Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Usia

Kto może mi dać jakaś dodatkowa prace, potrzebuje pieniędzy

Polecane posty

Gość Usia

Wiem, ze jest tu bardzo dużo bogatych osób. Przeważnie lekarki, prawniczki, dentystki.W tematach o finanse zawsze się chwalicie jak dużo zarabiacie i jakie macie majątki i dobre prace. Może w takim razie zatrudniłbyscie mnie np do sprzątania czy umycia okien? Potrzebuje pilnie pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

z tym to na olx, lub do agencjii,albo jakiejs firmy sprzątajacej.Na forum pracy nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korpo

Nie, bo nie zatrudniłabym anonimowej osoby z forum nie wiedząc jakie ma wykształcenie, umiejętności. Tak mam dobrą pracę, porządną pensję, bo chciało mi się uczyć i dawać coś z siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Daj ogłoszenie na olx albo na grupie na facebooku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Korpo napisał:

Nie, bo nie zatrudniłabym anonimowej osoby z forum nie wiedząc jakie ma wykształcenie, umiejętności. Tak mam dobrą pracę, porządną pensję, bo chciało mi się uczyć i dawać coś z siebie. 

A na ch** ci potrzebna wiedza o jej wykształceniu jak chodzi o fizyczną pracę? Wracaj do swojego korpo klepać te głupie tabelki w excelu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli jesteś z Poznania, szukam osoby do mycia i malowania kaloryferów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Widać teraz te „bogaczki” z forum hhahaha. Opływają w luksusy ale jak przyjdzie co do czego to groszem nie śmierdzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llili
9 minut temu, Gość Korpo napisał:

Nie, bo nie zatrudniłabym anonimowej osoby z forum nie wiedząc jakie ma wykształcenie, umiejętności. Tak mam dobrą pracę, porządną pensję, bo chciało mi się uczyć i dawać coś z siebie. 

Hahaha jasne jasne. Żadnej byś nie zatrudniła gimnazjalistko. Skup się na lekcjach nieuku pieprzony a nie wypisuj  bredni zmyślonych na Kafe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Llili napisał:

Hahaha jasne jasne. Żadnej byś nie zatrudniła gimnazjalistko. Skup się na lekcjach nieuku pieprzony a nie wypisuj  bredni zmyślonych na Kafe 

ja sie zgodze jedynie z tym,ze przez anonimowe forum nie robi sie interesow,nie szuka sie pracy,nie zatrudnia osob, nie wpuszcza sie obcych ludzi do domu,bo mozna trafic na jakiegos trola, złodzieja albo inną skrajnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bababbs
10 minut temu, Gość gosc napisał:

ja sie zgodze jedynie z tym,ze przez anonimowe forum nie robi sie interesow,nie szuka sie pracy,nie zatrudnia osob, nie wpuszcza sie obcych ludzi do domu,bo mozna trafic na jakiegos trola, złodzieja albo inną skrajnosc

Bo ktoś by się dowiedział ze mieszkacie w ruderze i nie jesteście tak bogate jak piszecie? Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Bababbs napisał:

Bo ktoś by się dowiedział ze mieszkacie w ruderze i nie jesteście tak bogate jak piszecie? Hahaha 

Ci kto mają wiedziec jak mieszkam,to wiedza.Wszyscy znajomi wiedzą jak i gdzie mieszkam. A co mi po opinii obcej baby z internetu? Tak bardzo wscibska jestes ?:D co komukolwiek po twoim zdaniu? ja bym sie bala ,ze mi cos zniszczysz, ukradniesz itd. Jak zatrudnialam opiekunke, to była to osoba po znajomosci, poza tym miałam jej adres, kopie dowodu, referencje od znajomych. Nie narazam sie na niepotrzebne nieprzyjemnosci wpuszczajac do domu osobę,ktorej nikt nie zna, tym bardziej hejtera,ktory siedzi na forum i podjudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Korpo napisał:

Nie, bo nie zatrudniłabym anonimowej osoby z forum nie wiedząc jakie ma wykształcenie, umiejętności. Tak mam dobrą pracę, porządną pensję, bo chciało mi się uczyć i dawać coś z siebie. 

A jakie wykształcenie będzie dla ciebie satysfakcjonujące w przypadku osoby, która ma myć okna? Bo przypominam, że o takiej pracy pisała ta osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę
25 minut temu, Gość gość napisał:

A jakie wykształcenie będzie dla ciebie satysfakcjonujące w przypadku osoby, która ma myć okna? Bo przypominam, że o takiej pracy pisała ta osoba.

Myślę, że każde powyżej podstawowego czy zawodowego. Jeśli zatrudniam kogoś to mam prawo wymagać czy Ci się to podoba czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×