Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieeeta

Jaka kobieta odpada w przedbiegach?

Polecane posty

Gość Mario

Odpada kobieta z ogoloną częściowo głową. Może mieć grube nogi i mieć skończone 30 lat. Jednak ogolona częściowo głowa u mnie nie przejdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man

Brzydka, z nieproporcjonalną twarzą, wielkim nochalem, małymi downowatymi oczkami, krzywymi pałąkowatymi nogami, bez biustu - NIE PRZEJDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K

Na małe oczy można założyć okulary , żeby wydawały się większe 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
3 godziny temu, Gość PrzystojnyD napisał:

 

O co się spinasz? Nie każdy lubi tyczki. Wielkie laski nie kojarzą się z potulnością, kobiecością. 

A mały żałosny siurdak nie kojarzy się z męskościa, tak samo jak inny rodzaj twarzy niż kwadratowy i wzrost poniżej 185 polaczkowski chamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Mario napisał:

Odpada kobieta z ogoloną częściowo głową. Może mieć grube nogi i mieć skończone 30 lat. Jednak ogolona częściowo głowa u mnie nie przejdzie. 

U mnie wręcz przeciwnie.Podobają mi się kobiety z krótkimi włosami.Co do nadwagi mi nie przeszkadza jest się do czego przytulić.Ale co kto lubi.

Dla mnie odpada kobieta która ma dziecko.Jestem bezdzietny i tego oczekiwał bym od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Gruba, brzydka, niezgrabna, płaska, z krótkimi włosami - to wszystko skreśla kobietę z miejsca. Z charakteru koszmarne są te roszczeniowe, pseudoksiężniczki, z nadętym ego. I kłody w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwrgs

jeszcze mi się przypomniało, jak walnie sobie grubaśne te tatuowane brwi to też może się skreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwrgs

a także, niby wszystko w porządku ale widzę męski zarys twarzy, są takie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
49 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

A mały żałosny siurdak nie kojarzy się z męskościa, tak samo jak inny rodzaj twarzy niż kwadratowy i wzrost poniżej 185 polaczkowski chamie

Szukaj zatem takiego 🙂 Powodzenia!! 😘  Ale! Pamiętaj, że na takiego niejedna chętna. 

 

Kobiety też piszą, że facet od x cm wzrostu to nie facet więc czemu ma nie być odwrotenie? W sensie, czemu kobiece mają być te wielkie? Nie każdemu podobają się wielkie babki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KermitZaba napisał:

Tak, dla mnie to nie jest cecha pożądana, tak samo jak duże potrzeby seksualne. W moim przypadku były by cechy które stanowiły by jak to się ładnie mówi "niedopasowanie seksualne", albo jeszcze bardziej elegancko "niedopasowanie osobowości", seks nigdy nie był dla mnie ważny. Poza tym partnerka z dużymi potrzebami seksualnymi może  powodować różnego rodzaju kłopoty, może nie z strony partnerki, ale zdarzało mi się doświadczać z tego powodu różnych nieprzyjemności – szczerze, wole żyć bez takich „atrakcji”.

No rozumiem, po prostu nowość na tego typu tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 godzinę temu, Gość Facet napisał:

Gruba, brzydka, niezgrabna, płaska, z krótkimi włosami - to wszystko skreśla kobietę z miejsca. Z charakteru koszmarne są te roszczeniowe, pseudoksiężniczki, z nadętym ego. I kłody w łóżku.

Skąd wiesz która to kłoda skoro jesteś biednym pravikiem na garnuszku matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Po prostu dobrze siebie znam, miałem pewne doświadczenia, wiem jak podchodzę do seksu i co on dla mnie znaczy. Wiec wiem, ze nim on jest mniej zwierzęcy i w bardziej "ludzkich" okolicznościach tym lepiej go odbieram.

naprawdę nie musisz tłumaczyć. Bardziej chodziło mi o to, że w tych tematach napaleńcy narzekają, że kobiety nie są wystarczająco zboczone na ich wychowane na necie gusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezczyzna

Odpada: gruba, niska, z tatuażami, krótkimi włosami, z dużym nosem, małymi oczami, z piercingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie zabawa
5 minut temu, Gość Mezczyzna napisał:

z dużym nosem, małymi oczami,

Sythia cię zbije. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Wiem, że o to tobie dokładnie chodziło. Dziwie się, ze tylko głos takich jest tak donośny i powszechny w internecie, w realu znam wielu jak nie większość spokojnych facetów, którzy nie są zawładnięci "seksem", noże go nawet bardzo lubią, ale nie wydaje mi się by chodzili po ścianach jak by go nie uprawiali po tygodnia.

bo obsesja na ten temat to cecha ludzi którzy raczej seksu nie uprawiają wcale. Pewnie, że można sobie pogadać/pożartować, ale bez przesady

a swoją drogą wiesz jak najłatwiej poznać kogoś kto jest wyposzczony/niedoświadczony na necie? Zapytaj o fetysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yffx

Raczej nie ma uniwersalnych kryteriów, każdy może zaakceptować coś innego.

