Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosciczek

Ile po odjęciu rachunków

Polecane posty

Gość Gosciczek

Witam,

Tak dla porównania jak jest u mnie  ile po opłaceniu rachunków wydajecie średnio miesięcznie na życie. U mnie akurat 2 + 2 a u Was ile osób? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afhjj

4tys po odliczeniu wszystkich opłat zostaje 🙂 tez 2+2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas ok 3,5 tys, 3 osoby, małe miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po odliczeniu opłat  (załóżmy ze wliczamy w to wyżywienie dzieci w placówce,  paliwo do samochodu, ubezpieczenie auta, telefony itd), na codzienne życie idzie nam jakieś 3-4 tys. W zależności od wydatków,  bo czasem trzeba kupić coś do domu,  nowe buty itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pro

Dochodu mam łącznie 3900. Opłat 1300. Zostaje 2600. Ja sama i 2 dzieci, przedszkole i 1 klasa. Miasto 40 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okmnhgfd

Nas jest troje plus kot. dochód ja 2,850 netto mąż 4,600 netto. opłat WSZSTKICH  2,550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miechunka to taki owoc
17 minut temu, Gość Pro napisał:

Dochodu mam łącznie 3900. Opłat 1300. Zostaje 2600. Ja sama i 2 dzieci, przedszkole i 1 klasa. Miasto 40 tys

strasznie mało, jak dajecie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Pozazdroscic. My mamy łącznie 6 tysiecy. Oplat 2,500tys. Na zarcie idzie nam tyle ze szok. 4 razy w roku mam rate podatku 400zl. Reszta idzie na zycie,cos do ubrania(ale nie non stop). Jest nas 2+3. Mieszkam na podlasiu. Tu jest naprawde drogo a pensje..szkoda gadac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

6 tys i troje dzieci to rzeczywiście musi być ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
23 minuty temu, Gość Pro napisał:

Dochodu mam łącznie 3900. Opłat 1300. Zostaje 2600. Ja sama i 2 dzieci, przedszkole i 1 klasa. Miasto 40 tys

650 na osobę, trzeba jeszcze dwoje maluchów dorobić, będzie merytura i 1000 więcej do budżetu. Czyli wyjdzie po 800 na osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Ja jestem samotną matka. Nie dostaje alimentow ,bo dochod mi przekroczyl o pare zl... Zarabiam 1800zl. Wynajmuje kawalerke za 1000 zl. Zostaje mi 800zl i z tego musze przezyc z synem. Dobrze ze mam zyczliwych sąsiadow,ktorzy zawsze przypilnują ,gdy jest chory albo mam po poludniowa zmiane. Nie mam czesto co do gara wlozyc. Czesto słaniam sie na nogach. Z zazdroscia patrze na ludzi,ktorzy calymi rodzinami siedza po McDonaldach i innych kfc a ja nie moge sobie pozwolic na to nawet raz w miesiacu i pracuje a oni nie! Najbardziej zal mi syna,ale lepiej biedniej niz z ojcem tyranem. Czekam lipca jak zbawienia. Dostane 500+ bez wahania wyciagne po nie rękę,choc raz kupie dziecku cos nowego do ubrania,zabiore do kfc bo za te 800zl miesiecznie co mi zostaje to wiecie jak sie zyje😭 Dla Mopsu jestem za bogata... Matka ma mnie gdzies,jest alkoholiczka...Dziadkowie z tamtej strony nie zyją. Jestem sama na tym świecie😫 po nocach siedze i wypelniam ankiety zeby miec chociaz na oplate tel zeby puscic dziecku na YT bajki bo nie mam TV... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Jan napisał:

650 na osobę, trzeba jeszcze dwoje maluchów dorobić, będzie merytura i 1000 więcej do budżetu. Czyli wyjdzie po 800 na osobę.

Jak samotna matka to z kim ma je dorobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pro

Szalu nie ma, ale nie narzekam. Chodzimy z dziećmi często do kina, na basen, wyjeżdżamy na parę dni kilka razy w roku, ale fakt że w Polsce, mam na ciuchy i fryzjera dla siebie i dla dzieci, na prywatnego lekarza czy dentysta, jestem oszczędna, nie wydaje bez potrzeby, mam na to co chce, miesięcznie odkładam 1000 zł, fakt że zdarza mi się z tego uszczkńąć później na wyjazd czy żeby coś w domu zrobić, ale po to właśnie odkladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My mamy po odjeciu stałych opłat jakieś 60 tysięcy. 1+1+pomoc domowa która z nami mieszka +pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Jan napisał:

650 na osobę, trzeba jeszcze dwoje maluchów dorobić, będzie merytura i 1000 więcej do budżetu. Czyli wyjdzie po 800 na osobę.

Eeee, serio?  2600 na 3 osoby to po 650 na głowę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Hela napisał:

Ja jestem samotną matka. Nie dostaje alimentow ,bo dochod mi przekroczyl o pare zl... Zarabiam 1800zl. Wynajmuje kawalerke za 1000 zl. Zostaje mi 800zl i z tego musze przezyc z synem. Dobrze ze mam zyczliwych sąsiadow,ktorzy zawsze przypilnują ,gdy jest chory albo mam po poludniowa zmiane. Nie mam czesto co do gara wlozyc. Czesto słaniam sie na nogach. Z zazdroscia patrze na ludzi,ktorzy calymi rodzinami siedza po McDonaldach i innych kfc a ja nie moge sobie pozwolic na to nawet raz w miesiacu i pracuje a oni nie! Najbardziej zal mi syna,ale lepiej biedniej niz z ojcem tyranem. Czekam lipca jak zbawienia. Dostane 500+ bez wahania wyciagne po nie rękę,choc raz kupie dziecku cos nowego do ubrania,zabiore do kfc bo za te 800zl miesiecznie co mi zostaje to wiecie jak sie zyje😭 Dla Mopsu jestem za bogata... Matka ma mnie gdzies,jest alkoholiczka...Dziadkowie z tamtej strony nie zyją. Jestem sama na tym świecie😫 po nocach siedze i wypelniam ankiety zeby miec chociaz na oplate tel zeby puscic dziecku na YT bajki bo nie mam TV... 😞 

A co z alimentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

2+1, ale za chwilę 2+2. Po odliczeniu wszystkich opłat za mieszkanie, kredytu zostaje nam ok 4500 na rękę. Niestety bardzo dużo przejadamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

2+1, ale za chwilę 2+2. Po odliczeniu wszystkich opłat za mieszkanie, kredytu zostaje nam ok 4500 na rękę. Niestety bardzo dużo przejadamy. 

To jedzcie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×