłbyś być poważnym partnerem do związku--mieszkasz u mamy i jesz parówki? Szkoda ci kasy na porządny garnitur? - nie dziw się że są cyniczne, może tu nie o kasę chodzi ale twoje gowniarstwo. Z tym autem za 100 tys a 10 tys pojechałes jak jakiś niedojrzaly smarkacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
11 minut temu, Gość Adam napisał:

Jesteś chłopaku głupi jak but. Zarabiam 20 tys i nie uważam się bogacza (w przeciwieństwie do ciebie). Byłem zarówno z niezamozna studentka jak i z kobietą o podobnych do moich zarobkach. Nigdy nie czułem się wykorzystywany, obydwie były ambitne i życiowo doświadczone. Umawiasz się z jakimiś pustakami widocznie. O czym to swiadczy? Albo demonizujesz i jesteś totalnie niedojrzaly-skanera mamisynek kasa w skarpecie, albo sam masz wymagania z kosmosu w stosunku do kobiety-ma być piękna mądra i bogata i nic nie oczekiwać , albo z tobą jest coś nie tak, że żadna nie ufa w to że mógłbyś być poważnym partnerem do związku--mieszkasz u mamy i jesz parówki? Szkoda ci kasy na porządny garnitur? - nie dziw się że są cyniczne, może tu nie o kasę chodzi ale twoje gowniarstwo. Z tym autem za 100 tys a 10 tys pojechałes jak jakiś niedojrzaly smarkacz

Adamie i jak mógłbyś porównać te dwie kobiety - niezamozna studentkę i kobietę zarabiajaca podobną kwotę co Ty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
1 minutę temu, Gość Lili napisał:

Adamie i jak mógłbyś porównać te dwie kobiety - niezamozna studentkę i kobietę zarabiajaca podobną kwotę co Ty? 

Lili, dlaczego miałbym porównywać do siebie te dwie osoby? Czyżbyś była studentką, szukającą rady??? 🙂 w takim razie nie do mnie... Mogę napisać tylko, że obydwie były niebanalne i mądre, żadna nie naciagała mnie w żaden sposób.  Żadnej z nich nie poznałem na imprezie czy przez internet. W obydwu przypadkach o poznaniu zadecydował przypadek i niesamowity magnetyzm. Ja natomiast nie jestem osobą pokroju autora tego postu i rozumiem, że kobieta potrzebuje męskiego faceta. Jeśli sama jest dobrym, ciekawym człowiekiem, nie jest pasożytem, ma swoją pracę i pasję to wspieram i nie oczekuję rewanżu, nie myślę ile wydałem i na co. Jedna z tych kobiet jest teraz moją żoną i jestem przeszczesliwy:)- która? Pozostawie to dla siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek P.
27 minut temu, Gość Adam napisał:

Jesteś chłopaku głupi jak but. Zarabiam 20 tys i nie uważam się bogacza (w przeciwieństwie do ciebie). Byłem zarówno z niezamozna studentka jak i z kobietą o podobnych do moich zarobkach. Nigdy nie czułem się wykorzystywany, obydwie były ambitne i życiowo doświadczone. Umawiasz się z jakimiś pustakami widocznie. O czym to swiadczy? Albo demonizujesz i jesteś totalnie niedojrzaly-skanera mamisynek kasa w skarpecie, albo sam masz wymagania z kosmosu w stosunku do kobiety-ma być piękna mądra i bogata i nic nie oczekiwać , albo z tobą jest coś nie tak, że żadna nie ufa w to że mógłbyś być poważnym partnerem do związku--mieszkasz u mamy i jesz parówki? Szkoda ci kasy na porządny garnitur? - nie dziw się że są cyniczne, może tu nie o kasę chodzi ale twoje gowniarstwo. Z tym autem za 100 tys a 10 tys pojechałes jak jakiś niedojrzaly smarkacz

Zgadzam się Adam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Sory ale bezdomnego i bezrobotnego bym nie chciala , to chyba normalne ze kobieta chce mezczyzne ktory bedzie zarabiał jak kazdy czlowiek normalny i odpowiedzialny a teraz mezczyzny zarabiaja napewno nie mniej jak 3 tys no chyba ze student w biedronce ponizej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
12 minut temu, Gość Adam napisał:

Lili, dlaczego miałbym porównywać do siebie te dwie osoby? Czyżbyś była studentką, szukającą rady??? 🙂 w takim razie nie do mnie... Mogę napisać tylko, że obydwie były niebanalne i mądre, żadna nie naciagała mnie w żaden sposób.  Żadnej z nich nie poznałem na imprezie czy przez internet. W obydwu przypadkach o poznaniu zadecydował przypadek i niesamowity magnetyzm. Ja natomiast nie jestem osobą pokroju autora tego postu i rozumiem, że kobieta potrzebuje męskiego faceta. Jeśli sama jest dobrym, ciekawym człowiekiem, nie jest pasożytem, ma swoją pracę i pasję to wspieram i nie oczekuję rewanżu, nie myślę ile wydałem i na co. Jedna z tych kobiet jest teraz moją żoną i jestem przeszczesliwy:)- która? Pozostawie to dla siebie 🙂

Nie chodziło mi o żadne rady 🙂 Ale miło, że chociaż odpisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×