Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mila

W czasie sexu dosłownie wypływa ze mnie woda wszystko jest mokre ja partner łóżko kto tak ma???

Polecane posty

Gość Mila

Panowie podnieca was to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem takiej sytuacji,  więc nie wiem , w czasie sexu z partnerką trochę się spocimy przy dobrej zabawie, nawet to jest podniecające, ale , żeby jak wy to tak nie mieliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Może ci zawór nie trzyma i sikasz jak koza co 5 minut ? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie jest mocz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345

Też tak mam z moją partnerką. Z dwoma poprzednimi też tak miałem. Wszystko mokre - do suszenia. Tzw. squirt - ciesz się i korzystaj  tzn. że Twój facet daje rade.

Ale wszedzie trzeba zabierac reczniki albo koce bo zawsze wszystko pływa. W hotelach tego nie lubią. Wygląda jakbyś 2 szklanki wody na łóżko wylała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
2 minuty temu, Gość 12345 napisał:

Też tak mam z moją partnerką. Z dwoma poprzednimi też tak miałem. Wszystko mokre - do suszenia. Tzw. squirt - ciesz się i korzystaj  tzn. że Twój facet daje rade.

Ale wszedzie trzeba zabierac reczniki albo koce bo zawsze wszystko pływa. W hotelach tego nie lubią. Wygląda jakbyś 2 szklanki wody na łóżko wylała.

 Czy do seksu z taką kobietą trzeba ubrać wodery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim xdxd

U mnie też tak jest mòj chłopak szalej za tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan
1 godzinę temu, Gość Mila napisał:

Panowie podnieca was to??

W ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Cytherea, wyszukaj. Jak z syfonu w peerelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Takie nastały czasy. Grubaska ruszy dwa razy pupą i już zlana potem. Po półtorej godzinie ostrego seksu zostałaby po tobie tylko mokra plama. Trzymaj się rówieśników a nie zginiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Jest jeszcze George Uhl, osobnik męski, który potrafi dwa razy z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja obecna partnerka tak ma. mozna wyrzymac przescieradlo do wiaderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Pan napisał:

W ogóle.

Nie wiesz co tracisz 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69z

Jak sie leje tzn. że Ci dobrze a to zawsze kręci facetów. Nie ma więc powodów do hamowania tego. Sikaj ile fabryka dała...same mocne orgazmy. Tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebak za free

Jak sie suce dobrze doiejbie to wtedy szczają. Nie wszystkie ale parę mi się takich zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
Przed chwilą, Katarzyna Sz napisał:

Squirting jak dla mnie rzecz normalna. 🙂

Podkładasz sobie ceratę do seksu? Chyba nie chodzi o zalanie materaca, pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Pola napisał:

Podkładasz sobie ceratę do seksu? Chyba nie chodzi o zalanie materaca, pytam poważnie.

Zdarzało się z z moim panem podkladalismy cerate ale to tylko na początku. Teraz już nie zwracamy na to uwagi. Ręczniki wymieniamy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się tego wstydzilam bo nie wiedziałam co to jest. Na początku myślałam że to móc ale nieee. Nawet smak ma super słodko słony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
Przed chwilą, Katarzyna Sz napisał:

Zdarzało się z z moim panem podkladalismy cerate ale to tylko na początku. Teraz już nie zwracamy na to uwagi. Ręczniki wymieniamy 🙂

Gratuluję, temperamentu mi nie brak ale nigdy coś takiego mnie nie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Pola napisał:

Gratuluję, temperamentu mi nie brak ale nigdy coś takiego mnie nie spotkało.

Tego można się nauczyć tzn. trzeba wyluzować w łóżku. To jest uczucie parcia na pęcherz ma się wrażenie że chce się siku. Wtedy właśnie trzeba wyluzować nie spinac się i samo poleci. Każdej kobiecie polecam przeżycie czegoś takiego. Orgazm jest wtedy mega głęboki dosłownie rozpada się na kawalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Pola napisał:

Gratuluję, temperamentu mi nie brak ale nigdy coś takiego mnie nie spotkało.

Mnie też nie, ale o ile wiem, to jedne kobiety mają ten squirt a inne nie, i to się chyba nie wiąże z temperamentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
7 minut temu, Zimna Zośka napisał:

Mnie też nie, ale o ile wiem, to jedne kobiety mają ten squirt a inne nie, i to się chyba nie wiąże z temperamentem.

Może zamiast Zimna, zmień sobie na Gorąca, myślę ze więcej soków byś popuściła ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Zimna Zośka napisał:

Mnie też nie, ale o ile wiem, to jedne kobiety mają ten squirt a inne nie, i to się chyba nie wiąże z temperamentem.

To w dużej mierze zależy od partnera w łóżku  i jego techniki. Jedni potrafią znaleźć punkt inni nie. Ale to fakt nie wszystkie kobiety potrafią się na to otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh

Ale o co dokladnie chodzi bo nie rozomiem. Wy podczas sexu sie picicie i z tego powodu wszystko jest mokre czy wam pecherz nie wyrabia i szczacie na wlasne lozko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
33 minuty temu, Gość Heh napisał:

Ale o co dokladnie chodzi bo nie rozomiem. Wy podczas sexu sie picicie i z tego powodu wszystko jest mokre czy wam pecherz nie wyrabia i szczacie na wlasne lozko???

Też nie ogarniam o co im chodzi. Ale dlamnie jest to troche chore, wszystko pewnie się lepi i śmierdzi, facet który to lubi musi być jakimś desperatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeidhd

Nie jarzycie bo porządnie nie potraficie się za kobietę porządnie zabrać. To nie żaden squirt tylko śluz który jest wydzielany jak kobieta się podnieci. Każda kobieta ma inaczej (jeśli chodzi o ilość, wiele kobiet po prostu zalewa łóżko). To nie ma zapachu, jest przejrzyste i po prostu jest naturalnie produkowane żeby zwiększyć poślizg. Czasami mam wrażenie, że faceci mają zero pojęcia o kobietach. 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Jeidhd napisał:

Nie jarzycie bo porządnie nie potraficie się za kobietę porządnie zabrać. To nie żaden squirt tylko śluz który jest wydzielany jak kobieta się podnieci. Każda kobieta ma inaczej (jeśli chodzi o ilość, wiele kobiet po prostu zalewa łóżko). To nie ma zapachu, jest przejrzyste i po prostu jest naturalnie produkowane żeby zwiększyć poślizg. Czasami mam wrażenie, że faceci mają zero pojęcia o kobietach. 🙄

No nie wiadomo autorka troche nie jasno opisała te swoje "moczenie" niedawno ogladalem w necie jak pani dosłownie w momecie szczytowania sikała na własnego partnera i to nie był żaden śluz jak tu opisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Też nie ogarniam o co im chodzi. Ale dlamnie jest to troche chore, wszystko pewnie się lepi i śmierdzi, facet który to lubi musi być jakimś desperatem.

O proszę 🤣 wy z tych co po ciemku po bożemu 😁 nie macie pojecia co dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Gosc napisał:

No nie wiadomo autorka troche nie jasno opisała te swoje "moczenie" niedawno ogladalem w necie jak pani dosłownie w momecie szczytowania sikała na własnego partnera i to nie był żaden śluz jak tu opisujesopisuj

Dalej nie kumacie nic 😂 to co widziałeś to był pising..sikanie moczem.. niektórzy to lubia..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×