Dla mnie np. odpadają nieszczere, nadęte, z nadwagą, z tipsami typu szpony, …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawík 33letni

cechy dyskwalifikujące:

brzydka twarz, nadwaga, wysoki wzrost, męska sylwetka, wiek 30+, rozwiązłość, egoizm, wyniosłość, karierowiczostwo, dominujący charakter, krótkie włosy, tatuaże, palenie papierosów, przeklinanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Może masz rację ale po cześć, miałem takiego śp. kolegę, który na bark seksu nie narzekał, a pewnie fetyszy i potrzeb seksualnych miał dużo, przy mnie podrywał inne dziewczyny będąc w związku, kiedyś nawet zaproponował mi trójkąt. Zdradzał swoją obecną partnerkę z jej koleżanką, w ogóle ona(jego partnerka) sama była "najlepszą koleżanką" jego byłej. W życiu poznałem kilka osób które pozwoliły mi „poszerzyć horyzonty” na to jak ludzie mogę się zachowywać.

I myślisz, że twój kolega siedział na kafeterii opowiadając o tym? Swoją drogą, brzydko z jego strony. Mógł sobie znaleźć dziewczynę która tak jak on preferuje otwarte związki i miałby szansę na całkiem udany związek bez tajemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Miał idealną dziewczynę, tak samo brzydko zachowującą się jak ona. Była z nim dla wygodnego życia na jego koszt, nie potrafił jej zmusić do jakiejkolwiek pracy.

Poza tym na drugi dzień po jego tragicznej śmierci poszedła do klubów! A na stypie to chyba ze mną filtrowała mówiąc mi ze jestem przystojny. To była para idealna, oboje nie respektujący ogólnie przyjętych zasad.

No własnie nie o to chodzi, są pary które nie uznają monogamii, ale okazują sobie wzajemy szacunek i bardzo się kochają. Tylko to chyba rozmowa na inny wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Miał idealną dziewczynę, tak samo brzydko zachowującą się jak ona. Była z nim dla wygodnego życia na jego koszt, nie potrafił jej zmusić do jakiejkolwiek pracy.

Poza tym na drugi dzień po jego tragicznej śmierci poszedła do klubów! A na stypie to chyba ze mną filtrowała mówiąc mi ze jestem przystojny. To była para idealna, oboje nie respektujący ogólnie przyjętych zasad.

A skąd wiesz jakie zasady oni przyjęli? Tobie to widzę każda mówiła ze jesteś piękny. Sądzę że wyolbrzymiasz jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

są pary które nie uznają monogamii, ale okazują sobie wzajemy szacunek i bardzo się kochają.

kurde,

nic z tego nie rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napisane przecież po polsku. Nie każdemu zależy na wierności. Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość w kość napisał:

kurde,

nic z tego nie rozumiem!

można uprawiać seks z więcej niż jedną osobą w różnych konfiguracjach, a mimo to być oddanym, kochającym partnerem. Problem większości ludzi jest w tym, że przekładają seks nad więź emocjonalną więc nawet jak nie są stworzeni do monogamicznych związków to będą wymagać wierności i sami się z nią męczyć (a często potem oszukiwać i ranić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

można uprawiać seks z więcej niż jedną osobą w różnych konfiguracjach, a mimo to być oddanym, kochającym partnerem. Problem większości ludzi jest w tym, że przekładają seks nad więź emocjonalną więc nawet jak nie są stworzeni do monogamicznych związków to będą wymagać wierności i sami się z nią męczyć (a często potem oszukiwać i ranić).

przykro mi,

dalej nic!😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość w kość napisał:

przykro mi,

dalej nic!😢

Widocznie udajesz monogamiste do kości lub zwyczajnie jesteś pràwilny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość w kość napisał:

przykro mi,

dalej nic!😢

obawiam się, że już prościej się nie da 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

obawiam się, że już prościej się nie da 😛

a ja mam wrażenie,

ze taki układ po prostu jest bardziej skomplikowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Poznałem ich dość dobrze, zwłaszcza jego.

Poza tym nie każdy mi mówi ze jestem piękny, kilkanaście dziewczyn, kilkunastu facetów, mama i babcia, to nie tak dużo osób 😉

...oraz świnka Piggy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Poza tym nie każdy mi mówi ze jestem piękny, kilkanaście dziewczyn, kilkunastu facetów, mama i babcia, to nie tak dużo osób ;)

i Panna Piggy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
Przed chwilą, Gość Człowiek nikt napisał:

...oraz świnka Piggy.

that's right!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×