Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monila

Ciaza i macierzynstwo rok po roku

Polecane posty

Gość Monila

Czy sa tu jakies mamy ktore urodzily dzieci rok po roku? Mam 15 miesieczna corke i za tydzien termin drugiego porodu. Pierwsze dziecko planowane,drugie juz nie. Potrzebuje rad jak zorganizowac i zaplanowac dzien z dwojka maluchow i jak nie zaniedbac ani nie dac uczucia odtracenia zadnemu z dzieci. Corka jest bardzo wymagajaca,jeszcze nie chodzi i przyzwyczaila sie ze jestem ciagle z nia i tylko dla niej i nie potrafie sobie wyobrazic jak to bedzie gdy urodzi sie synek. Nie mam niestety pomocy w postaci babci czy kogokolwiek,mieszkamy z mezem za granica,maz pracuje od rana do wieczora a ja zamartwiam sie jak sobie poradze na codzien z dwojka maluszkow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Parę miesięcy umiałaś to sobie wyobrazić to sobie teraz przypomnij i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

Ja mam na opak pierwsze nieplanowane, drugie tak, udalo sie w drugim cyklu. 13,5 miesiaca roznicy. 

Malutka ma 2,5 miesiaca. Najwiekszy klopot to upilnowac starszego by nie wrzucil do lozeczka Malutkiej, jakiejs zabawki.

Na spacerki Malutka w chuste i jest blisko mamy, w domu wiekszosc uwagi na starszym, wiec choc tak moge jej to zrekompensowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Parę miesięcy umiałaś to sobie wyobrazić to sobie teraz przypomnij i powodzenia!

Widac ze nie masz pojecia o sytuacji,wiec nie wypowiadaj sie na temat o ktorym nie masz pojecia.

Miedzy moimi dziecmi jest 18miesiecy roznicy i pierwszy rok byl ciezki choc mialam pomoc ze strony tesciowej,wiec tragedii nie bylo. Dasz rade,wbtakich sytuacjach znajduje sie sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratka

U mnie 12 miesiecy roznicy, bylo ciezko , zadnej pomocy ale dalam jakos rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×